Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (46) összesen
Like Tree41Likes

Téma: PókerAkadémia Twitch - vasárnapi session RiverBróval

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    @Gizdalord:

    Lenne 1 kérdésem: kínál riverbro fizetős oktatást?
    (lusta vagyok utána nézni és egyébként sincs tiktok meg fb stb accountom)
    Ha nem akkor nem értem mi ez a nyomozás a teljesítményét/múltját illetően.
    Tök jó hogy népszerűsíti a pokert és sok (?!) potenciálisan új játékoshoz eljut a tartalma legyen az bármilyen.

    Ha kínál akkor megértem, hogy szeretnél valamiféle jól mutató referenciát. Ami bizonyítaná, hogy nem egy újabb kókler árulja a lócitromot a teljesen kezdőknek és mások kárára próbálja megteremteni a megélhetését.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @Gizdalord:

    Lenne 1 kérdésem: kínál riverbro fizetős oktatást?
    (lusta vagyok utána nézni és egyébként sincs tiktok meg fb stb accountom)
    Ha nem akkor nem értem mi ez a nyomozás a teljesítményét/múltját illetően.
    Tök jó hogy népszerűsíti a pokert és sok (?!) potenciálisan új játékoshoz eljut a tartalma legyen az bármilyen.

    Ha kínál akkor megértem, hogy szeretnél valamiféle jól mutató referenciát. Ami bizonyítaná, hogy nem egy újabb kókler árulja a lócitromot a teljesen kezdőknek és mások kárára próbálja megteremteni a megélhetését.
    Teljesen legitim a kérdésed és jó is! (nem tudom amúgy)

    A blogomba 1-2 paragráfust szántam ennek a kérdésnek ami akövetkező postomba lesz.

    Nekem itt ez az egész onnan jön, hogy ő kérkedett azzal, hogy mekkora player, meg a róla szóló intróba is ezt látom bele, és rázta a dákeszt, hogy majd akkor ő mindjárt szól a backingjének meg az x éves sponzorainak, hogy mégse ért a játékhoz, mert én megkérdőjeleztem. Vagy valami ilyesmi....ha nagyon akarod előbányászom, ezen a fórumon történt. És én azóta követelem tőle, ha ekkora arc akkor mutasson már fel valamit.

    Azt nem tagadom, ha új embereket hoz be, még akár hasznos is lehet, de amúgy avval nem értek egyet, hogy csak jót tehet a dolognak. Ami nem tetszik, hogy a célja egyértelműen a saját megélhetésének a megteremtése a pókeren át, nem a tudással, hanem a követőbázis felépítéssel és aztán az azokra épülő sponzor cuccok bekaszírozásával, ami önmagában ismét nem probléma feltétlenül, bár vélek benne kivetnivalót, csak a máz ami rá van okádva az egészre, hogy ő csak a pokeres társadalomnak akar jót stb stb...abba kérdezek bele, hogy és ugyan hogyan és mivel és miért pont ő.

    Kb ennyi asszem. Plusz személyes vendettám mert kisajtolt belőlem valamit, amibe belementem, majd pofátlanul semmibe vett és úgy viselkedik, mint akinek az ígéreteire meg a szavára nem kell következetesen számítani, mert ő nem tartozik még annyival se nekem, hogy bármit megindokoljon, csak fogadjam el, hogy minden fontosabb annál, mint amit kikövetelt tőlem, aztán amikor a megvalósítás jön akkor kámforrá válik...na és az ilyen ember akar kiállni, meg veszi a vállára a PA és nyomatja a hülyeséget róla, hogy akkor majd ő a pókeres társadalmat előre viszi...ezt sérelmezem még és kérek rá valami kézzelfoghatót, hogy ne az legyen már, hogy addig mondogatják, amíg mindenki tényként kezeli.

    Remélem teljességgel válaszoltam a kérdésedre.

  3. #23
    fri
    fri nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Most esik csak le, hogy mennyire rossz dolog azzal szembesülni, amikor Gizdának igaza van...
    mattack, ewoksamurai and Gizdalord like this.

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet fri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most esik csak le, hogy mennyire rossz dolog azzal szembesülni, amikor Gizdának igaza van...
    "hálistennek" nem kell ezt a csalódást sűrűn lenyelnünk

  5. #25
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 03. 16.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Szerintem hanyagold az interjúkban a "hogyan kezdtél el pókerezni" kérdéskört, meg a hasonló dolgokat, mert nagyjából mindenki ugyan úgy kezdte és baromira érdektelen - főleg, ha mondjuk Luigival beszélgetsz, akiről tényleg már anyám is tudja, hogy hogyan kezdte a pókert.

    Rengeteg érdekes kérdést lehetett volna nekik feltenni, amit eddig még nem kérdeztek tőlük.
    Randall7242 likes this.

  6. #26
    Tag Szapy avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 11.
    Hely
    Környe
    Hozzászólások
    180

    Alapbeállítás

    Idézet dezsoke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem hanyagold az interjúkban a "hogyan kezdtél el pókerezni" kérdéskört, meg a hasonló dolgokat, mert nagyjából mindenki ugyan úgy kezdte és baromira érdektelen - főleg, ha mondjuk Luigival beszélgetsz, akiről tényleg már anyám is tudja, hogy hogyan kezdte a pókert.

    Rengeteg érdekes kérdést lehetett volna nekik feltenni, amit eddig még nem kérdeztek tőlük.

    Akkor pörgesd át Szerintem meg teljesen jó std felvezető kérdés. Az jobb lenne ha az lenne a kérdés mi volt a jeled az óvodában?
    SzolnokArca and Gizdalord like this.

  7. #27
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 03. 16.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet Szapy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor pörgesd át Szerintem meg teljesen jó std felvezető kérdés. Az jobb lenne ha az lenne a kérdés mi volt a jeled az óvodában?
    Szuper, csak az 1 órás interjúból 15 perc erre megy el.

    Pontosan arra gondoltam, igen.

  8. #28
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 17.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Belenéztem felületesen az alábbi videóban 13 perc 55 másodpercnél. (10h,4h) flop, turn, river mindenhol hibázik, valamint a zenétől én nem hallom, hogy mit mond.
    https://www.twitch.tv/videos/1504583418
    Utoljára módosítva: CharlieHarperHu által: 2022. 06. 16. 14:54
    Gizdalord likes this.

  9. #29
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 07. 23.
    Hozzászólások
    244

    Alapbeállítás

    Ettol voltak sokkal rosszabb handek is .teljesen random nyomkodja,limpelgetes,AKval 5x open,100 bbs pushok,minden betmeretezes rossz pre es post is.A top nalam az mikor JJt kap gombon,mindenki dob hozza,aszongya, ezzel menni kell,es be****** egybeNeki 27 bb,kisvak 16,nagyvak 24 bb,kos verseny

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 07. 23.
    Hozzászólások
    244

    Alapbeállítás

    elcsiptem meg egy ****a handet a mestertol. Ep oben 2bb,o kozvetlen mellette "3betel"(ATo) 3 bb ig,aszongya,"oooo misclic,4ig akartam"
    Utoljára módosítva: luckylucano által: 2022. 06. 16. 18:09

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •