Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Duna Poker (live élmények Magyarországon)

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 05. 14.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás Duna Poker (live élmények Magyarországon)

    Gondoltam mivel kicsit felpörgött a téma és tervezem többször megnézni mizu 2022 Magyarországán az élő pókerben, indítok egy fórumot ezzel kapcsolatban. Tervem szerint lehetne ez a közösség Duna Pokerrel kapcsolatos bármilyen tapasztalatának élményének központi helye. Ennek megfelelően amikor lelátogatok írok pár sort. Remélem lesz gyakorlati haszna is azoknak akik tervezik ,hogy esetleg megnézik vagy csak kipróbálják magukat élőben.

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 05. 14.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás Szombati Duna

    Eltelt pár hónap Azóta volt alkalmam 2szer lenézni. Az elsőt már pár napja kifejtettem egy másik írásomban ezért arról nem beszélek.

    Tegnap elindultam az 5k-s délutáni freezen gondoltam megnézem mizu.
    A mezőny teljesen ok volt de ez kb. egy hyper verseny a agro vakemelkedés és sajnos némely osztó botrányosan lassú keverése, osztása és egy split kiszámolási nehézsége miatt...
    A staff amúgy kedves mosolygós mind a bárban mint a be illetve kifizetési pultoknál.

    Miután búcsúztam versenytől átültem cashre néhány órára. Asztal jó hangulatú volt és külön tetszett mikor önjelölt regek győzködték a fisht ,hogy szarul játszik
    Lényeg jövőben is lekívánok járni tapasztalat miatt és bízom benne elcsípek 1-2 infót hova és mikor érdemes esetleg külföldre kimenni egy-egy hétvégére cashezni + torna. Ha bármely ezzel kapcsolatos ötletetek van köszönöm!

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 08. 08.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Én heti néhány alkalommal járok. Szerintem nagyon jól az osztók, persze kezdők lehet lassúak. Engem inkább az zavar, amikor játékosok mutogatják a lapjukat másoknak az asztalnál. Külföldön ezt szigorúan veszik, show one, show all. Az se jó, hogy hand közben sokan beszélnek. A blindok nagyon kicsik a stackekhez képest, ennek szerintem törvényi oka van, 500/500 a legnagyobb alap. A jogalkotó a hülye. A gyakorlatban a legtöbb partiban van straddle, jellemzően mississippi. Sajnos verekedést már kétszer láttam, szitkozódás meg gyakori. Magyar sajátossaág ez, kaszinóban is ez megy, nem tudnak viselkedni az emberek. Külföldön sehol nem tapasztaltam ilyet ilyen rendszeresen. Mindezek ellenére elégedett vagyok, jobb a hely, mint, amire vártam.

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 07. 16.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Cash game rake-el kapcsolatban van vmi infotok?

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet Balintman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Cash game rake-el kapcsolatban van vmi infotok?
    Ez engem is érdekelne. plusz szokás e még minden hand után donatelni az osztónak? (amit 12 éve el is vártak itt ott. )

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 05. 14.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás donate

    Amikor én játszottam 50/100-on senki még nagy potok után se adott.
    Avanindra_Dawedawe likes this.

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Ha igaz, 50/100 - 7%, 100/200 - 5%, 500/500 - 3%, 8000-es cap-pel. Ja plusz jackpot (50/100/200 huf), mármint, hogy neked mínusz.
    Avanindra_Dawedawe likes this.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 08. 08.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Igen.
    Borravaló nem jellemző. Nagyobb potból szoktak esetleg adni vagy 50Ft-os zsetont vagy, amikor, amikor elhagyja valaki az asztalt. Nem vettem észre, hogy csúnyán néznének arra, aki nem ad. Azt hallottam, hogy a borravaló 50%-át kapják csak meg a dealerek, a többi adó.
    Avanindra_Dawedawe likes this.

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Fantasztikus akció!

    Mostantól (augusztus 1 asszem) minden téten 10000 a cap 8000 helyett:-)

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    25 euró most hirtelen szerintem privát gamet se tudnék találni ilyen pofátlan rakel.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •