Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (64) összesen
Like Tree93Likes

Téma: A PokerStars minden orosz játékost kitiltott

  1. #11
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon egyszerű: A nyugati államoknak pár éve már el kellett volna ismernie Luhanszk és Donyeck köztársaságot független államként, és a háború fel se merült volna.
    Ez még viccnek is rossz, ha komolyan gondoltad akkor nagyon naív vagy és a történelmi ismereteid erősen hiányosak.

  2. #12
    Tag Monopoly Live avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 18.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon egyszerű: A nyugati államoknak pár éve már el kellett volna ismernie Luhanszk és Donyeck köztársaságot független államként, és a háború fel se merült volna.
    őőő ok köszi nincs több kérdés...

  3. #13
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet chaab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez még viccnek is rossz, ha komolyan gondoltad akkor nagyon naív vagy és a történelmi ismereteid erősen hiányosak.
    Épp hogy a történelmi ismeretek miatt írtam: A Krím félszigetet az ukrán származású szovjet Hruscsov adományozta oda az ukránoknak annak idején, annak ellenére hogy többségében orosz ajkúak lakták régóta. És ezen emberek, akik ott élnek, az ukrán vezetés folyamatosan kicseszett, kisebbségi jogaikat csorbitottak. Tehát akkor szerinted éljenek továbbra is tétlenül Ukrajnában?
    Ascent888 likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Épp hogy a történelmi ismeretek miatt írtam: A Krím félszigetet az ukrán származású szovjet Hruscsov adományozta oda az ukránoknak annak idején, annak ellenére hogy többségében orosz ajkúak lakták régóta. És ezen emberek, akik ott élnek, az ukrán vezetés folyamatosan kicseszett, kisebbségi jogaikat csorbitottak. Tehát akkor szerinted éljenek továbbra is tétlenül Ukrajnában?
    Logikád hibátlan, hülye magyarok 100 év alatt nem jöttek rá, hogy akkor Székelyföldre is csak oda kell menni a teljes haderővel, aztán ha nem akarnak bombát a románok egy bukaresti gyerekkórházra, akkor gyorsan küldjenek egy sms-t USA-nak, hogy fogadja gyorsan el a függetlenségüket.

    (biztonság kedvéért leírom hogy aki a orosz és magyar hadsereg ereje közti különbséggel akar belekötni az analógiába, az nagyon hülye)

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 17.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Én vártam volna, hogy a Pokerstars beletesz egy kis csavart, és csak a nyerő orosz játékosokat zárja ki

  6. #16
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Épp hogy a történelmi ismeretek miatt írtam: A Krím félszigetet az ukrán származású szovjet Hruscsov adományozta oda az ukránoknak annak idején, annak ellenére hogy többségében orosz ajkúak lakták régóta. És ezen emberek, akik ott élnek, az ukrán vezetés folyamatosan kicseszett, kisebbségi jogaikat csorbitottak. Tehát akkor szerinted éljenek továbbra is tétlenül Ukrajnában?
    Luhanszk és Donyeckről írtál ami szintén erősen oroszok lakta terület. Ahogy látszik is a jelenben, mennyire örömmel fogadták a megyében az orosz "felszabadító" erőket.
    Az oroszok elismerték '94-ben Ukrajna szuverenitását Krímmel együtt.
    Az hogy most Kijevig tart a front az is azt mutatja, hogy valóban Krím, Donyeck és Luhanszk volt a cél.

    Csoda, hogy mi nem mentünk tankokkal Kárpátaljára, hogy rendezzük a kisebbségi törvény
    miatti konfliktust.
    Cypress likes this.

  7. #17
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Logikád hibátlan, hülye magyarok 100 év alatt nem jöttek rá, hogy akkor Székelyföldre is csak oda kell menni a teljes haderővel, aztán ha nem akarnak bombát a románok egy bukaresti gyerekkórházra, akkor gyorsan küldjenek egy sms-t USA-nak, hogy fogadja gyorsan el a függetlenségüket.

    (biztonság kedvéért leírom hogy aki a orosz és magyar hadsereg ereje közti különbséggel akar belekötni az analógiába, az nagyon hülye)
    Megvolt a lehetőség arra, hogy autonómiát adjanak ezen területeknek, de nem kaptak. És igen, ha nem történik meg "szép szóra", akkor ez az egyetlen megoldás van.
    Hazánk esetén sajnos az a helyzet hogy a vezetők nem álltak ki sosem a külhoni magyarokért hogy legalább autonómiát kapjanak, az oroszok viszont tesznek érte. Többet a témában nem írok.
    Ascent888 likes this.

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet CharlieHarperHu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én vártam volna, hogy a Pokerstars beletesz egy kis csavart, és csak a nyerő orosz játékosokat zárja ki
    Azt majd a GG csinálja, mert fölé kell tromfolni a PS-re!
    SzolnokArca likes this.

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 05. 14.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Én örülök ,hogy léptek, mert a micro cashre rátelepedtek teljesen ezek a "prok" semmi
    élvezete nem volt már nl10-50ig... mehetnének beloruszok is...

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    arrol nem szol a hir, hogy mi lett a bentlevo penzekkel... aki még tudja, az kiveheti? vagy a jofej imidzs epitese cimen siman a ps "egy idore" erőszakkal "kölcsönveszi" az oroszok rolljait? hogy esetleg azokat befektesse ide-oda addig is?
    en is ****re örülnék ha random zarolnak a skrillem mert monjduk az orban lop.
    ivanesz and Masters800 like this.

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •