Oldal: 13 / 25 ElsőElső ... 3111213141523 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (247) összesen
Like Tree171Likes

Téma: GG Network - FELHÍVÁS!

  1. #121
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet pokeryorki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rendszeresen lehet olvasni valami sz@rt a gg-ről. Ez már nem lehet véletlen... vagy összeesküvés folyik ellenük. Én már tuti nem regelek, inkább leszarom őket
    hidd el nem csak neked vannak hasonló gondolataid. Sőt sajnos saját tapasztalatomból van a legtöbb s legrosszabb. Had ne írjam le ide. mert nem volna elég "papir" egyenlőre annyit, bedoptam pár cájgot, néhány dominót megborítottunk, várjuk a fejleményeket. Hátha nem lesz igazunk,,,hogy miért vannak ezek a "furcsaságok".....
    Avanindra_Dawedawe likes this.

  2. #122
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 31.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    A termekkel való kommunikáció az konkrétan siralmas, live chatnél jellemzően mellébeszélnek, ha emailt ír az ember akkor hetek-egyszer volt olyan több hónap mire választ kaptam, de volt egy kivétel ami a Run It Once(ami sajnos 10 napja bezárt) ha emailt írtam max. 15 perc!!!!! volt és választ kaptam, de volt a Zrinka akivel Discordon tartottam a kapcsolatot akinél 2szer előfordult, hogy már nem dolgozott és írta, hogy majd reggel megoldja az aktuális problémát....
    CsabiST likes this.

  3. #123
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet benyo87h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    átlagosan,vagy rendszerint,ki hogy látja, mennyi időn belül,reagált nektek a GG poker support?
    ugyfelszolgalat@ggpoker.eu
    Friss adat: 25 óra múlva jött a válasz, de egyelőre még nem oldódott meg a problémám, de bízom benne, hogy még egy kör és rendben lesz.

  4. #124
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    2 vád kerül elő sokszor az online pókerrel kapcsolatban.
    -Az egyik, hogy lejt a pálya a fishnek, hogy lassabban veszítse el a pénzét. Jobban szorakozik és több rake termelődik.
    -A másik, hogy több cooler szituációt generálnak, hogy nagyobb stackek kerüljenek közzépre és több rake menjen a teremnek az adott partikból.

    Ezt a vitát úgy lehetne eldönteni, ha nagy, akár több millios HH DBken összeszámolnánk a coolereket több termeben. Elvileg nagy mintáklat vizsgálva kb azonos cooler számnak kell kijönnie minden teremnél (ha nincs csalás). Ilyen statisztikát nem csinált valaki? Googleban kerestem én nem találtam.
    Utoljára módosítva: Avanindra_Dawedawe által: 2022. 01. 16. 11:42

  5. #125
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Avanindra_Dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 vád kerül elő sokszor az online pókerrel kapcsolatban.
    -Az egyik, hogy lejt a pálya a fishnek, hogy lassabban veszítse el a pénzét. Jobban szorakozik és több rake termelődik.
    -A másik, hogy több cooler szituációt generálnak, hogy nagyobb stackek kerüljenek közzépre és több rake menjen a teremnek az adott partikból.

    Ezt a vitát úgy lehetne eldönteni, ha nagy, akár több millios HH DBken összeszámolnánk a coolereket több termeben. Elvileg nagy mintáklat vizsgálva kb azonos cooler számnak kell kijönnie minden teremnél (ha nincs csalás). Ilyen statisztikát nem csinált valaki? Googleban kerestem én nem találtam.
    Több 10M HH-val dolgoznak a backing groupok coachai évek óta. Egy ilyen összeesküvés már régen kiderült volna.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  6. #126
    Fanatikus tag SzolnokArca avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 20.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Várjuk a fejleményeket!!!

  7. #127
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Látom az akadémia "support" gyors eltakaritotta a bejegyzésem...sebaj. akit érdekelnek részletek keressen meg privátban. Tán nem tetszik hogy a tróger vágottszemű szarházi bandáról le akarjuk húzni a leplet??? A cél hogy a végén,médianyilvánosságot kapjon a történetem....
    SzolnokArca likes this.

  8. #128
    Fanatikus tag SzolnokArca avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 20.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Adsz elérhetőséget?

  9. #129
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet SzolnokArca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Adsz elérhetőséget?
    skype benyo87h. vagy mail benyo87h@gmail.com

  10. #130
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Dobpergés....LOOOL

    Kapaszkodjon Mindenki visszairt maga a gg support idestova 2 hónap alatt 2x!!!
    De nem ám akárhogyan...Sokan nem tudják, de a storym elején volt egy olyan rész,az egyik rész,hogy a telegramon át támadtak a Jó fej hacker urak....No a számtalan csatornámon amin elérhető vagyok, van már vagy 8!!! Hol irtak? Telegramon.... oroszul bazzeg! szánalom, és nagyon gyenge amit ezek csinálnak!

    Szerény véleményem hogy bár hirtelen nagyon népszerű lett ez a fostalicskalaklamazás,kukába való!

    Egy valamit is magára adó site, vagy plattform,nem használ olyan,ócska, védelemmel NEM IGEN ellátott,szutykot! Ahol rakásra gyülekeznek Hackerek,Scammerek!

    Biztos "elkerülte a figyelmüket" a 4 email címem, 2 telefonszámom, a skype, discord. w.app fiókomból irt üzenetem.....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •