Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (22) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Új tartalomkészítő az Akadémián! - interjú Riverbro-val

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Jó lenne a dolog, hogyha nem úgy beszélne, mint egy óvodás... vagy csak engem idegesít az ahogy artikulál és a CS-betűket kiejti.
    Bírom, hogy a sportközvetítésekben is mindig ilyen beszédhibás emberkék a szakkommentátorok.
    Gizdalord likes this.
    Az agresszív kismalac utolsó mondata:
    Te meg ki a tököm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát!!!???

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Én ilyeneket le se merek írni, mert ha én mondom akkor csak az irígység beszél belőlem.

    Van egy listám ami irritáló, de elgondolkodtam mélyebben is az egész jelenségen, és majd lesz belőle írás a kövi után.

    Arra amúgy továbbra se kaptunk semmilyen választ, hogy miféle eredményei voltak. Mert az osztók is pókerből élnek, azt mégse azért mert olyan jó playerek lennének.

    Megnézném az MTT mutatóját is, meg megnézném a spines gráfját is a srácnak. Szerintem nem elvetemült kérés transzparenciát követelni, ha valakit így megválasztás nélkül bele akarnak erőltetni a társadalom arcába, hogy ő most itt reppel mindenkit, meg ő a nagy trend meg a dolgok elhozója

    És feltétlen nem is kellene ehhez amúgy jó playernek lennie, mert lehet valaki úgy kontent generátor, meg publikus arc, hogy nem mestere a játéknak magának, hisz ott van a Korda a legékesebb példának erre
    DE ha azt mondja megélhetési, akkor tegyünk be mellé egy kis bizonyítékot aztán lássuk mennyire szavahihető a kolléga....csak nehogy ártson a reklám arcnak a valóság.
    ouchi likes this.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    A streameléshez nem kell tudni pókerezni, a Spraggy is hosszú évekig jó esetben is csak BE volt, de graphját most se lehet látni.
    csabadeak likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A streameléshez nem kell tudni pókerezni, a Spraggy is hosszú évekig jó esetben is csak BE volt, de graphját most se lehet látni.
    Nem tudom, hogy ki az, de itt az interjúba elhangzott, hogy ő profi player, amire annyit mondott, hogy nem szereti profinak nevezni magát inkább megélhetési (egymás szinonímái ebben a kontextusban), és utána leírta az áttörést.

    Én emiatt hoztam fel az egészet (javarészt), mert van egy állítás, ami el van fogadva aztán valósnak, csak nem látjuk mi alapján és ez engem zavar, főleg ha fáklyahordozót akarnak avatni.

  5. #15
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Félve írok, mert tudom, hogy lavinát fogok elindítani vele... Nekem az egy tök új infó, hogy az Akadémiának "megválasztás" útján kellene eldöntenie kit "erőltet a társadalom arcába". Senki nem állította, hogy Riverbro "reppel mindenkit", egyszerűen egy lelkes srác, aki szeretné a pókert népszerűsíteni, és ebben még eredményeket is fel tud mutatni. Lehet, hogy nem ő az új Hajdú B, szerintem nem is tör ilyen babérokra, de érdekes interjúkat csinál.

    Beszéltünk vele a blogja kapcsán, jó ötletei vannak kontentek terén, jól felépített egy TikTok oldalt, úgyhogy szívesen adunk teret neki a PA-n. Nyilván nekünk is jó, ha esetleg új játékosok tűnnek fel az oldalon neki köszönhetően. Emellett úgy látjuk, az eddigi tartalmai többeknek tetszenek itt, biztos vannak olyanok is, akiknek nem, de hát nem kötelező ezekre rákattintani.

    Szerintem az, hogy megélhetési játékos vagy nem, meg hogy hogy néz ki a "gráfja" totál lényegtelen, nem stratégiai szakoktató lesz, bár tudom, hogy van ez a gráf mániád. A PA mindenesetre nem kért tőle gráfot, elhisszük, hogy megélhetési játékos, de ha nem az, az sem jelent problémát igazából. Nem gondolom, hogy szükséges volna poliGRÁFos vizsgálat ehhez.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2022. 05. 23. 14:38

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Írtam egy ***** regényt, véletlen megnyomtam egy gombot és elment az egész

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Majd felteszem a hangfelvételt csak ide, mert **** kivan XD nem akartam újra írni.
    banoster likes this.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Majd felteszem a hangfelvételt csak ide, mert **** kivan XD nem akartam újra írni.
    Azért azt a vak is látja hogy van a kommentjeidben egy erős féltékenységi szál, ha beismered ha nem én úgy gondolom hogy ez így van. Én se látom rvrBronál a szakmai tudás mélységét, de nem szakmai "kommentátor" vagy edző lesz.
    És lehet róla is rosszat mondani, de alapvetően egy szerethető arc.
    Ellentétben veled, akit itt nagyon sokan egy irritáló körömalatti piszoknak tartanak, és emiatt a viselkedésed miatt, a törekvéseid ellenére se fogsz soha olyan helyzetbe kerülni, hogy egy PA vagy akárki veled reklámozzon bármit is. Vagy hogy Te legyél a póker közösség megújítója. Bár tudom tudom, nem is szertenél Te semmi ilyet!!

    p

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet ProAdel89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért azt a vak is látja hogy van a kommentjeidben egy erős féltékenységi szál, ha beismered ha nem én úgy gondolom hogy ez így van. Én se látom rvrBronál a szakmai tudás mélységét, de nem szakmai "kommentátor" vagy edző lesz.
    És lehet róla is rosszat mondani, de alapvetően egy szerethető arc.
    Ellentétben veled, akit itt nagyon sokan egy irritáló körömalatti piszoknak tartanak, és emiatt a viselkedésed miatt, a törekvéseid ellenére se fogsz soha olyan helyzetbe kerülni, hogy egy PA vagy akárki veled reklámozzon bármit is. Vagy hogy Te legyél a póker közösség megújítója. Bár tudom tudom, nem is szertenél Te semmi ilyet!!

    p
    Persze poén lenne pénzt kapni azért amit csinálok, ezt nem tagadom, se nem titkolom, de ellentétben a riverbro-val én nem a szponzor pénzekből élek, hanem abból amit összepókerezem. Amellett valszeg korruptálná is a céljaimat, mert megváltoztatná azt, hisz nem azért tenném többet amit hirdetek, hanem a delláért.

    Nekem totál más róla a személyes benyomásom is a személyes interakciók álltal, de azt most nem írkászom le.

    Aki olyan hülye, hogy még nem tiltott le, hogy ne lássa a szarságaimat mert zavarja, az meg is érdemli, illetve valszeg élvezi a maga perverz módján. Én látom teljes mértékben azt amit itt leírsz, hogy ez a hangos közönségen tett benyomásom, viszont ti semmit nem láttok abból ami a háttérbe megy, amit privibe írnak, amit külön elérek, szervezek vagy építek. Viszont legalább tudtok valakit fikázni, és most ez nem jó? Akit kielégít a tiktok-os majomság, azt kielégíti az is, hogy valakinél többnek érezheti magát, mert végre fikázhat valakit.

    Annyi, hogy ezek nekem nem a célközönségem, mert én olyanoknak gyártok akik képesek elolvasni 5-10 oldal szöveget anélkül, hogy könnyeznének és utána gondolataik is akadnak a felvetett témákkal kapcsolatban.

    Én nem abból élek meg, hogy a birkák tapsolnak a bohócmutatványomért, ezért nincs is szükségem arra, hogy jóképűnek lássanak a tömegek.

    Ahová kell mindig eljut az üzenetem, erről jön is folyamatos visszacsatolás, a többiek meg becsókolhatnak.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Ha annyira érdekelt volna, hogy kiemelt legyek, akkor az után miután elvették a kiemeltségemet, mert rájöttek, hogy őszintén és szüretlenül beszélek mindent megtettem volna, hogy visszakerüljek, de ha nem háttal ülsz láthatod a valóságot, meg azt, hogy én nem erről szólok.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •