Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (45) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Megújult a Team Hero Holdem - szomorú és örömteli hírünk is van!

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    beiratkozok, nem veszek magán órát soha és freerollozok XD
    Ennél jobb ajánlat nincs a piacon!

    A leírás alapján nekem az jön le, hogy felesleges is lenne magán órát venni mert annyi anyagot/elemzést kap az ember hogy alig győzi majd feldolgozni.

    Esetleg ha már van pár száz k lejátszott hand-je akkor kérhet rá 1 óra database elemzést/csekkolják a statjait.

    Bár ha a tanítottak alapján játszik vki akkor a statokban nagy leak-eknek nem kéne látszódnia.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne vegyetek mindig túl komolyan mert megárt.

    A védett játékoknak a neveit kell csak nagybetűvel írni amit 1-1 cég csinál. Monopoly és hasonlók.

    A Texas hold'em meg Omaha hold'em ben az első betűt kell naggyal írni.

    A szabály az, hogy a kártyanevek kisbetűsök, kivéve, ha olyan szó van benne amit amúgy naggyal írnál, mint Texas vagy Omaha.

    Szal akkor most igazam volt?

    Az pedig biztos hibás ötlet amit írt valaki, hogy aposztróf nélkül írod, mert nincs olyan szó, hogy holdem. hold+them=hold'em hasonlókép f uck+them=fuc k'em és nem ****em...jó ezt nehéz leírni a hülye csillagozós szarsággal. Catch+them=catch'em és nem catchem. (pokemont ha vágja valaki)
    Tulajdonnevek köznevesülése…szóval kis té.

    Ui: ha már aposztrof
    Hova? -ba,-be
    Hol? -ban,-ben
    Szóban kevésbé zavaró, de az irasaid olvasva mindig szembejon.
    Ja, igen, aposztrof: ha mar babezel, akkor javaslom irasban: hol? Házba’

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tulajdonnevek köznevesülése…szóval kis té.

    Ui: ha már aposztrof
    Hova? -ba,-be
    Hol? -ban,-ben
    Szóban kevésbé zavaró, de az irasaid olvasva mindig szembejon.
    Ja, igen, aposztrof: ha mar babezel, akkor javaslom irasban: hol? Házba’
    Utánanéztem több forrásból. Nagy T marad. Legalábbis angolul. Lehet magyarba kicsivel kellene abból fakadóan amit mondasz. Bevallottan angolul kerestem a kérdésre, náluk nagy T meg nagy O nak kell lennia.


    -ba -be -ban -ben erről már csilliószór volt szó. Igazad van tankönyvi szinten teljesen. Nem vitatom. De én szóba se így mondom és nem dacolásból. ****ing egyetemi nyelvész professzornak az álláspontját hoztam el, de mindig ugyan ez a párbeszéd.
    Röviden még 1x: Nincs helytelen. A tájszólás helyes. Nem a szótár határozza meg az ilyen esetekben a helyes és helytelent, hanem a nyelv használója. Pont a rossz toldalékolással kapcsolatba mondta ezt. ba be sima liba. Avval evvel, sima liba, de mondom engem nem erdekel higyje mindenki rossznak. Magyarban amúgy tudtommal nincs nagyon aposztrófos rövidítgetés, max ilyen nagyon angolból érkezett jövevény szinten vagy annyira elvétve, hogy az nemigaz.
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2022. 04. 09. 15:08
    anyadszopik likes this.

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Akkor ezek szerint nincs rossz helyesírás, mert rosszul használja?
    Ezt meg is írom a lányom tanárának, ha legközelebb rossz jegyet kapna. A kisebbik épp a -ba,-be,-ban,-ben eseteit tanulják
    Az avval, evvel helyes ezt már többször lejátszották itt, de a másik eset nekem több, mint kérdéses.
    "erdekel higyje mindenki rossznak.".........higgye
    gl

  5. #25
    fri
    fri nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "erdekel higyje mindenki rossznak.".........higgye
    gl
    Ezt is leírta már többször rosszul, de mindig meg lett magyarázva, hogy miért is nem rossz az.

    Gizdalor'd

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Sok sikert kívánok az új csapatnak Nekem picit még mindig szívügyem a magyar elit pókerközösség, így nagyon szurkolok, hogy kialakuljon egy olyan mag, amely a közepes és magas téteken is megállja a helyét

    Kíváncsian várom majd a legfrissebb beszámolókat, GL!
    banoster and Redmond100 like this.

  7. #27
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok sikert kívánok az új csapatnak Nekem picit még mindig szívügyem a magyar elit pókerközösség, így nagyon szurkolok, hogy kialakuljon egy olyan mag, amely a közepes és magas téteken is megállja a helyét

    Kíváncsian várom majd a legfrissebb beszámolókat, GL!
    Ne szemeteld tele a topikot pls
    banoster, Mezo_gsi, novy and 5 others like this.

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy T marad. Legalábbis angolul. Lehet magyarba kicsivel kellene abból fakadóan amit mondasz. Bevallottan angolul kerestem a kérdésre, náluk nagy T meg nagy O nak kell lennia.
    Édes Istenkém.... Nem, nem köznevesült tulajdonnév, többek közt azért, mert nem tulajdonnév, és persze, hogy nagy T meg nagy O, mert Texas és Omaha ugyanakkor tulajdonnevek, ha lefordítanád magyarra, mittomén "texas-i póker" meg "omahai póker" elnevezésekre, akkor azokat is kisbetűvel írnánk, hiszen kapnának egy melléknév képzőt.

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tájszólás helyes. Nem a szótár határozza meg az ilyen esetekben a helyes és helytelent, hanem a nyelv használója. Pont a rossz toldalékolással kapcsolatba mondta ezt. ba be sima liba.
    A tájszólás valóban helyes, ugyanakkor az írott forma körül erős vita van erről nyelvész körökben, és amit te hangoztatsz, az igencsak kisebbségi álláspont. Kb. soha nem látsz olyan írott alakot, hogy "folosó" a folyosó helyett (helett, hahaha), pedig hidd el, van még, ahol sokkal inkább lágy l-et használnak, mint ly-t (valójában történelmileg teljesen más hang, mint a j). Egyébként peraspera kartárs megoldása a -ba, -be mániádra igencsak elegáns (és mindenki szemében helyes), hisz az aposztróf szerepe a magyar nyelvben ugyanaz, mint angolban, ki nem írt/mondott hangok helyettesítésére szolgál (tudj' Isten, adj' Isten).
    Gizdalord likes this.

  9. #29
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 04. 10.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Ahogy a verebek fogynak, úgy lett először a kistétes játékos a madár. mostmár gyakorlatilag mindenki, aki nem hoz havi 5-6 ezer euro pluszt. Kb ennyi kéne h fedeze azt h 1-2-3-4-5 éven belül nem lesz munkád és valamit meg kell tanulj 1-2-3-4 év alatt. És akkor vlaszeg az atlagbér alján leszel mivel van egy luk a CVben.

    Hacsak nem vagy egy élet nélküli idióta. Máshol többre vihetnék. Ausztria fizikai munka nem ritka az 50 eur órabér. Garantált. Persze ahhoz nem kéne autistának lenni aki a szobában élvezi az egyedüllétet épp annyiért, amennyit elkölt. Az a jó kis 10 euros órabér. De majd egyszer jól fogok keresni! És mama hotelben csövez. Nyugdíj, jövő? Mi van? Majd öröklöm a putrit. maj lesz vmi
    Nagyon gáz h az bármilyen szakmában ez érv "Közösségben vagy, megismerhetsz olyan játékosokat, akik a te szinteden csatlakoztak, és már profik(ööö kik is, akik nem úgy mentek oda profiként? Mekkora hányad?, ami elég motiváló. Csapatépítőkön vehetsz részt.", ahelyett, h a csoport átlaga a belépéstől kezdve hozott a winratején +30 %-t vagy helyettesítsd be ami számszerűsíthető. Vagy a csoport 20%a rakott hozzá legalább 500 eurot a 1-2-3 év rabszolgaság alatt a havi béréhez.

    2-3 éve is elővettek itt akademian olyan arcokat, akik 2-3 hónapig top nyerők voltak 100on(hűha ez igen), 10-20 ezer handeken.Ti lennétek az elsők, akik hirdetnétek, ha bárki verte volna a limitet miattatok. De persze ti nem az értelmes rétegre utaztok. Ugyanis a screen name anonim és a pókeresek jórészének van egyfajta exibicionizmusa. Magyarán a nagy nyerők írogatnának, mivel ha lenne ilyen nektek ez volna a nyereséges. Ti is hagynátok. Mint ahogy azokat is hagytátok akiről azóta se hallani. Akik toppon voltak pár hónapig varianciából kifolyólag.
    Most maradt az, h tanulj nálunk hidd el tuti jól jársz, még barátaid is lesznek. wtfwtfwtf Mert maradt az pókerezni akinek tényleg semmi más nem maradt az elszigelt reménykedő emberek. Kivétel az a réteg, aki tényleg szerencsejátékos és sosem találja meg magát egy hétköznapi melóban és neki a póker felüdülés, egyfajta szabályozott hullámvasút. maskepp beleverné a lóvét rulletbe. mostmár fizessetek órabért mindezért. Hisz a kockázatunk nőlt a csoport nem megy így még inkább viseljétek ti a rizikót.
    Az öszes többi ember jövőjét elveszitek egy haldokoló "szakmában".

    Persze ti nyugodtan alszotok ott a vezetőségben. Ha már egyszer be van kötve a számla akkor a hal a hálóban az elvesztegetett jövőkre megy úgyis találtok magyarázatot. Meg a fórumot üzemeltető kutyák is akik utsó leheletükkel védik ezt az egész fingot.

    Gizdalord te is jössz itt a retard dolgokkal h holdem vagy hold'em ahelyet h a lényegről beszélnél. H számok helyett az érv lehet bármilyen fizetős szolgáltatásban h majd barátokat szerzel cirka közösségben lehetsz. Persze jön most a mosoda h jajj csak kiragadtam egy részt.

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet fri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt is leírta már többször rosszul, de mindig meg lett magyarázva, hogy miért is nem rossz az.

    Gizdalor'd
    Idézet fri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt is leírta már többször rosszul, de mindig meg lett magyarázva, hogy miért is nem rossz az.

    Gizdalor'd
    Azt is leírtam nem tudok normalisan helyesen irni. Na bumm. Ki lett sírva, hogy a blogba azért legyen javítva, még ezt is megtettem a kedvetekért. Hát nem látjátok, hogy a kegyemben úsztok?

    A jobb és a balt is tévesztem és sokszor elgondolkodok a kis b és d betűn amikor kézzel kell írni.

    Ilyen cucclikkal nem tom mire golyóztok. Megállapítottuk már 1000x h nem tudok helyesen írni.

    Attól még más tudhat, főleg ha a logója, persze nekik is szívük joga, de szerintem érdekes kérdés ez az aposztrófos és legalább meg lett tárgyalva.

    Ha nem lennék itt most ennyi se lett volna. Megint megköszönhetitek, hogy létezem XD

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •