Oldal: 68 / 81 ElsőElső ... 1858666768697078 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 671 - 680 (806) összesen
Like Tree164Likes

Téma: GGPoker (GGNetwork)

  1. #671
    Lelkes újonc Arkhon avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 11.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Történt bárkivel olyan, hogy nem fizették ki a befizetett összeget, mondván, "nem játszottam eleget"?
    Történetem röviden: Első befizetés bónusz miatt fizettem be, de hamar rájöttem, hogy a 6max nem nekem való, így inkább ki szerettem volna venni a befizetett összeget. Ez volt 3 hónapja. Azóta próbálom elérni, hátha egyszer elég lesz az, amit játszottam, de állandóan elutasítják, mert el kell érnem "sufficient gameplay"-t.

    Többször megkerestem az angol és a magyar support-ot is, hogy mondják már el, hogy mennyi az a minimum játék (és mégis miben mérhető egyáltalán), de "nem adhatják ki ezt az információt".

    Nyamvadt 200$-ról lenne szó, és jönnek itt azzal, hogy ez azért van, mert pénzmosás, meg stb... Tény, hogy nem játszottam sokat, összesen 8.000 leosztást, ami semmi, de számomra ez elfogadhatatlan, hogy ilyen van, hogy nem tájékoztatnak legalább arról, hogy mi a konkrét elvárásuk.

    Pls, help!

  2. #672
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Arkhon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Történt bárkivel olyan, hogy nem fizették ki a befizetett összeget, mondván, "nem játszottam eleget"?
    Történetem röviden: Első befizetés bónusz miatt fizettem be, de hamar rájöttem, hogy a 6max nem nekem való, így inkább ki szerettem volna venni a befizetett összeget. Ez volt 3 hónapja. Azóta próbálom elérni, hátha egyszer elég lesz az, amit játszottam, de állandóan elutasítják, mert el kell érnem "sufficient gameplay"-t.

    Többször megkerestem az angol és a magyar support-ot is, hogy mondják már el, hogy mennyi az a minimum játék (és mégis miben mérhető egyáltalán), de "nem adhatják ki ezt az információt".

    Nyamvadt 200$-ról lenne szó, és jönnek itt azzal, hogy ez azért van, mert pénzmosás, meg stb... Tény, hogy nem játszottam sokat, összesen 8.000 leosztást, ami semmi, de számomra ez elfogadhatatlan, hogy ilyen van, hogy nem tájékoztatnak legalább arról, hogy mi a konkrét elvárásuk.

    Pls, help!
    Szia! A termek majdnem mindegyikében, van minimum rake követelmény a befizetett összeg kivételéhez. Ez korábban 35 százalék volt a GGPoker esetében, vagyis $70 rake után tudod kivenni az eredetileg befizetett összeget. Más kiemelt piaci szereplőnél ez a szám 100 százalék.
    Arkhon likes this.

  3. #673
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! A termek majdnem mindegyikében, van minimum rake követelmény a befizetett összeg kivételéhez. Ez korábban 35 százalék volt a GGPoker esetében, vagyis $70 rake után tudod kivenni az eredetileg befizetett összeget. Más kiemelt piaci szereplőnél ez a szám 100 százalék.
    Ez de rossz! Az, hogy ebből is a GG "nagyszerűségét" próbáljátok kihozni. Feltéve, ha nem félreértésen alapul ez a kijelentés. Ugyanis azoknál a termeknél (pl. PS) a befizetett összeg (100%-ának) tétként való feltevésére vonatkozik a követelmény és nem a befizetéssel megegyező mértékű rake termelésére. Nagyon nem mindegy.
    TominhoPA likes this.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  4. #674
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez de rossz! Az, hogy ebből is a GG "nagyszerűségét" próbáljátok kihozni. Feltéve, ha nem félreértésen alapul ez a kijelentés. Ugyanis azoknál a termeknél (pl. PS) a befizetett összeg (100%-ának) tétként való feltevésére vonatkozik a követelmény és nem a befizetéssel megegyező mértékű rake termelésére. Nagyon nem mindegy.
    Szia!
    Elnézést, ha félreérthetően fogalmaztunk.
    Arra kívántunk rávilágítani, hogy a termek nagyon eltérő skálán határozzák meg a kifizetési követelményeket. A nemzetközi és a szegregált piacokon is jelentős eltérések tapasztalhatóak.

  5. #675
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 21.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Találkoztatok a GGnél a következő problémával? A lobby nem mutat egyetlen versenyt sem 17:00-23:00ig. Ez nem először fordul elő, rendszeresen hétvégén. Akárhogy állítom be a versenyeket semmi. Aztan másnapra rendbejön magától. Láttatok már ilyet esetleg?

  6. #676
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A Rush asztalokon megengedett, ha 200bb felett kiülök és 100-al ülök vissza? A szoftver engedi, de szabály nem tilja?

  7. #677
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A Rush asztalokon megengedett, ha 200bb felett kiülök és 100-al ülök vissza? A szoftver engedi, de szabály nem tilja?
    Szia.

    Nyugodtan kiülhetsz és vissza. Csak akkor hagyd abba, ha a GGPoker külön figyelmeztet érte. Bumhuntra érzékeny inkább a terem, de ez Rush&Cash asztalokon nem nagyon jöhet szóba.
    Ascent888 likes this.

  8. #678
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A GGPokeren (a GG Hálózat egészében) hétfő délelőtt egy tervezett karbantartás várható, így ez idő alatt a termek nem lesznek elérhetők. Megértéseteket a terem nevében is köszönjük!

  9. #679
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    https://honeymoonmissions.com/list-o...ions/Sziasztok!

    Lenne egy-két kérdésem:

    - a "Mézeshetek", vagy ilyen jellegű havi küldetés promóció mindig van?
    - sajnos, kimaradt egy nap, így vajon elúszott az utolsó jutalom? Ha így van, akkor az utolsó 5 küldetésnek sincs értelme? Vagy esetleg adnak egy bónusz nap lehetőséget?

    Megjegyzem, a kimaradót is teljesítettem, mert az volt a feladat, hogy indulj egy Daily gtd mtt-n. Ez meg is történt, csak nem lett vége az adott nap végéig. Így nem fogadták el. Vagyis, az esti versenyek eleve kiestek.

    szerk: most találtam meg a küldetések listáját.
    https://honeymoonmissions.com/list-o...moon-missions/
    A 26-ik feladat konkrétan az, hogy meg kell nyerni egy bounty mtt-t. Az utolsón pedig be kell húzni egy Allin Or Fold Jackpotot.

    Így valószínű, nem számít, hogy kiesett egy nap.
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2022. 04. 10. 16:55

  10. #680
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    https://honeymoonmissions.com/list-o...ions/Sziasztok!

    Lenne egy-két kérdésem:

    - a "Mézeshetek", vagy ilyen jellegű havi küldetés promóció mindig van?
    - sajnos, kimaradt egy nap, így vajon elúszott az utolsó jutalom? Ha így van, akkor az utolsó 5 küldetésnek sincs értelme? Vagy esetleg adnak egy bónusz nap lehetőséget?

    Megjegyzem, a kimaradót is teljesítettem, mert az volt a feladat, hogy indulj egy Daily gtd mtt-n. Ez meg is történt, csak nem lett vége az adott nap végéig. Így nem fogadták el. Vagyis, az esti versenyek eleve kiestek.

    szerk: most találtam meg a küldetések listáját.
    https://honeymoonmissions.com/list-o...moon-missions/
    A 26-ik feladat konkrétan az, hogy meg kell nyerni egy bounty mtt-t. Az utolsón pedig be kell húzni egy Allin Or Fold Jackpotot.

    Így valószínű, nem számít, hogy kiesett egy nap.
    Szia! Biztos, ami biztos rákérdeztünk a teremnél a pontos részletekre vonatkozóan.
    Amint válasz érkezik, megosztjuk ebben a topikban.
    Ascent888 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •