Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (29) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Már elérhető a High-Stakes Poker 9 a PokerGO-n

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Már elérhető a High-Stakes Poker 9 a PokerGO-n


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Dögöljön meg a pokerGO a monopolizálása és fizető kapu mögé rejtésével az egész póker életnek! Az összes jó cucc ami volt mind eltűnt. Kb semmi értelmeset nem lehet nézni max ha torrentezel.
    YT-n volt h hetekig neztem a cuccokat anno. Wle!
    SzolnokArca likes this.

  3. #3
    Tag Monopoly Live avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 17.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Szerinted mennyibe kerül ilyen minőségi tartalmat előállítani?
    És ki a franc és miért csinálná jótékonyságból?

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Monopoly Live eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerinted mennyibe kerül ilyen minőségi tartalmat előállítani?
    És ki a franc és miért csinálná jótékonyságból?
    Visszakérdezek:
    Előtte miért lehetett TV-ben látni, tv honlapokról streamelni, vagy yt-ról megnézni?

    Akkor mennyibe került és akkor miért lehetett ingyen elérni?

    Kit érdekel az állítólagos minőség javulás ha az ára az elérhetetlenség meg a full monopolizáció? Kinek kellett egyáltalán a minőség javulás?

  5. #5
    Tag Monopoly Live avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 17.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Sokaknak kell sokaknak nem. Sokan nézünk Netflixen sorozatokat és sokaknak jó a Barátok közt is.
    De azért hisztizni mert nincs ingyen a Netflix vicces.
    Azt mondani, hogy elérhetetlen ár kicsit túlzás, nincs két doboz cigi havonta.
    Utoljára módosítva: Monopoly Live által: 2022. 02. 25. 14:00
    Arielking likes this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Visszakérdezek:
    Előtte miért lehetett TV-ben látni, tv honlapokról streamelni, vagy yt-ról megnézni?

    Akkor mennyibe került és akkor miért lehetett ingyen elérni?

    Kit érdekel az állítólagos minőség javulás ha az ára az elérhetetlenség meg a full monopolizáció? Kinek kellett egyáltalán a minőség javulás?
    tv-ben latni? emlekeim szerint a hsp es wsop az ESPN-en ment, ami egy fizetos sportcsatorna, akarcsak pl a sport1.
    vki onnan felvette s jogszerutlenul felrakta youtubera.
    anno is csak elvetve volt stream LEGALISAN ingyen.

    amugy perpill 6k havonta a pokergo, ha nezes kozben sreenrecorderrel felvszed, akkor eleted vegeig elvezheted ingyen.. nevetseges az egezs hoborgesed. s raadasul attol meg hogy egy produkcio regi, meg ugyanugy jar a keszitonek erte a dij, ha megnezed.

  7. #7
    Tag Monopoly Live avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 17.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    de az szerintem is igaz lehet, hogy nem tett túl jót a pókernek a pokergo üzleti modellje.
    Emlékszem akárhányszor töltötték fel a HSP részeket youtubra mindig több 100k nézettség lett, biztos rengeteg új játékos áramolt be miattuk.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tv-ben latni? emlekeim szerint a hsp es wsop az ESPN-en ment, ami egy fizetos sportcsatorna, akarcsak pl a sport1.
    vki onnan felvette s jogszerutlenul felrakta youtubera.
    anno is csak elvetve volt stream LEGALISAN ingyen.

    amugy perpill 6k havonta a pokergo, ha nezes kozben sreenrecorderrel felvszed, akkor eleted vegeig elvezheted ingyen.. nevetseges az egezs hoborgesed. s raadasul attol meg hogy egy produkcio regi, meg ugyanugy jar a keszitonek erte a dij, ha megnezed.
    Értem én, hogy te abban a világban nőttél fel ahol mindenért fizetned kell és alapnak veszed, hogy palira vagy véve.

    Én a poker after dark-ot végig néztem az ő hivatalos honlapjukról és a HU championship-et is. Nem tudom melyiken volt.

    A wsop-rol mindig volt fent rendesen normalis fullos video minden naprol kommentárral. Mindjárt kitalálod, hogy mivel kábel tv-n adták ha amerikában élnék akkor fizetnem kellett volna érte, hogy lássam....és mi van azokkal akik nem ott éltek?

    Ez a hülye szöveg meg, hogy "ingyen" csinálják. Tele szponzorral meg mindennel. Hagyjuk mar, hogy ingyen.

    Egyértelműen ártott a póker népszerűsítésének a dolog, de legalább a monopóliumot kiváltó cég, meg pár bálvány benne, gondolom jól megszedte magát és ennek tapsolsz..?

    Te vagy az a célközönség szerintem, aki fennakadás nélkül benyeli, hogy a pókeres társadalmat full palinak nézik és minden ami 1x fizetős volt az havi meg éves díjas. Nem lehet lassan 1 progit se kapni csak éves díjra, egy retkes hud is már éves díjas. Persze, ha a hülyék fizetnek akkor nem gond, csak vegyük észre közben, hogy ez mennyire anti consumer magatartás.

    Ez a lényeg. Szerintem a póker nézettsége hatalmasat zuhant és ezt javarészt a kontent teljes leszigetelésének és fizetős sorompó mögé való helyezésének köszönhetjük.

    De inkább mondjuk azt, hogy hülye vagyok és hisztizek, mert akkor nem kell érvelni és legalább úgy érezheted, hogy igazad van!

  9. #9
    Tag Monopoly Live avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 17.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    "De inkább mondjuk azt, hogy hülye vagyok"

    Senki nem mondta, egyedül te hülyézel:

    "Ez a hülye szöveg meg, hogy "ingyen" csinálják."

    "Te vagy az a célközönség szerintem, aki fennakadás nélkül benyeli, hogy a pókeres társadalmat full palinak nézik, Persze, ha a hülyék fizetnek akkor nem gond"

    Mindent jobb okosba a magyar semmiért nem akar fizetni és minden felháborító amiért pénzt kérnek.
    Nagyon Ismerem a mentalitást.
    Hagy idegesítselek tovább képzeld még olyan tartalomért is szoktam fizetni ami ingyen van és semmilyen előnyöm nem származik abból, hogy támogatom a tartalom készítőjét.
    Arsen likes this.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    De félreértesz.

    Felőlem az fizet annak és amiért csak szíve vágya. Engem nem zavar. Más kérdés, hogy hozzájárul a dolgok alakulásához, de whatever.

    Megjegyeztem hogy alapból 1x fizetős dolgok a normálisak és szerintem a pókerben abnormális mértékben elszaporodott a havi/évi díjas szar mert nyilván sokkal több haszonnal jár, hogy semmit nem adnak oda neked hanem havonta vagy évente fizess, vagy különben letiltanak, legyen az hud, egy szaros asztal rendező cucc vagy akármi. Szépen lassan kivonul ezzel a birtoklási jog. Amúgy hasonló logika mentén próbálják elvenni a javítási joát is az embertől és készíti apple úgy a szarjait, h direkt ne lehessen megjavítani, de gondolom az is tök oké mert "támogatod vele a fejlesztőket" (btw honnan tudod hogy a fejlesztőket támogatod vele és nem a mecénásnak viszed zsákszámra a pénzt...a gaming világban triple A studiókban ez konkrétan a helyzet. A termék sikeressége nem szavatolja a készítők jutalmazását, de még a unkahelyük biztonságát se, viszont a CEO és társai százmillió dolláros bónuszokat marhatnak fel)

    Vegye és fizesse aki akarja, tény marad, hogy régen ez nem volt havi díjas most meg igen és csak azért mert elég ember megfizeti. Attól még az szarabb a felhasználónak.

    Sose értettem azokat, akik büszkén verik a mellüket arra, hogy mire mennyi pénzt költenek. Abban a kontextusban megértem ami a tiéd a direkt lenéző párhuzamba állító "Mindent jobb okosba a magyar semmiért nem akar fizetni"...lehet ha elgondolkozol azon, hogy miért van ez rájönnél, hogy ez egy természetes reakció a nincstelenség következménye, de általában aki kérkedik avval, hogy mennyit költ meg kit mivel támogat az nem gondol ezekbe bele.
    És ha végig nézed amit írtam nem fogod tudni megmondani, hogy én melyik vagyok, csak azért mert felhoztam hogy a pokergo megölte számomra a pokeres közvetítések világát és sok más embernek is...főleg akik a casualok volnának akiket keresni kellene.
    Az elvi alapokról meg ne is beszéljünk. Másik srác felhozta rossz példának a netflixet, ami megfizethető és tök jó reklámmentes szolgáltatás és fényévekkel több mint a sima TV, viszont ez a pokerGO semmi olyat nem adott hozzá a dologhoz ami az embereknek annyira kellett volna viszont sokkal többe kerül.

    Az meg hogy nem mondtad, hogy hülye vagyok igaz. Csak azt montad, hogy hőbörgök. Hőbörögni meg a paraszt semmit nem értők szoktak. Az a hőbörgés. Szal én se mondom rád, hogy hülye vagy amikor azt írom, hogy okoskodsz, de ugyan azt jelentené.
    Definició:
    észszerűtlenül, fölöslegesen hangoskodik, lázít. Félbolond módjára viselkedik, ordibál.

    Tehát de! lehülyéztél.... Na aztán te is hőböröghetsz, hogy én legalább nem 3 lépésen át álcázottan mondom rád, hogy hülye hanem egyenesen XD Ráadásul én nem is mondtam rád, hanem a szövegedre. Hülyeséget nem csak hülye beszélhet viszont hőbörögni csak a félbolond tud.

    Szal cáfold meg kérlek azt az állításom, hogy a pokerGo nem ártott a póker nézettségének. Ez az állításom. Ha ez az állítás igaz akkor egyben az is igaz, hogy a pokerGo a póker ökológiájának rosszat tesz, rgo rossz a regeknek is.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •