Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (56) összesen
Like Tree62Likes

Téma: UPswing!

  1. #41
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet Avanindra_Dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kellemes éneklést. Nekem a szomszédok lehet átszolnának, hogy kussoljak.
    Nekem a bnőm szól be, hogy ne számoljam a coolereket, mert csak a fishek csinálják.... Ő mondta...
    kacsa1st and csiga19794 like this.

  2. #42
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Ilyenről már hallottam én is, hogy ők csinálják. Nekem egy ismerősöm mondta...

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Avanindra_Dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De az Ev grafikonon nem látod ha több coolert cumiztál be. Vagy én nem értek eléggé a note2handhez és valahol ezt is számolgatja?
    miért foglalkozol a cooler szitukkal?

    természeténél fogva bekerül a stack akármelyik oldalán állsz is a f@sznak. ennél fogva nem ezeken a szitukon keresel, azaz hosszútávon nulla az EV-je. (ill sajnos nem mert van az a qurva rake).

    ha meg EV alatt futsz (brutál nagy mintán és olyanokról is van mintád/grafod aki meg durván felette fut) nem vmi huncut fű alatti programázás áldozata vagy simán csak a hole card sharing (botringek) lesz a válasz a jelenségre


    olyan spotokkal foglalkozz inkább ahol edged lehet az ellenfelen/mezőnyön.

    szerk: remélem nekem is engedélyezett a hozzászólás ebben a topikban mégha nem is nyom sokat a véleményem
    Utoljára módosítva: kacsa1st által: 2022. 02. 18. 14:55
    Avanindra_Dawedawe likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  4. #44
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a bnőm szól be, hogy ne számoljam a coolereket, mert csak a fishek csinálják.... Ő mondta...
    Senki nem állította, hogy nem vagyok fish.
    csiga19794 likes this.

  5. #45
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért foglalkozol a cooler szitukkal?

    természeténél fogva bekerül a stack akármelyik oldalán állsz is a f@sznak. ennél fogva nem ezeken a szitukon keresel, azaz hosszútávon nulla az EV-je. (ill sajnos nem mert van az a qurva rake).

    ha meg EV alatt futsz (brutál nagy mintán és olyanokról is van mintád/grafod aki meg durván felette fut) nem vmi huncut fű alatti programázás áldozata vagy simán csak a hole card sharing (botringek) lesz a válasz a jelenségre


    olyan spotokkal foglalkozz inkább ahol edged lehet az ellenfelen/mezőnyön.

    szerk: remélem nekem is engedélyezett a hozzászólás ebben a topikban mégha nem is nyom sokat a véleményem
    PL nekem tegnap volt egy szar sessionom, egy rakás beülőt buktam. EV grafikon szerint is durván EV alatt voltam, de mégis megnyugtató nekem, hogy nem én voltam a bal**** (AK vs A5 allin szerű cummantások voltak), direkt nem írom a badbeateket, mert régen amikor irkáltam akkor utána ezeken kattogtam, és nem tett jót a játékomnak. De a strigulázás csak egy plusz visszaigazolás nekem. Szóval lehet fishek szokták, és lehet az vagyok én is,de lehet másnak is segítene kevésbé tiltre kerülni ha ezt a faék egyszerű módszert csinálná, akkor már megérte leírni. A többiek meg legfeljebb elkönyvelnek egy kapitális állatnak nevetnek egy jót és kész.

    Akit bővebben érdekel az ULR (unlucky-lucky ratio) -ről való eszmefutatásom:
    https://pokerarcok.hu/category/mesedelutan/

    Sokak szerint annak van igaza aki nagyobb téten játszik, szóval számukra tuti ****ság amit írok (bármi is az) hisz én nem rég kezdtem el 0 ról építgetni a rollom hobbyból. De azért pár millió handet letoltem még az online póker reneszánszában NL200 -on.
    Utoljára módosítva: Avanindra_Dawedawe által: 2022. 02. 18. 16:22

  6. #46
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyenről már hallottam én is, hogy ők csinálják. Nekem egy ismerősöm mondta...
    Igaza van az öregnek.

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Avanindra_Dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akit bővebben érdekel az ULR (unlucky-lucky ratio) -ről való eszmefutatásom:
    XDDDD Szépöcsém, én elolvastam a "KIS POCKET PÁROK (99 ALATT) VERSENYEN:" bejegyzésedet. DDDD Én ennyi ostobaságot ilyen rossz helyesírással még sosem olvastam. Gizdalord elbújhat. Minden bötűjét imádtam!!! Így tovább!! Egy állandó olvasód már van.
    Smasszer likes this.

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Ááá. Tuti troll a csávó, ilyen igaziból nincs. DD

  9. #49
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ááá. Tuti troll a csávó, ilyen igaziból nincs. DD
    A póker odds-ot is olvasd el! Kirohadt tőle az összes agysejtem!

  10. #50
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    XDDDD Szépöcsém, én elolvastam a "KIS POCKET PÁROK (99 ALATT) VERSENYEN:" bejegyzésedet. DDDD Én ennyi ostobaságot ilyen rossz helyesírással még sosem olvastam. Gizdalord elbújhat. Minden bötűjét imádtam!!! Így tovább!! Egy állandó olvasód már van.
    Nem tudok az érveidre reagálni, mert nincsenek.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •