Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (31) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Zuhan a PokerStars online cash game játékosforgalma!

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    [QUOTE=PCdude;762591 Ha nem akarsz botok és RTA használók ellen játszani, akkor Starson, Winamaxon, nagyon végső esetben 888-on vagy Party-n játszol, bár az utóbbi 2 már erősen kérdőjeles. [/QUOTE]

    My sweet sweet summer child

    Volt szerencsém betekintést nyerni RTA-s jatekba a GG-n. A banda másik két terme ahol aktív a winamax és a PS volt XD

    Persze nem kell elhinni, en meg nem fogom bebizonyítani, csak ideírom.

    Annyira transzparencia mentes az egész, hogy aki megbízik bármelyikben is, az teljesen vakon és indokolatlanul teszi azt.

    Amúgy aláírom a többit amit mondtál fullra, szerintem is a GG az egyik leggátlástalanabb és szisztematikusan bele van építve a csalás, átverés lehúzás. Szerintem még mindig a PVI a legjobb példa erre. Random kinyilvánítják, hogy a te termelt 1 dollárod csak 50 centet ér, és minden ehhez a termelésedhez van kötve, az összes bónusz szinte.
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2022. 07. 30. 23:09
    CsabiST and RegGeri like this.

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 07. 17.
    Hozzászólások
    27

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 07. 17.
    Hozzászólások
    27

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Random kinyilvánítják, hogy a te termelt 1 dollárod csak 50 centet ér, és minden ehhez a termelésedhez van kötve, az összes bónusz szinte.
    Ráadásul nem is kinyilvánítja, mert senki nem tud róla, csak akkor veszed észre, ha utána számolsz. Full titokban tartja. Ha tudod hogy keresni kell csak akkor van esélyed megtalálni bárhol is említését ennek a rendszernek, és akkor is csak egy fél mondattal meg van említve, hogy van és direkt nem mondjuk el, hogy mi az pontosan, vagy hogy hogyan működik.

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze nem kell elhinni, en meg nem fogom bebizonyítani, csak ideírom.
    valaki feltörte gizda profilját?!
    Gizdalord and KisBé like this.

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2019. 10. 30.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Mi az az RTA?

    Igazából jól összezavarjátok az embert, hogy akkor most melyik teremben a legbiztonságosabb játszani...
    Laikusként a GG fut a legjobban így neki a legkönnyebb korrekt maradni, mivel van bőven rake.

  7. #17
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Bandesz87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi az az RTA?
    Az RTA a Real Time Assistance rövidítése. Valós időben használt segítség az online pókerben, aminek előre kalkulált optimális megjátszások a bemenő adatai. A leírások szerint a statikusabb játékfajták lehetnek a leginkább érintve, például a 100bb deep cashgame. A magasabb téteken gyakoribb az RTA előfordulása. Mivel jelentős a módszer számítási igénye, sokáig tart az optimális megjátszások kalkulálása. Emiatt mikróra nem annyira érné meg 'felkészíteni' a csaló rendszert.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Ez valóban laikus vélemény, és jól ábrázolja, hogy működik a szemfényvesztés.

    Amit tudunk tényszerűen a GG ről, hogy engedett high roller playert turni jatekokat szervezni es erre epult az egész mtt-s cartel a ghostinggal, a soft play-el, meg az RMTzéssel. A békanyalógató cucc ha valaki így ismeri.

    Az RMT az Real Time Assistance. Attól függ hogy akarják értelmezni egy egyszerű chart nézegetés is lehet az amit egyedül a GG tart annak ironikus módon, de valójában az az amikor egy program olvassa jatek kozbe a akciókat és solverbe megfejti neked mikor mit és mekkorát kell raknod.

    Ilyen csapatokból van jónéhány és ezek mindig full szervezett brigádok legtöbbször affiliate-el együtt utaznak a dologba, valamint megeshet könnyedén, hogy van belső emberük feljebb is mert annyi pénzt le lehet gombolni 5-10 emberrel milliókat (dollárban) lehet leszedni egy teremből, nem is halálra explozva a dolgokat, csak moderáltan.

    Ezen felül irreálisan magas a gépigénye a gg kliensének, ami sok jót nem sejtet, és ezen felül tudjuk a fentebb említett botrányból, hogy látja a GG az egész monitorodat. Plusz jómagam is észrevettem, hogy rendszeres időintervallumokban, ha a GG fut a háttérben is akár, elküld egy nagy adag infót magától ugye valakiknek. Ez gamingelés közbe nagyon feltűnő amikor ilyen hatalmas LAG spike-okat kapok 5-10 sec-re amíg átmegy az összes adat...és aminek ekkora a mérete azok nem csak számok meg betűk hanem általába képek.

    Amíg nincs transzparencia, amíg nem válaszolnak arra a kérdésre, hogy "miért bannoltatok ki és hol van a bizonyítékod rá" addig nem lesz itt semmi. Ha van elég pénzed és alkalmazol ügyvédet, mert túl sokat akartak egyszerre lecsapni a számládról egy zárolással, akkor azonnal kibújik a szög, és máris viszakoznak, csak ezt kevesen teszik meg. Én tutkó forrásból vágom, hogy volt egy magyar csóka aki ezt sikeresen megcsinálta.

    Szal ennyit szerintem erről az egészről, és ezek csak azok a dolgok amik véletlen kitudódtak. Szerinted mi lehet a felszín alatt?
    CsabiST and SzolnokArca like this.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az RTA a Real Time Assistance rövidítése. Valós időben használt segítség az online pókerben, aminek előre kalkulált optimális megjátszások a bemenő adatai. A leírások szerint a statikusabb játékfajták lehetnek a leginkább érintve, például a 100bb deep cashgame. A magasabb téteken gyakoribb az RTA előfordulása. Mivel jelentős a módszer számítási igénye, sokáig tart az optimális megjátszások kalkulálása. Emiatt mikróra nem annyira érné meg 'felkészíteni' a csaló rendszert.
    Spinen 6 asztalon gyakorlatilag szinte instant volt amiről én a videót láttam. Ugye elég limitált mert 0-25BB csak és 3 players.

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2019. 10. 30.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Hol játszanál/játszol? Konkrét kérdésem, hogy a stars szerinted jobb, megbízhatóbb?

    Szeretnék egy 1500-30k kihívást csinálni "zoomon" vagy "rushon"

    Youtubon Philsn nagyon inspirál, ő GG-én játszik. úgy lépked felfelé mintha ez lenne a világ legkönnyebb dolga. Nem tudom hova fizessek be, ahol ha véletlenül nekem is sikerül X hónap/év alatt feljutni akkor ki is vehetem a stexem...
    Utoljára módosítva: Bandesz87 által: 2022. 08. 02. 11:08

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •