Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (52) összesen
Like Tree27Likes

Téma: Mi a véleményed a stakingről?

  1. #11
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    "Akkor a backingben szerzett pénzel való gazdálkodás elsajátításának hiánya és abban teljes mértékben a backingre való támaszkodás az a backing előnye vagy a hátránya?"
    Egyik sem, mert staking/backing nélkül sem okvetlenül tanulsz meg bánni a pénzzel. Többször leszel busto életedben, ha valaha stakeltek?

    "Nem szállhatsz ki minuszba, gyakorlatilag a befektetőnek nulla kockázata van, ha tudja, hogy hol talál meg fizikailag, és olyan alkat aki ki tudja szedni belőled a lóvét...vagy ismer olyan alkatokat."
    Ehhez akkor nem is kell stakingben lenned, elég, ha egy megfelelő alkat tudja, hogy van mit kiszedni belőled és tudja, hol talál meg fizikailag.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    "1. Nah akkor van ilyen. De itt se a játékos döntött a saját sorsáról ugye"

    Még jó, hogy nem léphet be mindenki kénye-kedve szerint, hogy kipróbálhassa magát és több k bukó után lelép. Nem tudom mit lepődsz meg ezen ha nem végzed jól a munkád, akkor egy idő után eltanácsolnak. Nyilván nem a játékos dönt a backer pénzéről...

    "2. Nem a backing nyakába varrom, hanem valós hátránya a backingbe tartozásnak. Úgy rémlik a felsorolás "backing előnyei és hátrányai" volt."

    Mivel felhoztad TE, így én arra reagáltam. Angol szakon megtanítanak németül? Nem. De nem sorolod fel, hogy mi az angol szak hátrányai szerintem, amikor megkérdezi valaki. Biciklizni se tanítanak meg, vagy befektetni a pénzed helyesen, ha már pénzről beszélünk. Ez mindenkinek a maga dolga. A helyes bankroll managmenetet megtanítják meg, hogy ne játssz a téted felett. Ne tiltelj.....ilyeneket. Ez tartozik a feladataik közé kb. és ne az, hogy ne baszd el az egész havi fizudat kú.rvákra fiam!

    "3. Szerintem ez nagyon messze van a sarkosítástól. Gyakorlatilag ugyan olyan mint bármilyen munkavállalói cucc csak semmi védelmed nincsen. Most itt elő lehet adni, hogy milyen ***** jólelküek a backerek, de ezt a fagyit én nem nyalom. Ha pedig csak átlag valóságból indulunk ki teljesen reális a felvetés a hátrány csoportba, főleg ha az összevetésben a szabadúszó/kölcsönböl játszó vagy bármikép sokkal önállóbb pókeressel vetjük össze."

    Senki nem állította, hogy jószívűségből vesznek fel a backingbe. Ez egy oda-vissza alapokon működő dolog. Ők adnak oktatást, tananyagot, mentálcoach-ot és jó esetben rollt. Te meg leadod cserébe a profitod egy részét. De fogalmazhatok úgy is, hogy részletekben törleszted a meghitelezett tananyagok, coachingok árát és fizeted a roll kamatát.
    Az már más kérdés, hogy mennyire van "túlárazva" ezen dolgok ára...

    Nem a backing csoportokat védem félreértés ne essék. Én is jobban örülnék, ha holnaptól megszűnne mind és legalább azon regek egy része kiesne, akik az általad említett pénzkezelési nehézségekkel küzdenek.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A low/mid stakes mtt egy csapda, a nagy átlag tucatregek évi 20-25k-t osztanak ami csak arra elég hogy eléldegéljenek belőle. Az életedet nem lehet ebből előre vinni. És nem a játékosokkal vagy a groupokban folyó munka a gond, egyszerűen nincs benne pénz. És még ott van a mindig leselkedő veszély hogy mondjuk fellép az ember midstakesre ráborul egy 30-50k bukó aztán 1.5-2 évig nincs osztás. Amúgy a staker oldaláról is rohadt nehéz lehet, már nincs is annyi group mint ezelőtt 6-7 éve. A PPB oldalán se látom a választható játékok közt.
    Hát amikor szárazra szipkáznak egy nyersanyagot az élősködő kapitalista faj tovább áll a következő kiszipolyozható erőforrásra és maga mögött csak az örökre eldeformálódott hulláját hagyta annak ami egykoron élő és vibráló volt.
    Ez nem backing pecific, de ők is ezt csinaljak 1 az egyben ezért IS bűnösök.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet bibor1973 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Akkor a backingben szerzett pénzel való gazdálkodás elsajátításának hiánya és abban teljes mértékben a backingre való támaszkodás az a backing előnye vagy a hátránya?"
    Egyik sem, mert staking/backing nélkül sem okvetlenül tanulsz meg bánni a pénzzel. Többször leszel busto életedben, ha valaha stakeltek?

    "Nem szállhatsz ki minuszba, gyakorlatilag a befektetőnek nulla kockázata van, ha tudja, hogy hol talál meg fizikailag, és olyan alkat aki ki tudja szedni belőled a lóvét...vagy ismer olyan alkatokat."
    Ehhez akkor nem is kell stakingben lenned, elég, ha egy megfelelő alkat tudja, hogy van mit kiszedni belőled és tudja, hol talál meg fizikailag.
    Aláírom, az első pontod.

    A 2. hoz:
    Attól, hogy máshol is megtehetik veled attól még ugyan úgy hátránya lehet a backingnek is ez a pont.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    @ csiga neked is aláírom a kettes pontodat. és összességében úgy látom egyetértünk a dolgokban

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @ csiga neked is aláírom a kettes pontodat. és összességében úgy látom egyetértünk a dolgokban
    nebasz.... feladod ilyen könnyen?
    Már kezdtem pedig orrbab.aszkodni magam, hogy miért álltam le veled vitatkozni
    Utoljára módosítva: csiga19794 által: 2022. 03. 06. 14:50
    kohagyma and Gizdalord like this.

  7. #17
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt se felejtsük el hogy a játékosok nagy része alkalmatlan. Mindig a nagy csúnya backing a gonosz farkas a történetben.
    Azokról a játékosokról miért nem emlékezünk meg akiket alapvetően nem érdekel a póker, ezért nem elemeznek maguktól, nem tanulnak meg solverezni, még a backer által megrendelt/készített videókat sem nézik meg, illetve a coaching lehetőségeiket sem használják ki maradéktalanul. Az is a backer hibája?
    hát ha olyan hülye hogy nem szűri ki ezeket és megpróbál mindenkiből aki le tudja írni a nevét klikkelő biorobotot csinálni, akkor mégis kié lenne?
    kohagyma and Gizdalord like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Gondolom úgy értette hogy a játékos nem tud nyerő lenni, mert pl.kiderül,h alkalmatlan valami képességbeli hiány és/vagy lustaság miatt,akkor is a backert hibáztatja a kudarcért.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom úgy értette hogy a játékos nem tud nyerő lenni, mert pl.kiderül,h alkalmatlan valami képességbeli hiány és/vagy lustaság miatt,akkor is a backert hibáztatja a kudarcért.
    Nem nagyon vannak új játékosok, kb. ugyanazok nyúzzák az mtt-ket mint 5 éve. Ránéztem most egy Hotter30-ra 2 magyar név volt akivel nem találkoztam.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem nagyon vannak új játékosok, kb. ugyanazok nyúzzák az mtt-ket mint 5 éve. Ránéztem most egy Hotter30-ra 2 magyar név volt akivel nem találkoztam.
    Persze, mert most már elég világos meg kiaknázott a dolog, hogy nem tudnak vakítani álmokkal annyira, csak megkérdezel valakit aki tolta, és tudod mennyit kereshetsz vele, és ha van annyi sütnivalód, hogy ebből meg tudj élni akkor valszeg ha bármi másba beleteszel ugyan annyi energiát ezerszer előrébb leszel!
    anyadszopik likes this.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •