Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (64) összesen
Like Tree93Likes

Téma: A PokerStars minden orosz játékost kitiltott

  1. #51
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A PokerStars minden orosz játékost kitiltott

    Kicsit elmentetek más irányba.
    A hirrel kapcsolatban kinek mi a véleménye?
    Örültök a hirnek vagy nem?
    Ha csak a kis önös érdekeimet nézem akkor igen, mert ennyi tetves regfisht szerintem egyik nemzet sem termel ki. De ha a nagyobb képet nézem, akkor ez egyáltalán nem helyes szerintem.

  2. #52
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    sakkos000: mert te aztan tudod mi zajlik a krimen… lattal 3 youtube videot? en karpataljan lakok en tudom mi van itt vagy mi nincs, ti meg egytol egyig okoskodtok a foteletekbol arrol hogy nekunk mit kene ereznunk…

  3. #53
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 07. 10.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet knockout eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sakkos000: mert te aztan tudod mi zajlik a krimen… lattal 3 youtube videot? en karpataljan lakok en tudom mi van itt vagy mi nincs, ti meg egytol egyig okoskodtok a foteletekbol arrol hogy nekunk mit kene ereznunk…
    Mesélj kérlek akkor a közönségnek, hogy a szlovákiai határ melletti ungvári fotelből (speciális katonai művelet epicentrumából), mi van ott és mi nincs?
    sakkos000 likes this.

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet knockout eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sakkos000: mert te aztan tudod mi zajlik a krimen… lattal 3 youtube videot? en karpataljan lakok en tudom mi van itt vagy mi nincs, ti meg egytol egyig okoskodtok a foteletekbol arrol hogy nekunk mit kene ereznunk…
    Nem igazán értem hogy mire írod, ezt nekem a Drábikra vagy az Alex Jones kommentre. De ha már így megszólítottál bodrogközi kis faluban nem érdekel eladó ház? Volna

  5. #55
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    Idézet cirka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mesélj kérlek akkor a közönségnek, hogy a szlovákiai határ melletti ungvári fotelből (speciális katonai művelet epicentrumából), mi van ott és mi nincs?
    en ezt nem a harci helyzetre irtam, hanem arra hogy mi a kisebbseg helyzete ukrajnaban… erre van ralatasom arra nincs.

  6. #56
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem igazán értem hogy mire írod, ezt nekem a Drábikra vagy az Alex Jones kommentre. De ha már így megszólítottál bodrogközi kis faluban nem érdekel eladó ház? Volna
    Azert nem kell madarjosnak lenni ahhoz, hogy latszodjon a politikai preferenciad es egyben az orosz-ukran allaspontod, miutan Drabik a mumusod. Az viszont nagy WP ahogy passziv-agresszivan felajanlod, hogy szivesen nyereszkednel a vityilloddal haboruba keveredett honfitarsadon, ha mar igy hozta a helyzet

  7. #57
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Próbálják a kolletkív büntetéssel megértetni az oroszokkal, hogy Putyin vezetése miatt minden rosszabb lesz. A gond csak az, hogy ezek semmit sem érnek diktatúrák esetén (ld. É-Korea, Irán, Afganisztán, stb.). A nép nem fog kimenni az utcára hogy nincs McDonalds vagy Póker. Afganisztánban olyan jól sikerültek a szankciók, hogy végül a tálibok át is vették a hatalmat majd jött az évszázad vicce pár hete amikor a Talibán felszólította az orosz-ukrán háborúzókat hogy hagyják abba a háborút meg a felesleges vérontást. És igen, az ukránok, abból kiindulva hogy hogyan bántak a kárpátaljai magyarokkal, valószínűleg az oroszokat sem kímélték. Csak ugye ekkor jön Hofi Géza örökbecsű vicce: - Kivel szomszédos a Szovjetúnió? - Akivel akar!
    kacsa1st and Gizdalord like this.

  8. #58
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet orbitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azert nem kell madarjosnak lenni ahhoz, hogy latszodjon a politikai preferenciad es egyben az orosz-ukran allaspontod, miutan Drabik a mumusod.
    Alex Jones táplálék kiegészítőket árult az infowarson miközben showmanként üvöltözve várta a 3. VH-t. Drábik meg minden évben ugyanazt azt a baromságot adta ki könyvben. Persze hogy hülyének nézem őket.

  9. #59
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Cypress eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Húha, hát hozzád képest egy fekete lyuk lángoló fáklya.
    Most még próbáld megmagyarázni azt is, hogy az egészről tulajdonképpen az ukránok tehetnek...
    A feketelyukak körül ***** nagy fényjelenségek szoktak lenni, gyakorlatilag az egyik legfényesebb dolog a világűrben XD

    Meg itt valaki írta a platót mint az alja valaminek, pedig a platóra a dolgokat feltenni szokták, és mellé földrajzilag fennsíkot jelent ami szintén magasan van, de a platót lehet értelmezni úgy hogy valami ami a dolgok alján van.

    De csak hasznos infókkal trollkodok. Igazabol nem trollkodok csak okoskodok XD
    Avanindra_Dawedawe likes this.

  10. #60
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 06. 28.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A feketelyukak körül ***** nagy fényjelenségek szoktak lenni, gyakorlatilag az egyik legfényesebb dolog a világűrben XD

    Meg itt valaki írta a platót mint az alja valaminek, pedig a platóra a dolgokat feltenni szokták, és mellé földrajzilag fennsíkot jelent ami szintén magasan van, de a platót lehet értelmezni úgy hogy valami ami a dolgok alján van.

    De csak hasznos infókkal trollkodok. Igazabol nem trollkodok csak okoskodok XD
    Nyugtass meg hogy vannak azért barátaid, illetve 1-2 értelmes hobbid is akad

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •