Oldal: 16 / 25 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (247) összesen
Like Tree171Likes

Téma: GG Network - FELHÍVÁS!

  1. #151
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az meg egyenesen vicc, hogy a linkelt oldal a PP-t nevezi "tisztának".
    Én csak az alapján írok amit látok/tapasztaltam. A Bwin(PP) nekem eddig nem tünt furának . De a GG -n is biztos vannak olyan regulárok akiknek tisztának tünik. Különben nem védenék a termet. De ezt írtam is, hogy én a terem helyében nem szivatnék minden reg-t.

    A "leleplező cikkben" írt algoritmust akkor veheted egy ellméleti technikai lehetőségnek amivel ha akarnának csalhatnának a termek (statisztikai ellemzés általi) lebukás mentesen.

    A lényeg, hogy mindenki játszon ott ahol a legtöbb öröme(pénze) van a játékban.

  2. #152
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 01. 12.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Kacsa, te egy NL5ös vagy vm microlimites hobbijátékos vagy ha jól tudom, akkor mi alapján alkotsz véleményt, vagy röhögsz egy olyan cikken amit akkor sem tudnál megcáfolni tényekkel ha akarnál, mert mintád sincs hozzá... eleve ne szólj hozzá és akkor nem csinálsz magadból hülyét... évekkel később netán kiderül hogy Avanindra-nak volt igaza akkor is röhöghetsz majd csak saját magadon. A reg meg tud élni, ez tény, de legtöbb reg EV alatt fut, ez is tény.... én voltam közösségekben és mindenhol tapasztaltam a regektől hogy sírnak hogy EV alatt futnak, persze még akkor sem fognak elmenni 8 órás munkára termelni némi GDPt vagy hasznos dolgot csinálni, mert ezzel keresik a legtöbbet.
    Avanindra_Dawedawe likes this.

  3. #153
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet BaloghTomi12322 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kacsa, te egy NL5ös vagy vm microlimites hobbijátékos vagy ha jól tudom, akkor mi alapján alkotsz véleményt
    Így igaz, egy mikrolimites játékosnak ne legyen véleménye! NL100-tól alkothat vki véleményt, de azért még kussoljon róla, majd ha felér NL400-ra, akkor el is mondhatja! Ugyanúgy van itt is, mint a való életben, ha az átlagbér alatt keresel, akkor bármit gondolsz bármiről, az tuti hülyeség, de Lőrincnek mindenben igaza van! Ezt onnan tudom, hogy matematikus vagyok, és vmiből kiszámoltam. Legyetek bátorak!
    RegGeri and csiga19794 like this.

  4. #154
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 01. 12.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    úgy értettem h tapasztalat vagy minta nélküli bohóc vagy kibic, lehet véleménye csak nem mérvadó, és az hogy röhög egy tényszerű megállapításon azt nem nevezném véleménynek, inkább szegénységi bizonyítványnak, és ha te ezt még véded is ewok akkor te ugyanannyira bohóc vagy
    Avanindra_Dawedawe likes this.

  5. #155
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet BaloghTomi12322 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    úgy értettem h tapasztalat vagy minta nélküli bohóc vagy kibic, lehet véleménye csak nem mérvadó, és az hogy röhög egy tényszerű megállapításon azt nem nevezném véleménynek, inkább szegénységi bizonyítványnak, és ha te ezt még véded is ewok akkor te ugyanannyira bohóc vagy
    Így van, aki rámutat, hogy rosszul érvelsz, az bohóc! Mélyen egyetértek veled.
    csiga19794 likes this.

  6. #156
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet BaloghTomi12322 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kacsa, te egy NL5ös vagy vm microlimites hobbijátékos vagy ha jól tudom, akkor mi alapján alkotsz véleményt, vagy röhögsz egy olyan cikken amit akkor sem tudnál megcáfolni tényekkel ha akarnál, mert mintád sincs hozzá... eleve ne szólj hozzá és akkor nem csinálsz magadból hülyét... évekkel később netán kiderül hogy Avanindra-nak volt igaza akkor is röhöghetsz majd csak saját magadon. A reg meg tud élni, ez tény, de legtöbb reg EV alatt fut, ez is tény.... én voltam közösségekben és mindenhol tapasztaltam a regektől hogy sírnak hogy EV alatt futnak, persze még akkor sem fognak elmenni 8 órás munkára termelni némi GDPt vagy hasznos dolgot csinálni, mert ezzel keresik a legtöbbet.
    elnézést hogy hülyét csináltam magamból.

    csak egyet kérdeznék: mennyivel okosabb az az ember akinek meggyőződése hogy átbasszák egy teremben és mégis ott termel több k raket havonta?

    "Vadász, vadász te sz*pni jársz ide..."
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  7. #157
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet BaloghTomi12322 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kacsa, te egy NL5ös vagy vm microlimites hobbijátékos vagy ha jól tudom, akkor mi alapján alkotsz véleményt, vagy röhögsz egy olyan cikken amit akkor sem tudnál megcáfolni tényekkel ha akarnál, mert mintád sincs hozzá... eleve ne szólj hozzá és akkor nem csinálsz magadból hülyét... évekkel később netán kiderül hogy Avanindra-nak volt igaza akkor is röhöghetsz majd csak saját magadon. A reg meg tud élni, ez tény, de legtöbb reg EV alatt fut, ez is tény.... én voltam közösségekben és mindenhol tapasztaltam a regektől hogy sírnak hogy EV alatt futnak, persze még akkor sem fognak elmenni 8 órás munkára termelni némi GDPt vagy hasznos dolgot csinálni, mert ezzel keresik a legtöbbet.
    Kérhetem, irja meg ide mi a min követelménym hogy vki hozzá szoljon e remek cikkhez. Mert akkor addig csak olvasnám
    szroli and regie like this.

  8. #158
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elnézést hogy hülyét csináltam magamból.

    csak egyet kérdeznék: mennyivel okosabb az az ember akinek meggyőződése hogy átbasszák egy teremben és mégis ott termel több k raket havonta?

    "Vadász, vadász te sz*pni jársz ide..."

    Gondolom nem termelnek raket a GGnek azok akik szerint nem etikusan működnek. Legalábbis én csak a Bwinnek meg a Betfairnek termelek raket.

  9. #159
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak egyet kérdeznék: mennyivel okosabb az az ember akinek meggyőződése hogy átbasszák egy teremben és mégis ott termel több k raket havonta?
    Ha a munkáltatód rendre átver a túlórapénzzel, kafetériával, egyszóval a fizetéssel, ugyanakkor még így is többet keresel, mint keresnél máshol, akkor hülye vagy, ha nem lépsz ki? Ez meg ennyire volt jó érv.
    Avanindra_Dawedawe likes this.

  10. #160
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 01. 12.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    ennyire nem lehettek sötétek... ha a munkáltatóm átver és mégis többet keresek mint máshol akkor sírok de maradok akkor is, nemde?
    Avanindra_Dawedawe likes this.

Oldal: 16 / 25 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •