Oldal: 179 / 212 ElsőElső ... 79129169177178179180181189 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.781 - 1.790 (2119) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #1781
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Mi a meccs? Ha live megy amint valtozik a szorzo ,mert eltelt 1-2perc ujjra tudsz tenni, minden valtozasnal tudsz tenni ra ujjra

  2. #1782
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Idézet Meanmachine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, tudna valaki tippet adni mitévő legyek? Nem tudok elhelyezni egy fogadást túl magas tét miatt, manuális jóváhagyás jelenleg nem elérhető üzenet érkezik illetve a honlapon nem látom sem a live chatet sem a support elérhetőségét. Facebookon nem válaszolnak... Előre is köszi!

    update: feltámadt a 'magyar' chat support, valószínűsítem google fordítót használhatott, és annyit javasolt töröljem a cachet. kétlem hogy ettől megoldódna a probléma... arra sem tudott értelmes választ adni hogy mi alapján limitálják a fogadásokat, hogy a manuális jóváhagyás mi alapján történik és mikor fog újra működni szóval továbbra is várnám a javaslatokat
    Szia!

    2+2 fórumon unibet topikban az ottani supportos(andy) általában a legtöbb problémát megoldja elég hamar, nem tudom nem pókeres résszel foglalkozik-e, de ha tudsz angolul egy próbát megér szerintem.
    Meanmachine likes this.

  3. #1783
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Meanmachine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, tudna valaki tippet adni mitévő legyek? Nem tudok elhelyezni egy fogadást túl magas tét miatt, manuális jóváhagyás jelenleg nem elérhető üzenet érkezik illetve a honlapon nem látom sem a live chatet sem a support elérhetőségét. Facebookon nem válaszolnak... Előre is köszi!

    update: feltámadt a 'magyar' chat support, valószínűsítem google fordítót használhatott, és annyit javasolt töröljem a cachet. kétlem hogy ettől megoldódna a probléma... arra sem tudott értelmes választ adni hogy mi alapján limitálják a fogadásokat, hogy a manuális jóváhagyás mi alapján történik és mikor fog újra működni szóval továbbra is várnám a javaslatokat
    Szia!

    Hogy mi alapján limitálnak, zárnak ki valakit, az sajnos nem publikus egyik fogadóirodánál sem. Általánosságban elmondható, hogy ilyesmi akkor történik meg, ha a fogadóirodának valamiért nem érdeke már befogadni azt a játékost. Túlságosan 'smart' fogadásokat tesz, folyamatosan kihasználja a fogadóiroda hibáit, stb. De ezt az irodák nem teszik közzé, valószínűleg ezeket a fogadókat egy rengeteg tényezős algoritmus szűri ki.

    A manuális jóváhagyás valószínűleg azzal van összefüggésben, hogy az adott fogadó milyen piacon próbál tétet elhelyezni, illetve mi annak a piacnak a maximum tétje és korlátozva van-e a játékos.

  4. #1784
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Előző havi race pénzel mi a helyzet?

  5. #1785
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    A racek kifizetése jellemzően a hónap második felében történik. Az adatok feldolgozása még folyamatban van.
    Kis türelmet szeretnénk még kérni Tőletek. Köszönjük!

  6. #1786
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Meg is jött délután nekem.
    Admin likes this.

  7. #1787
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Unibet komolyat fejlesztett a hobbijátékosok irányába: dailyspecials.jpg
    Utoljára módosítva: Masters800 által: 2022. 04. 25. 17:07
    SzolnokArca likes this.

  8. #1788
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Sziasztok nàlatok is beàllt a pokerkliens? Belèpek ès az unibet főoldalat hozza be. Újratelepítettem de semmi úgyanúgy.

  9. #1789
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet wakerbab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok nàlatok is beàllt a pokerkliens? Belèpek ès az unibet főoldalat hozza be. Újratelepítettem de semmi úgyanúgy.
    Itt tökéletesen fut.
    szerk.: Kár volt elkiabálni, internetem van, de szétkapcsolt a szoftver.
    Központi hiba van, 4-5 percenként szakad és alig van játékos.
    Utoljára módosítva: Masters800 által: 2022. 07. 06. 18:39

  10. #1790
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 07. 19.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Szia Masters800,

    ha jól sejtem te játszol Mr_Master69 nickel a teremben? Szoktunk játszani egy asztalon és lenne jó pár kérdésem hozád, fel tudom venni esetleg a kapcsolatot veled vmilyen formában?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •