Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 46 (46) összesen
Like Tree41Likes

Téma: PókerAkadémia Twitch - vasárnapi session RiverBróval

  1. #41
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 17.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Én már tisztán látok

  2. #42
    Idegen RiverBroPkr avatara
    Csatlakozott
    2022. 04. 06.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Nagyon hangos volt a zene? Koszi hogy jelzed!

  3. #43
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet RiverBroPkr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Koszi az észrevételt a hibaimmal tisztában vagyok , viszont engem nem mtt jatékban backingelnek hanem Spin. csak hogy tisztán lassunk. Az észrevételeid jók
    Egy spin sessiont megnéznék!

  4. #44
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Idézet Smasszer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy spin sessiont megnéznék!
    Ha a wildhungarian lesz a viszonyítási alap, azt nehéz lesz megugorni, mármint esztétikalilag
    Utoljára módosítva: EUBANK által: 2022. 06. 18. 20:24

  5. #45
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    De egyébként tök logikus, ha spinbe vagyok nyerő, akkor versenyket streamelek, nehogy lenyulják a spin stratégiám
    csabadeak and CharlieHarperHu like this.

  6. #46
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Érdekes ez a helyzet, hogy egy (több) kezdő (talán) sztrímernek nekiugranak páran, kritizálva a játéktudást, a "műsor" minőségét, színvonalát. Egyrészt örülni kellene, hogy magyar nyelven is elérhető ez a fajta tartalom az érdeklődők számára, hazai játékosoktól. Másrészt 2022-ben joggal vár el minőséget az átlag júzer.

    Ennek megfelelően szerintem inkább támogatni lenne érdemes a próbálkozókat, akik vállalták, hogy kiállnak (ülnek) a kirakatba, kitéve magukat így pozitív és negatív kritikáknak, véleményeknek. Biztosan nem egyszerű.

    Azonban...
    Kívülállóként nézve, a hazai pókervilág meghatározó médiafelülete által megjelenített, támogatottnak tűnő sztrímerek esetében tényleg joggal vár el az ember még ingyenes tartalom esetében is többet, mint Póker Pistitől, aki leül délután pötyögni a szobájában és ezt élőben sztrímeli is, amíg anyu rá nem szól, hogy kapcsoldárkiaztaszartmertholnapiskola! Teljesen pozitívan állok ehhez a dologhoz, rendszeresen nézem a sztrímeket. Nyilván nem egy Kadarkai riport volt egyik sem, de az interjúk kifejezetten tetszettek.

    Ők elkezdték, ez értékelendő még akkor is, ha pár dolcsi leeseik nekik ezért innen onnan. Támogatni kell őket, és majd megérkezik a minőség is (Pl Luigi), aztán pedig csak idő kérdése, és kinövi magát valaki random sztrímer is brutál nézettséggel, pl bebaszós MTT szessönnel stb. Biztosan feltűnik idővel a hazai póker közösség Zsozéatyája. Én várom.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2022. 06. 19. 13:44
    Szapy, ivanesz, dobimano and 1 others like this.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •