Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree4Likes
  • 1 Post By kacsa1st
  • 2 Post By regie
  • 1 Post By Alfie

Téma: Mennyire vagy jó póker játékos?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Mennyire vagy jó póker játékos?


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Bug-os a játék . Nem lehet folytatni 4-5 kerdes utan

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Nekem simán végigment, bár úgy láttam, hogy minden kérdésnél akár mind a három választ be lehet pucukázni, de én csak egyet-egyet jelöltem be. És 7/10 lett, ami messze meghaladta a várakozásaimat! :-)

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    nekem is rendesen működött és tetszett is. 8-at eltaláltam, nyilván mák mert mit is tudhatnék.
    sztem jó 5let volt egy ilyet bedobni a népnek!

    bár van olyan pont ami nem teljesen egyértelmű mivel a szituáció hiányosan van leírva (több infóval gyorsan változik a helyes válasz)

    1: A8s ha vakokban elég agresszív játékos(ok) ülnek biztos nincs flat rangem. és a sqz-re is tudnék okokat találni megfelelő infoval a regről/fishről.



    aztán amiket hibáztam:

    6: A3s értem a raise koncepcióját. viszont a call mellett is szólnak érvek: nem feltétlen szeretném BB reg gyengébb húzóit dobatni és még BU fish reakcióját sem láttam, ha callozok ki tudja milyen baromsággal megőrülhet, nyilván nem fogom dobni a handet.

    nem tudom melyik line-nak lesz nagyobb EV-je. nekem úgy tűnik kicsit hogy a flop raise(/broke)-el csak a későbbi utcákon felmerülő nehéz döntésektől akarjuk magunkat megkímélni (ill a FE is a barátunk) és nagyot biztos nem hibázunk vele.

    8: AA 4b pot
    nyilván a push baromság de fejből nem tudom melyik a nagyobb EV line és valszeg ellenfél függő is.
    ha lenne gto progim vagy vmi előfizum megnézhetném h mennyi a kis bet és a x közötti EV különbség. nyilván a gyakorlatban ez is kicsit másképp fog festeni.
    Axe likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Flop 3: NL50 SH asztalon UTG pozícióból Ad3d lapokkal 2.5 bb-vel emelsz, amire a short stack BTN fish 5 bb-ig mini 3-betel. Az SB fish és a BB regulár megad. Mi is megadunk és a flopra 7d5s4d lapok érkeznek. Az SB fish potot donkol amit a BB regulár megad. Rajtad a sor mit teszel?

    Ebben a kérdésben helytelen a válasz . Ilyen spotban nut huzoval nem kell dobatni, es hu maradni, hanem bent kell tartani mindenkit. Duzzadjon csak a kassza. Ugy lehet nagyot nyerni.

    Maskulonben mehetünk flop all is is, de nem lesz nagyobb esely nyerni akkor sem, mert az equity ugyan annyi multiway is mint hu.
    Utoljára módosítva: regie által: 2022. 02. 05. 13:20
    Axe and Cypress like this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Lehet tévedtem, de turnon is lehet fold ha csak callolunk flopon, abban az esetben ha nincs meg a pot odds showdownra illetve mi vagyunk 2 call ellen poziban is. Talan nem a legjobb spot lassítani, mert lehet valami 10Js is , ami ellen all is mehetünk, de nem hiszem , hogy egy overpair dob ha annyi esze van , hogy flopon potot hiv

  7. #7
    Újonc Alfie avatara
    Csatlakozott
    2019. 04. 26.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Mennyire vagy jó magyarból?
    Pókerjátékos.
    mattack likes this.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    5/10

    Hasznos topic, még sok ilyet!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •