Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (46) összesen
Like Tree41Likes

Téma: PókerAkadémia Twitch - vasárnapi session RiverBróval

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Most ez komoly?

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Ellenben, ha már múltkor zároltátok a topikot, ahol véleményzték említett urat, most nem szalasztanám el a lehetőséget!

    Engem sem győzött meg a munkássága! Tulajdonképpen semmit nem tett hozzá a beszélgetésekhez! Egyetlen Tiktok videóba néztem bele, de az annyira égő volt, hogy fogadásból se tennék ki olyat! Dánról ezer bőrt lehúztak már, semmi újat nem tudott kitalálni pedig volt ideje felkészülni illetve kutya köfelessége lett volna! A luckymagyaros cucc jókedvű adás volt,de ott se éreztem az átütő erőt és nem a vendég tehetett róla. Kifejezetten szimpatikus arc volt!
    Luigi-é jó volt, de ő az az ember, akivel egy lakatlan szigeten 100 évig lehet dumálni a pókerről és még jó sztorikat is tud mesélni! Élvezettel olvastam már 10+évvel ezelőtt is az irományait! Összességében nem mondanám,hogy tűkön ülve várom a következő adást!
    Nem bunkózásból írtam hisz előtte a lehetőség,hogy fejlődjön a cucc, de szerény véleményem szerint nem sok lehetőség lapul a srácban!

  4. #4
    Idegen RiverBroPkr avatara
    Csatlakozott
    2022. 04. 06.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Szia. Engedd meg hogy megköszönjem a kulturált kommentedet és észrevételedet! Egyetlen Tiktok videóból sok következtetést nem érdemes levonni van fent több mint ezer! Az tény hogy a podcastekben van fejlődni valóm és remelem a későbbiekben rád cáfolok hogy “nem sok lehetőség lapul a srácban”. Ha könnyű lenne mindenki csinálná!
    Ascent888 likes this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    "Koni származásáról annyit sikerült kideríteni, hogy spanyolajkú és immáron 5 éve hozza a plusz ev-t RiverBronak. Sajnos "noáblá magyar" ezért amolyan csendes társként erősíti a csapatot."

    Én tényleg nem találok szavakat.
    Ibiza, csiga19794 and csöcsike like this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Véletlen bármilyen féle bizonyítvány pókeres tehetségéről, eredményeiről? Tudom pofátlan galád ember vagyok.

    Örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel, és végre mások is felszólalnak az ügyben.

    Avval sincs feltétlen baj, ha nincs semmi eredmény, csak akkor legalább legyünk őszinték ha már platformról kiabálunk, meg tolva van a szekerünk.

    Ps. RBro, hol marad az előző hónapra belebegtetett személyes talink? XD

  7. #7
    Lelkes újonc LordLepeny avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 14.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Nekem tetszik RiverBro és szimpi is.
    Csak így tovább!

    A VIP" játékosok milyen tartalmakat szeretnek a legjobban fogyasztani?

    Azt a vonalat érdemes lenne erősíteni.
    Sőt az sem lenne baj, ha a közösség egyként pròbálna a kedvükben jarni. Sok sok fun content-el meg sok könnyed beszélgetéssel.

  8. #8
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet RiverBroPkr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetlen Tiktok videóból sok következtetést nem érdemes levonni van fent több mint ezer!
    Ezen jót röhögtem! Nem vagyok fent Tiktok-on, de azért láttam már egy párat. Mindegyik után kapásból az fogalmazódott meg bennem ez meg mi a szar?


    De az interjús videókat pozitívumként értékelem. Legalább csinál valaki ilyet.
    dobimano likes this.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Igen,valóban jó,hogy valaki csinálja,de annak idején a póker magazinért minden nap bementem az újságoshoz, hogy mikor jelenik már meg a következő szám. Itt nem érzem ezt a "vágyat" hogy mikor esik ki az új rész. Meghallgatom,de csak sessiön mögötti háttérzajként....
    ivanesz likes this.

  10. #10
    Idegen RiverBroPkr avatara
    Csatlakozott
    2022. 04. 06.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Köszönöm a visszajelzésedet. A tiktok videos kommentemet a saját videóimra értettem! Nyilván teljesen más kaliberű videók mint amik youtubra mennek ki, mert maga a platform is más videókat követel meg. Őszintén örülök hogy az interjúk tetszenek igyekszem fejlődni benne.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •