Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (52) összesen
Like Tree27Likes

Téma: Mi a véleményed a stakingről?

  1. #41
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet PCdude eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, nem árt a pokernek, legfeljebb a te megélhetésednek. Te nem a poker vagy, ahogy a valószínűleg hozzád hasonló gyenge, alkalmazkodásképtelen regularok sem, akik csak folyton rinyálnak minden vélt igazságtalanság miatt. Most épp a backingek, holnap a pokertermek, holnapután az affiliatek. Bárki, csak ti nem. Külön érdekes, hogy antipokernek hívod a veled játszó asztaltársaid játékát, miközben mindannyian tologatjátok ugyanazokat a 10 BB-s átlagstackeket és az edge abban mérhető, hogy 4, 6, 8, vagy 10 chipet hoztok-e játékonként. IKSZDÉ
    2021 a legnyereségesebb évem volt a túlnyomó többség által haldoklónak hitt piacon és én sem backingben játszom, csak nem sajnálom az időt az elemzésre és a megfelelő játékformák és pokertermek felfedezésére.
    Jó nagy ****kalap vagy, főleg hogy személyeskedsz. Akkor gondolom nekem is szabad.

    Honnan tudod, hogy mennyit nyertem és nem szedtem e magam halálra belőle? Jaaa, csak szeretnéd hinni, hogy nincs így mert akkor tudod nyomni a ****ságot.
    A póker összességének az az egészséges ha van egy természetes reg vs fish arány.
    Erre törekszenek a termek is, erre kényszerítik az affilokat is.
    Ha van egy harmadik fél aki nyomtatón dobálja kifelé a regeket akkor az nem lesz jó a pokernek, és főleg azért nem, mert a pénz nagy százaléka kikerül belőle a leadott lében.

    Ha GG-n 4-6-8 chipeket honék jelentem nem keresnék pénzt. Just sayin. Arról sincs fogalmad, hogy mennyit ülök a lab-ban
    Szeretem amúgy az ilyen **** trollokat néha néha. Kell egy kis szín.

    Az antipokert most nem fejtem ki, mert nem tartok ingyen oktatást és azt sem, hogy hogy lehet alkalmazkodni ellene

  2. #42
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 01. 26.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Ugyanmár, ne nekem toljad már ezt, hát látom az eredményeid. Az utóbbi 2 hónapban játszottál GG-n kb. 10000 játékot 20-as téten 11.5-ös chipEV-vel. Ez várható értéken legfeljebb 2000$ havonta tökéletes rakeback managementtel, reálisan inkább 1500. Adózott jövedelem 0, nyugdíjjárulék 0, hitelképesség 0. Szóval highrollerkém menj a lab-odba és elemezz ügyesen.

  3. #43
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Ilyen sokan vagyunk az orosz poolban?

  4. #44
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Lol 15k rekbol marad 3 ? Szép robotmeló , ennél 2x tobb lehet keresni rendes meloval

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet PCdude eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyanmár, ne nekem toljad már ezt, hát látom az eredményeid. Az utóbbi 2 hónapban játszottál GG-n kb. 10000 játékot 20-as téten 11.5-ös chipEV-vel. Ez várható értéken legfeljebb 2000$ havonta tökéletes rakeback managementtel, reálisan inkább 1500. Adózott jövedelem 0, nyugdíjjárulék 0, hitelképesség 0. Szóval highrollerkém menj a lab-odba és elemezz ügyesen.
    És ki mondta hogy sokat nyertem az utóbbi 2 hónapban

    De mondom. Te tuti tudod, mi volt a rb%-om 18-6 hónappal ezelőtt így pontos a mércéd.

    Még azt is leírtam többször a blogomba (is) hogy egyre szarabb a GG. A számaid nem tévesek az utolsó poolban töltött két hónapomra, amiben már lassan 2 hónapja amúgy nem vagyok benne és előtte pedig egy évig nem voltam mert realbe toltam és tolom most is.

    A 11,5ös chipEV-vel amit fikázól bőven a pool átlaga fölött vagyok rgo a regek átlaga fölött, főleg ha rendesen szűröd és csak azokat nézed akik raktak bele legalább 2-3000 jatekot. Azt a 10k játékot én 5 asztalon hoztam össze mert nem vagyok elég jó több asztalon tolni, szerintem 5 asztalon 5k/hó nem rossz, de javíts ki ha tévedek.

    Tehát gondolhatod, hogy egy átlagos reg, vagy a regek között aki kicsit átlag alatt van mennyit (nem)keres. Persze ha PVI áldás van rajta akkor más lesz a story.

    Tehát nem értem, hogy mi a pontja a mondanivalódnak.

  6. #46
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet EuroSuperPoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lol 15k rekbol marad 3 ? Szép robotmeló , ennél 2x tobb lehet keresni rendes meloval
    Mondanál egy párat?
    ewoksamurai likes this.

  7. #47
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Ezt 2 honapra irtak , hogy 1500- 2000 havi marad, ha ertesz valamihez , nem total hulye vagy akkor ennel jóval tőbb sima, csak pl 1 egyszerű villanyszerelő 60-80 alaphangon 1 nap, de 1 burkoló pl 8000/ nm csempéz , ha nem totál béna leszor 20 nm 1 nap , de nállam 50nm lerakot srac egyedűl 3 nap ,fugazassal egyutt , es nallam rengeteg vágás volt, van ahol alig van vagás ott lemegy 30 -40 nm 1 nap, számolj kicsit..!! Ha ujitottál fel lakast tudod , es annyi melo van nekik , csak győzd kivarni hogy odaerjenek hozzád
    Smasszer likes this.

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet EuroSuperPoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt 2 honapra irtak , hogy 1500- 2000 havi marad, ha ertesz valamihez , nem total hulye vagy akkor ennel jóval tőbb sima, csak pl 1 egyszerű villanyszerelő 60-80 alaphangon 1 nap, de 1 burkoló pl 8000/ nm csempéz , ha nem totál béna leszor 20 nm 1 nap , de nállam 50nm lerakot srac egyedűl 3 nap ,fugazassal egyutt , es nallam rengeteg vágás volt, van ahol alig van vagás ott lemegy 30 -40 nm 1 nap, számolj kicsit..!! Ha ujitottál fel lakast tudod , es annyi melo van nekik , csak győzd kivarni hogy odaerjenek hozzád
    "Ez várható értéken legfeljebb 2000$ havonta tökéletes rakeback managementtel, "

    Ajánlom a fentebbi félmondatot.

    Most megint csak okoskodni fogok de: A 8k/nm ből mennyi az anyag, mennyi a srác munka és mennyi az egyéb költség? Mi marad a végére és nettó mennyi idő mondjuk valami amiért 10 órát leszámlázol?

    Ráadásul szerintem nyilván egy szakember fog tudni jól keresni, ha ért a szakmájához, saját cége van és minőségi amit csinál.

    Amit itt ő leirt havi szintre, az egy csicska 20as reg teljesítménye (az enyém), egy szarásig telitett regekkel tömött, és egyre romló RB-t kínáló teremben.

    Nem is kell amúgy feltétlen csillióval többet keresni pókerrel mint bármi mással. Az se rossz, ha szereted csinálni és tolod és ha nem adtad el a lelked, a béred meg az anyádat is a backingnek akkor szabad vagy és azt csinalsz amit akarsz és akkor ahogy neked a legjobb. (éppen ezt a részét tanulom)
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2022. 03. 13. 14:16
    Smasszer likes this.

  9. #49
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Mirol beszelsz őreg? 8k/nm az munkadij , latom még sose volt nallatok lakas felujjitás , es ez 1.5 eve volt azota lehet 9-10k

  10. #50
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet EuroSuperPoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mirol beszelsz őreg? 8k/nm az munkadij , latom még sose volt nallatok lakas felujjitás , es ez 1.5 eve volt azota lehet 9-10k
    Azt kerdezem b+ hogy mennyi marad nála abbol a kixxxxx munkadíjból.

    Így világos?

    Nem arról beszélünk kinek mennyi a munkadíja, vagy a beosztottjának, hanem arról, hogy mennyit keres avval amit csinál.

    Ha azt írta volna NEKI 8k a munkadíja akkor se 8k megy tisztán le neki. De még csak nem is azt írta, hanem azt, hogy az embere mennyit rak le és annak mennyi a munkadíja.

    Kérdezhettem volna úgy is, hogy "és mennyit kap az embered ebből aki a lapokat rakja"

    És igen nem volt még, és igen most lesz, és igen nem értek hozzá. Nem lehetek mindenben én a király
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2022. 03. 13. 15:26

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •