Oldal: 15 / 25 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (247) összesen
Like Tree171Likes

Téma: GG Network - FELHÍVÁS!

  1. #141
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 01. 12.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    ez hülyeség, egyszerűen atom minusz EVs játékra kap reálban egy nulla közelit és ennyi

  2. #142
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet pokeryorki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Had legyek egy kicsit hülye: Ha a fishnek lejt a pálya akkor abból az következik, hogy minden jó reg hosszú mintán bukó? Azaz a stabilan nyerő az nem létező fogalom? Minél nagyobb fish= minél nagyobb nyerő?
    itt el van magyarázva:
    https://pokerarcok.hu/2022/01/21/leb...line-pokerben/

  3. #143
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Avanindra_Dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a linket. Annyit nevettem hogy bele is könnyeztem.

    Nem írok minden állítására cáfolatot annyi időm nincs felesleges próbálkozásra de meg kellett állnom hogy kifejezzem hálámat amiért feldobtad a napom!
    csiga19794 likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  4. #144
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet Avanindra_Dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már csak azt magyarázd meg, hogyha létezik ez a csoda "features", akkor miért szopatják a regeket a PVI-al és a leaderboard nyírbálással?

  5. #145
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a linket. Annyit nevettem hogy bele is könnyeztem.

    Nem írok minden állítására cáfolatot annyi időm nincs felesleges próbálkozásra de meg kellett állnom hogy kifejezzem hálámat amiért feldobtad a napom!
    Örülök, hogy felvídíthattalak . A nevetésed oka talán az volt, hogy szerinted nem lehet leprogramozni a linken taglaltakat? Vagy szerinted ha leprogramoznák mégis kimutatható lenne valahogy? Vagy lehetséges de szerinted a GG annyira kedves,becsületes, aranyos és önzetlen, hogy ezért a pénzért nem hajolnak le?

    "Nem írok minden állítására cáfolatot annyi időm nincs"
    Egy cáfolatot sem írtál
    Utoljára módosítva: Avanindra_Dawedawe által: 2022. 01. 29. 17:21

  6. #146
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet Smasszer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már csak azt magyarázd meg, hogyha létezik ez a csoda "features", akkor miért szopatják a regeket a PVI-al és a leaderboard nyírbálással?
    A regek nem jók a termeknek mert lerabolják a pénzbefizető hobbystáikat. Ezért "szopatják a regeket PVI"-val és leaderboard nyírbálással.
    ÉS ezért trükközhetnek a linkben taglalt kimutathatatlan technikával.

  7. #147
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    a Föld lapos, az oltásban meg csipsz van, most meg kiderül hogy még a termek is csalnak régen minden sokkal jobb volt...
    ivanesz and kacsa1st like this.

  8. #148
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a Föld lapos, az oltásban meg csipsz van, most meg kiderül hogy még a termek is csalnak régen minden sokkal jobb volt...
    Köszönöm, hogy leírtad helyettem!!! Hiszen nyílvánvaló:

    - a termek nem csalnak
    - az autógyárak sose adnának meg hamis fogyasztási és kibocsátási adatokat
    - a kormányok nem lopnak

    mert ha így lenne, lebuknának, hatalmas botrány lenne belőle, és:

    - egyből tönkremenne az Absolute Poker, meg az egész online szerencsejátékipar
    - egyből tönkremenne a Volswagen konszern, meg az egész autóipar
    - sose választották volna meg másodszor a Fideszt

    és aki szerint a termek és/vagy az autógyárak csalnak és/vagy aki szerint a kormányok lopnak, az pontosan olyan, mint aki szerint az oltásban csipsz van, vagy aki szerint lapos a Föld. Sőt, aki bármiben nem ért velem egyet, az egyből egyenlő azokkal, mint akik szerint az oltásban csipsz van, vagy akik szerint lapos a Föld.

  9. #149
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a Föld lapos, az oltásban meg csipsz van, most meg kiderül hogy még a termek is csalnak régen minden sokkal jobb volt...
    Leírtam egy programozás technikai módszert amivel lebukás mentesen tudnak csalni (ha akarnak). Nem lehet statisztikai elemzéssel utólagos bebizonyítani hogy csaltak e vagy sem. Ezt a dolgot rendkívül könnyű leprogramozni, nekem elhiheted, programozó vagyok. Junior programozók is beletudják hegeszteni a meglévő pokerterem software be (előre leosztás, és nyerő kéz kisorolásos technika).

    Erre te jössz, és konstruktív vita , érvek vagy ellenérvek helyett, nem túl tisztességes módon összemosol engem a laposföldhívőkkel és az oltás ellenes csip hívökkel.

    Sok millió handdel a hátam mögött szerintem a Bwin és a Betfair tiszta. A GG poker tisztaságára nem fogadnék nagy pénzben. Nem állítom, hogy minden játék típus és minden jó játékos ellen mennek. Én a GG-t csak kissebb SH CG asztalokon próbálgattam. ( Én a terem helyében a streamereknél és nagytéteken nem trükköznék mert sokan nézik az ottani játékot / nagy a rivaldafény. A tourokat is lehet békén hagynám, mert a fee-t már úgyis befizették. Viszont a kis-közepes tétek CG asztalit alaposan megfejném ha egy undorító szemétláda lennék. -> a halak jobban érzik magukat és több lovéjuk marad amit keringtethetnek a rendszerben a rohadék regulárok meg vagy elhúznak a vérbe vagy a lovéjukkal szponzorálják halaimat. És ha nagyon fifikás lennék akkor nem is minden regulárt szivatnék, hogy legyen néhány regulár akik elmondhatják a forumokban , hogy "tuti nem csal a GG, hisz én is szénné nyerem magam")

    2006 körül OPHU fórumaiban ment a vita, hogy "tuti nem lehet botot írni, meg futatni az online pókerben".Én akkor nagyon fiatal voltam és vigyorogva olvasgattam a kommenteket, mivel akkor már hónapok óta futott a saját magam által Delphi 7 -ben írt robotom, ami 4 asztalon pókerezett, váltogatta az asztalokat, figyelte az ellenfeleket, és a stratégiát is az adott ellenfelek játéka alapján választotta ki. Az a terem már nem létezik, és már én is értem annyit erkölcsileg, hogy belátom, hogy nem volt helyes dolog, hogy robotot írtam. Nem akarom magam mentegetni, de volt bennem akkor egy olyan, hogy képes vagyok -e rá. Csak pár hónapig futott, mert az egyetem miatt paradox módon abba hagytam a programozást, és a robotban még voltak bugok amiket soha nem javítottam ki végül. Érdemes nyitottan állni a szakemberek felvetéseihez(jelen esetben hozzám , mivel programozóként írom azt, hogy az általam vázolt algoritmust könnyen bele lehet rakni a terem forrásába) .

    Aki újonnan jön a fórumban, megtalálja a vita tárgyát kepező blogot:https://pokerarcok.hu/2022/01/21/leb...line-pokerben/
    Utoljára módosítva: Avanindra_Dawedawe által: 2022. 01. 30. 14:20
    SzolnokArca likes this.

  10. #150
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Avanindra_Dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Örülök, hogy felvídíthattalak . A nevetésed oka talán az volt, hogy szerinted nem lehet leprogramozni a linken taglaltakat? Vagy szerinted ha leprogramoznák mégis kimutatható lenne valahogy? Vagy lehetséges de szerinted a GG annyira kedves,becsületes, aranyos és önzetlen, hogy ezért a pénzért nem hajolnak le?

    "Nem írok minden állítására cáfolatot annyi időm nincs"
    Egy cáfolatot sem írtál
    Nem tehetek róla hogy nem látod a logikai bukfenceket a "leleplező cikkben".

    Személy szerint GG-n egy handet sem játszok mert a legmocskosabb terem!! (nem a handek "elcslására" értem).

    Viszont nem bánom hogy a regek nagy részét elszipkázza és versenyhelyzetet teremt PS-nek amire FT óta nem volt példa.

    Én minden üzleti szereplőből kinézem a legrosszabbat a múlt példáiból következtetve. Az meg egyenesen vicc, hogy a linkelt oldal a PP-t nevezi "tisztának".
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Oldal: 15 / 25 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •