Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (45) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Megújult a Team Hero Holdem - szomorú és örömteli hírünk is van!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Megújult a Team Hero Holdem - szomorú és örömteli hírünk is van!


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Szal jól értelmezem, hogy órabéres coaching a kistéteseknek avval a különbséggel, hogy mindenféle feltételekbe kell azon felül belemenniük?

    Miért jobb ez nekik, mint simán felfogadni bárkit aki coachingol?

    Miért nincs aposztróf a "holdem" kiírásaitokban amikor az "hold'em"?

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szal jól értelmezem, hogy órabéres coaching a kistéteseknek avval a különbséggel, hogy mindenféle feltételekbe kell azon felül belemenniük?
    Ott írják "amit kínálunk" alatt. Gyakorlatilag bármennyi handet bedobhatnak a játékosok Red minden handre nagyon részletesen válaszol, egyetlen hand felett se siklik el sose. (Heros voltam februárig)

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ott írják "amit kínálunk" alatt. Gyakorlatilag bármennyi handet bedobhatnak a játékosok Red minden handre nagyon részletesen válaszol, egyetlen hand felett se siklik el sose. (Heros voltam februárig)
    Jo amit írsz csak én nem ezt kérdeztem.

    A red-es cucc már mind osztós részre vonatkozik nl100 and up (vagy lehet rosszul ertelmezem...ezert kerdezem). En alapvetően azt kérdeztem, hogy akkor kisebb téten (nl50 es alatta) gyakorlatilag coach-ot fizetsz, csak valamiért extra feltételeknek kell helyt állnod, miközben óránként fizetsz az oktatásért.

    Idézek a cikkből:
    "Ezért úgy döntöttünk, hogy NL50-ig nincs osztás, helyette fix díjazás megfizetéséért vehető igénybe oktatásunk."

    "még nem várunk el hosszabb távú elköteleződést a játékosoktól, de azt igen, hogy egyértelmű céljuk legyen, hogy bekerüljenek a magasabb tétes csoportokba. "

    "az NL10+ tétes képzésbe bekerülők pedig egy évre kötelezik el magukat "

    Tehát, úgy vásárolsz óránkénti fizetés mellett coach-ot magadnak, hogy közbe azért el kell magad adnod 1 évre érte.

    A kérdésem nagyon egyszerű. Miért lenne jobb ez egy playernek szimplán egy sima coach vásárlása helyett, aki nem kötelez semmire, mivel fizetsz óránként neki és cső.

    És a legfontosabb kérdésem, hogy a holdem-be miért nem raknak aposztrófot.

    Ha jól értelmezem, akkor a válasz az az óránkénti coaching mellé történő szerződés aláírással járó előny az, hogy beszélhetsz a csapattagokkal, és kapsz chartot meg mindent amit egy coach is ad, meg egy affil szolgáltatást, amit más affil is kínál és ezekért nem kell normális esetben szerződést vállalnod.

    Fizetsz coachingért, aztán meg szerzel pokeres ismerősöket elemezni, és van egy affilod aki intézi a cuccokat ha kell.

    Na mind1. Nyilvan a tehetetleneknek van ez kitalalva, csak nekem fura, ha valaki ezt komolyan gondolja, miért menne bele ennyire hátrakötött kézzel.

    Gondoljunk bele, ez a változtatás nl50 és alatta csak a backingnek jó. Gyakorlatilak így akarják semmizni azt a minimális kockázatot is, amit avval válallnak, hogy ismeretlen emberkéknek adnak ki egy vödör chartot meg kezdik el tanítgatni. Át lett hárítva ez a legutolsó kockázati faktor is a playerekre, méghozzá a kezdőkre.

    De a PR ott van, mert ha nem gondolkozol rajta, szinte azt érzed, hogy ez milyen jó deal.
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2022. 04. 08. 00:40
    Magus1982 likes this.

  5. #5
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Le van írva szerintem. Sakkos Redet emelte ki, de ez nem csak rá vonatkozik. Az edzők minden szinten kielemzik napi rendszerességel a handeket, a magasabb tétes edzők is válaszolnak a kisebb tétes játékosoknak is. Nem csak a saját handjeidet látod, de elemezheted a csapattársak handjeit is, és itt is látod az edzői megoldásokat is, ami a legtöbbször neked is nagyon hasznos lesz, mert hasonló limites játékos handje lett átbeszélve. Csoportos órákra járhatsz ingyen, ahol tematikus órákat kapsz. Hozzáférést kapsz a videótárhoz - van mikro, small és mides része is - a csatlakozást követően azonnal. Közösségben vagy, megismerhetsz olyan játékosokat, akik a te szinteden csatlakoztak, és már profik, ami elég motiváló. Csapatépítőkön vehetsz részt. Nem lesz az, hogy egy oktatónál tanulsz, aztán átmész egy magasabb tétes oktatóhoz, és teljesen újra kell gondolnod a játékod, a range-felosztásod, itt egymásra épül a tananyag. És mindezt gyakorlatilag olyan díjszabással, amit egy coach-nak is fizetned kéne. Nem hiszem, hogy van olyan coach, akitől ezeket így megkapod.

    Az elköteleződést meg úgy is nézheted, hogy ha megkérsz egy coach-ot, hogy oktasson, akkor is rá kell szánnod az időt a közös munkára, senki nem fog csodát tenni pár hónap alatt.

    Ezt a "szerzel pókeres ismerősöket elemezni" dolgot úgy mondod, mintha a világ legegyszerűbb története lenne. Sok kezdeményezés volt már az Akadémián közös elemzőcsoportok létrehozására, és nem nagyon tudok olyanról, ami tartósan működött volna.

    Az aposztrófos rész meg fura felvetés pont a nagy nyelvújítótól. A nyelv egy dinamikusan változó dolog, törekszik az egyszerűségre, ezért írják ma már nagyon sokan aposztróf nélkül a holdemet. Ne akard Gizda, hogy beleálljak a helyesírásodba.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2022. 04. 08. 09:27
    szroli, csiga19794 and Gizdalord like this.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    "Ne akard Gizda, hogy beleálljak a helyesírásodba. "
    Én akarom.... kenyeret a népnek!

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Ne akard Gizda, hogy beleálljak a helyesírásodba. "
    Én akarom.... kenyeret a népnek!
    Kit érdekel a helyesírásom? lehet álldogálni benne felőlem, részemről full leszarom.

    Blogba rendesen van a többin meg lehet lázadozni.

    De ha logóm lenne, abban nem lenne helyesírási hiba
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2022. 04. 08. 12:13

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Le van írva szerintem. Sakkos Redet emelte ki, de ez nem csak rá vonatkozik. Az edzők minden szinten kielemzik napi rendszerességel a handeket, a magasabb tétes edzők is válaszolnak a kisebb tétes játékosoknak is. Nem csak a saját handjeidet látod, de elemezheted a csapattársak handjeit is, és itt is látod az edzői megoldásokat is, ami a legtöbbször neked is nagyon hasznos lesz, mert hasonló limites játékos handje lett átbeszélve. Csoportos órákra járhatsz ingyen, ahol tematikus órákat kapsz. Hozzáférést kapsz a videótárhoz - van mikro, small és mides része is - a csatlakozást követően azonnal. Közösségben vagy, megismerhetsz olyan játékosokat, akik a te szinteden csatlakoztak, és már profik, ami elég motiváló. Csapatépítőkön vehetsz részt. Nem lesz az, hogy egy oktatónál tanulsz, aztán átmész egy magasabb tétes oktatóhoz, és teljesen újra kell gondolnod a játékod, a range-felosztásod, itt egymásra épül a tananyag. És mindezt gyakorlatilag olyan díjszabással, amit egy coach-nak is fizetned kéne. Nem hiszem, hogy van olyan coach, akitől ezeket így megkapod.

    Az elköteleződést meg úgy is nézheted, hogy ha megkérsz egy coach-ot, hogy oktasson, akkor is rá kell szánnod az időt a közös munkára, senki nem fog csodát tenni pár hónap alatt.

    Ezt a "szerzel pókeres ismerősöket elemezni" dolgot úgy mondod, mintha a világ legegyszerűbb története lenne. Sok kezdeményezés volt már az Akadémián közös elemzőcsoportok létrehozására, és nem nagyon tudok olyanról, ami tartósan működött volna.

    Az aposztrófos rész meg fura felvetés pont a nagy nyelvújítótól. A nyelv egy dinamikusan változó dolog, törekszik az egyszerűségre, ezért írják ma már nagyon sokan aposztróf nélkül a holdemet. Ne akard Gizda, hogy beleálljak a helyesírásodba.
    Thx a valaszt. Kimerítő volt. El tudom fogadni.

    Mondjuk ami eszembe jutott, hogy akkor a leak itt az, hogy beiratkozok, nem veszek magán órát soha és freerollozok XD

    A nyelvész részről annyit, hogy a holdem, így új szó, az eredeti verzió a hold them, aminek az "egyszerűsített" vagy rövidített verziója a hold'em.
    Ráadásul az én elméletem, hogy a hold them rész szignifikáns, mert arra vonatkozik, hogy nem cserélős hanem abból élsz amid van. Na mind1. Tulajdonneveket nem szoktak szerintem átírkászni, de fogjuk rá, hogy köznevesített tulajdonnév és akkor belefér.
    banoster likes this.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Már mitől lenne tulajdonnév?
    Flush67 likes this.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már mitől lenne tulajdonnév?
    Texas Hold'em
    A játék neve. Egy van belőle és egyedi. Persze lehet hogy tévedek és az egyedi játéknevek nem kerülnek bele ebbe a kategóriába, de még magyarul is nagybetűvel írják, ha ráguglizol, hogy Texas hold'em ami még inkább megerősíti az állításomat. Mivel a tulajdon nevek másik tulajdonsága, hogy nagybetűvel írod. Van hogy csak a T-t van hogy mind a 3 betűt naggyal írják.
    Szal...jah. Megin' igazam van!

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •