Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (45) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2022. 03. 11

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A probléma továbbra sem a témával van, hanem Gizdalord kommunikációs stílusávAzzal érvelsz Gizda, hogy te csak azért kezdtél el degradáló stílusban válaszolni, mert én kezdtem, te pedig csak visszaütöttél
    Megint szépen találod ki a dolgokat mert ilyet se mondtam, de az előző postomba már betettem az idézetet hogy mit mondtam. Leírom még 1x, de sikerult eljutnom arra a pontra, ha valaki 3x félreért egy ilyen relatív alap mondatot, amit ennyire szájbarágva körül írtam, direkt vissza idézgetve, akkor ott érdembeli kommunikációra nincs lehetőség és valszeg soha nem is volt. Azért búcsuzóul leírom még 1x:

    Te azt állítottad hogy elfogadhatatlanul írtam. Erre én írtam, hogy nem, de mutass már rá az eddig elhangzottakból példát, eddig nem de tessék most itt van. Közbe megjegyeztem, hogy személyeskedni te kezdtél. Erre te mondtad, hogy tessék itt van, az előző postom ékes példa, amire én mondtam, hogy erre oda is írtam, hogy itt lesz a beszólás és hogy előtte fogtad rám és onnan nem tudsz semmit mutatni.

    Na csummantom a topicot tényleg

    Ps.: Ügyesen leelemezted azt a részt ahonnantól én magam írásba adtam több ízben, hogy akkor direkt tirpák leszek.
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2022. 03. 19. 00:12

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Jajj azt el is felejtettem írni, hogy mekkora profizmussal vesézted ki az ordítóan egyértelmű fikázásomat a mental coachok felé. Szinte érezted, már már meselytetted, előmerítetted a tudat alattid mélyéből érzékelve és felemelted a tudatos érzékelés szinntjére, hogy mint ha ez beszólás volna és talán van valami árulkodó jel rá XD Ennél csak akkor írhattam volna feltűnőbben ha villogó gif-be rakom. Én úgy érzem komolyan nem ugyan azon a síkon létezünk. Még csak nem is feltétlenül annak szólt, hogy megvetem a mental coachigot, bár nagyon jó szakma mert semmivel nem tudják bizonyítani vagy mérni a hatásosságukat, csak az elégedett felhasználókkal, mint a 9 fogorvos a 10ből story, de a lényeg, amit ha igazán readeltél volna az, hogy ez egy neked célzott direkt beszólás volt és nem a mental coachoknak.

    Na tényleg befejeztem mert a végén még rámszól az admin, hogy csúnya fiú voltam

  3. #33
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 07. 08.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    ***** jo szeretnék valami értesítés félét kapni ha gizda kommentel

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Abban mi a beszólás, ha egy coach-nak azt mondod, hogy hé te coach?!

  5. #35
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy érzem komolyan nem ugyan azon a síkon létezünk.
    Szerintem veled kapcsolatban mindenki így érez itt. Rossz korba születtél. Neked az ókorba kellene lenni valami filozófusnak.

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megint szépen találod ki a dolgokat mert ilyet se mondtam, de az előző postomba már betettem az idézetet hogy mit mondtam. Leírom még 1x, de sikerult eljutnom arra a pontra, ha valaki 3x félreért egy ilyen relatív alap mondatot, amit ennyire szájbarágva körül írtam, direkt vissza idézgetve, akkor ott érdembeli kommunikációra nincs lehetőség és valszeg soha nem is volt. Azért búcsuzóul leírom még 1x:

    Te azt állítottad hogy elfogadhatatlanul írtam. Erre én írtam, hogy nem, de mutass már rá az eddig elhangzottakból példát, eddig nem de tessék most itt van. Közbe megjegyeztem, hogy személyeskedni te kezdtél. Erre te mondtad, hogy tessék itt van, az előző postom ékes példa, amire én mondtam, hogy erre oda is írtam, hogy itt lesz a beszólás és hogy előtte fogtad rám és onnan nem tudsz semmit mutatni.

    Na csummantom a topicot tényleg

    Ps.: Ügyesen leelemezted azt a részt ahonnantól én magam írásba adtam több ízben, hogy akkor direkt tirpák leszek.

    Nem mondtad, csak csináltad. Azt gondoltad, hogy a kényszeres hobbi kijelentésem feljogosít arra, hogy visszavágj az említett sértő jelzőkkel. Valójában az egyik megfogalmazás teljesen kulturált, a másik pedig egyszerűen csak "tirpák" (nem tudom valóban vannak-e szlovák felmenőid), ahogy te fogalmaztál.

    Különösen érdekes a kettős mérce, amit magaddal és másokkal szemben állítasz, már-már hazug politikus szintre emeled ezt a művészetet. Oldalakon keresztül elemezgeted, hogy milyen sunyi és álszent előre bocsánatot kérni egy esetleges téves megállapítás miatt, de ha te előre leírod, hogy most paraszt leszel, az már feljogosít arra, hogy megsérts másokat. A kettő továbbra sincs még csak egy dimenzióban sem, érted már a különbséget?

    Kevés kivételtől eltekintve bármelyik hozzászólásodat (bármelyik topikban) elemezném ki, abban is ugyanúgy megjelennek ezek a degradáló és sértő stílusjegyek, pont ez a baj, hogy ez neked fel sem tűnik, mert ilyen közegben szocializálódtál, ami számodra normálisan hat, pedig egyáltalán nem az.

    Nem szeretném a végsőkig húzni ezt a végtelennek tűnő vitát, úgy gondolom a legfontosabb észrevételeket mindketten leírtuk és egyik fél részéről sincs harag. Utolsó tanácsként még annyit javasolnék neked, hogy ezeket az energiákat próbáld meg inkább a játékod fejlesztésébe beletolni, sokkal hasznosabb tevékenység! Persze a hobbikra is szükség van, ha az kikapcsol és feltölt.

    Üdv:
    novy
    Gizdalord likes this.

  7. #37
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hű milyen lavinát indított a hsz-em, de térjünk a tárgyra: Novy, mi az a minimum tét és handszám, amin vállalnád a HU-t Gizda ellen? Gizda, mi az a maximum tét és handszám, ami megfelelne Neked? HU CG formátum okés? Az akadémia promótálná és közvetítené az összecsapást?

    Személy szerint az egymás elleni HU-nál nagyobb hasznosságát látnám egy olyan kihívásnak, ahol mindketten az általunk preferált variánsban dokumentálva végigcsinálunk egy challenge-t. Ezzel akár extra motivációt szerezhetünk egy minél jobb teljesítmény elérésére mennyiség és minőség tekintetében egyaránt. Valójában azt sem tudom, hogy Gizda melyik típusban számít regulárnak, de így akár eltérő variánsban is össze lehet hasonlítani az eredményt a limit top eredményeihez viszonyítva (nem pedig profitban).

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Vki összefoglalná pár sorban, hogy hogyan jutottunk el a reg kérdéstől a HU kihívás péniszméregetésig? Kicsit érdekel, de nem annyira, hogy végigolvassam. Előre is köszi.
    ÁradóFolyó likes this.

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Smasszer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem veled kapcsolatban mindenki így érez itt. Rossz korba születtél. Neked az ókorba kellene lenni valami filozófusnak.
    Viccen kívül éreztem ezt a dolgot mindig. Mikor görögbe voltam nyaralni 19 évesen, elutaztam Athénbe 450km volt asszem. Vonaton...úgy hogy oda fele két vagon közt kellett menni, olyan volt mint egy menekült vonat, senki se szólt.

    Eléggé mélyen megszólított a hely, és az megerősített méginkább ebben
    Smasszer likes this.

  10. #40
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Tudjuk Novy, de gondolj ránk is, a vérszomjas magyar közösségre, akik párbajt akarnak, de a szórakozáson túl minőséget is kaphatnak! Minimum több százan fogjuk követni az összecsapásokat és jókat csámcsogni rajtuk, felpezsdítitek a hazai póker életet, nem fér rá?
    Eme nemes célokért elegánsan illik elfogadni Gizda bátor kihívását, amíg a végén ki nem sunnyog, gyanúsan lapít a témában azóta

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •