Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
Like Tree6Likes

Téma: A Player of Games hozza el a póker végnapjait?

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy fejlett mesterséges inteligencia az ellenfeleihez is tudna alkalmazkodni és felismerné mikor kell GTO-t vagy explot játszani.
    Ezt a részét értem de ez full sci-fi, meg techno vallás és semmi reality nincs benne.

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 01. 12.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Gizda, ha az online poker meghal akkor sosem leszel az élet császára...

    https://gyazo.com/e08d900bdafcafc1ee34cd0c40311ecc
    Utoljára módosítva: BaloghTomi12322 által: 2022. 01. 19. 17:26

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    legalább a fejemet bevághattad volna rá. Vagy az már effort lett volna ? XD

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 01. 12.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    MynJoe feje mellé ? vagy hová ?

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 07. 17.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Gondolom a gto az úgy jön létre, hogy folyton exploitál 2 stratégiát, addig amíg szinte mind a 2-en 0-át hoznak egymáson. De ahhoz, hogy ne szinte legyen, ahhoz örökké egy folyamat frekvenciaváltozásnak kéne lennie. Be is lehet állítani a DEV-et, hogy mennyire legyen közeli. 0 DEV nincs, hiszen örökké számol.

    De ez tudná, hogy GTO-t tolnak és ez le tudná számolni, hogy az ellenfél helyében mit tesz a gto, az ellenfél mennyire tér el tőle és így viszont tudná explozni Lehet tök ****ság amit írok, nekem van solverem, de annyira nem érdekel egyszerűen ez a gto téma sajnos, szerintem értelmetlen.

    Ev számításokat futtattam sokat és ott úgy van, hogy ha mondjuk a flopon tudod mit csinálsz, de turn river nem, akkor sok esetben a flop jó játékod válik -ev-be Heronak a sok hülyesége miatt. A gto-val sem lehet másként, hiszen ott is ev-t számol. Gto-t senki nem fog tudni helyes játszani a riverig, max a flopon tolnak valami messze közelit. Turn is már csak nagyon össze lehet egyszerűsíteni szerintem.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Amúgy nem kell fosni, pl az Alphazero Magnus Carlsennek se elérhető. 2016-18 között pár száz Stockfish elleni játszmája publikus aztán annyi. Többet a nyilvánosság nem kapott az Alphazeroból. Ezek csak kutatási projektek a fejlesztőknek nem célja maga a játék.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •