Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Nekiugrott a pókerközösség a GGPoker által létrehozott PIC-nek

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Milyen marketing szoveg? Eddig is kitiltottak prokat ok nelkul, ez a marketingjuk a prok fele, aki eddig nem jatszott ott, valszeg nem most fogja elkezdeni. Amugy meg mar mindenki ott nyomja HSen, pedig mennyien elleneztek a GGt par evvel ezelott

    Szamomra *****ra mindegy, hogy van-e 5 probol allo integrity csapat vagy sem, nem ez alapjan dontok. Ettol fuggetlenul azert gondolom azt, hogy felulvizsgaljak, mert olyan prok is szerepelnek a csapatnak, akikben lehet bizni. Ennyi. Mint mondtam, rosszabb nem lehet, a legrosszabb eset, hogy kamu az egesz, kilora megvettek az 5 prot, es nem engedik vissza a mar kibannolt jatekosokat. Azt is leszarom...rosszabb nem lehet a helyzet ettol, a terem megitelese sem fog valtozni ettol a hirtol, csak akkor, ha ezek a sracok tenyleg csinalnak jo dolgokat, aminek meg majd hire megy.

    Az egesz rinyalasnak akkor lenne ertelme, ha kitiltott RTAs csalokat engednenek vissza, de errol szo sincs. Pont azokat engedik vissza, akiket nevetseges indokokkal tiltottak ki. De lehet, hogy hazudnak, csak annak semmi ertelme nincs...minek engednenek vissza mar kitiltott RTAs csalokat? Ha a "sajat emberuk", akkor ki se tiltottak volna, ha nem az o emberuk, akkor meg semmi elonyuk nem szarmazik abbol, h visszaengedjek oket...

    "10-15 éve nem volt ennyire szervezett szinten csalás meg mutyizás főleg nem a kártyatermek oldaláról."

    Persze-persze, nem stakeltek millio dollarokkal a prokat regen a termek, hogy leszedjek a nosebleed halakat,
    nem voltak superuser botranyok, nem voltak kifizetesi botranyok/csodbemenetelek, nem volt olyan hogy a raken felul extra penzeket nyultak le a potbol, nem adtak privat rakeback dealeket jatekosoknak, stb stb...

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Ez egy mocsar volt mindig is, sosem egy szabalyozott, atlathato piac. Kar barmin is felhaborodni, mindig fel kell keszulni, hogy megszopatnak, de a jo hir, hogy eddig mindig voltak jo lehetosegek, es lesznek is.
    Ki kell szamolni, hol mennyit tudsz keresni, es ennyi. El kell fogadni, hogy egyre inkabb "fish is king", es aki a fisht hozza, annak egyre tobb jar. Vege annak az idonek, hogy leszedik a prok a -50bb/100 fisheket ugy, hogy kozben fizetnek 1bb/100 raket.
    Arrol nem beszelve, hogy alapbol az is necces, hogy mi egyaltalan online pokerezunk, ha a torvenyeket nezzuk...mi is a tilosban jarunk, ok is, ilyen ez a popszakma, jobb minel elobb elfogadni ezt vagy tavozni, kulonben csak tonkreteszi magat az ember a sok felesleges stressz miatt...
    fejes1988 likes this.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ,
    1. mert olyan prok is szerepelnek a csapatnak, akikben lehet bizni.

    2. Mint mondtam, rosszabb nem lehet, ...rosszabb nem lehet a helyzet ettol

    3. Az egesz rinyalasnak akkor lenne ertelme, ha kitiltott RTAs csalokat engednenek vissza, de errol szo sincs.

    4. Pont azokat engedik vissza, akiket nevetseges indokokkal tiltottak ki.

    5. De lehet, hogy hazudnak, csak annak semmi ertelme nincs...minek engednenek vissza mar kitiltott RTAs csalokat? Ha a "sajat emberuk", akkor ki se tiltottak volna,

    6:
    "10-15 éve nem volt ennyire szervezett szinten csalás meg mutyizás főleg nem a kártyatermek oldaláról."

    Persze-persze, nem stakeltek millio dollarokkal a prokat regen a termek, hogy leszedjek a nosebleed halakat,
    nem voltak superuser botranyok, nem voltak kifizetesi botranyok/csodbemenetelek, nem volt olyan hogy a raken felul extra penzeket nyultak le a potbol, nem adtak privat rakeback dealeket jatekosoknak, stb stb...
    Válaszolnék a meghagyott idézetekre tőled, mert szerintem érdekes téma. Semmi személyes nincsen benne, csak beszélgetek a témáról. Beszámoztam őket így könnyebb:

    1. Mi alapján bízol meg bárkibe akivel sose találkoztál, és csak a marketing arcát láthattad?

    2. Miért ne lehetne?

    3. Erről se tudsz semmit, csak amit mondanak aminek semmi alátámasztása nincs

    4. Ez talán igaz lehet, ha valóban mutatnának róla valami bizonyítékot

    5. Az RTA-s csalok igy is vissza mennek kitiltas utan meg ha az egesz csapatot is basztak meg csak egy kicsit szervezkednek. A saját bandájukat meg valszeg valamennyire ki kellett h tiltsak ha egyaltalan volt valami a békás skandállum hatására, de errol se tudunk túl sokat gyanítom.
    Ezen felül indok lehet a "túl sokat tud" kártya és ezért engedik vissza pl.

    Ehhez a ponthoz még: Nem gondolod, hogy halálosan komolyan kellene venni nekik ezt az egész balhét ami volt? Ennek ellenére semmit nem szólnak, mert senki nem tud velük semmit kezdeni annyira törvényen kívüliek. Az emberek nagyrésze nem is tud róla aki meg ebből él úgy is oda megy ahol a legtöbbet keresheti. Nem tök egyértelmű, hogy ez van?
    Ha lenne bármilyen törvényes felügyelet már rég szarrá lennének világítva és vizsgálva de semmi ilyen nincs. Ez full publikus bűnözés kb amit látsz. A bűnözés se fekete soha teljesen, mindig van egy nagy része a való világba meg a törvényekbe és a hétköznapi emberekbe kapcsolva. Ugyan ez van itt is.
    Számomra hihetetlen, hogy mennyire magatehetetlen a pókeres társadalom, meg amúgy úgy az egész társadalom egybevéve

    6.

    Nyilván minden igaz amit leírtál, de nem tudom, hogy érzékeled e a fajsúlybeli különbségét annak ami most van, amennyire elérhetetlen a GG, amennyire szervezett ahhoz képest amiket felsoroltál, és amekkora változást és fenyegetést jelent az RTA megjelenése és szofisztikálódása.

    Én szeméy szerint sose éreztem annyira sérülékenynek magam mint amikor a GGnél játszottam. Minden rendszer úgy van bedrótozva, hogy csak addig nyersz amíg adnak (PVI és a teljes rake back dependancy), annyi szinten ki van alakítva a függőség tőlük. És lehet mondani, hogy lehet menni máshová (mentem is) de mégis ott vannak a legtöbben és ez elég beteg.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egy mocsar volt mindig is, sosem egy szabalyozott, atlathato piac. Kar barmin is felhaborodni, mindig fel kell keszulni, hogy megszopatnak, de a jo hir, hogy eddig mindig voltak jo lehetosegek, es lesznek is.
    Ki kell szamolni, hol mennyit tudsz keresni, es ennyi. El kell fogadni, hogy egyre inkabb "fish is king", es aki a fisht hozza, annak egyre tobb jar. Vege annak az idonek, hogy leszedik a prok a -50bb/100 fisheket ugy, hogy kozben fizetnek 1bb/100 raket.
    Arrol nem beszelve, hogy alapbol az is necces, hogy mi egyaltalan online pokerezunk, ha a torvenyeket nezzuk...mi is a tilosban jarunk, ok is, ilyen ez a popszakma, jobb minel elobb elfogadni ezt vagy tavozni, kulonben csak tonkreteszi magat az ember a sok felesleges stressz miatt...
    Igen ez is így van. Én mondjuk nem pokerezek online XD
    Nyilvan benne mozgok de szerintem nem baj ha az ember néha ezeknek a dolgoknak hangot ad, úgy se lépek senkinek a lábára evvel magyar nyelven

    Én nem stresszelek. Ezek csak eszmefuttatások.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Válaszolnék a meghagyott idézetekre tőled, mert szerintem érdekes téma. Semmi személyes nincsen benne, csak beszélgetek a témáról. Beszámoztam őket így könnyebb:

    1. Mi alapján bízol meg bárkibe akivel sose találkoztál, és csak a marketing arcát láthattad?

    2. Miért ne lehetne?

    3. Erről se tudsz semmit, csak amit mondanak aminek semmi alátámasztása nincs

    4. Ez talán igaz lehet, ha valóban mutatnának róla valami bizonyítékot

    5. Az RTA-s csalok igy is vissza mennek kitiltas utan meg ha az egesz csapatot is basztak meg csak egy kicsit szervezkednek. A saját bandájukat meg valszeg valamennyire ki kellett h tiltsak ha egyaltalan volt valami a békás skandállum hatására, de errol se tudunk túl sokat gyanítom.
    Ezen felül indok lehet a "túl sokat tud" kártya és ezért engedik vissza pl.

    Ehhez a ponthoz még: Nem gondolod, hogy halálosan komolyan kellene venni nekik ezt az egész balhét ami volt? Ennek ellenére semmit nem szólnak, mert senki nem tud velük semmit kezdeni annyira törvényen kívüliek. Az emberek nagyrésze nem is tud róla aki meg ebből él úgy is oda megy ahol a legtöbbet keresheti. Nem tök egyértelmű, hogy ez van?
    Ha lenne bármilyen törvényes felügyelet már rég szarrá lennének világítva és vizsgálva de semmi ilyen nincs. Ez full publikus bűnözés kb amit látsz. A bűnözés se fekete soha teljesen, mindig van egy nagy része a való világba meg a törvényekbe és a hétköznapi emberekbe kapcsolva. Ugyan ez van itt is.
    Számomra hihetetlen, hogy mennyire magatehetetlen a pókeres társadalom, meg amúgy úgy az egész társadalom egybevéve

    6.

    Nyilván minden igaz amit leírtál, de nem tudom, hogy érzékeled e a fajsúlybeli különbségét annak ami most van, amennyire elérhetetlen a GG, amennyire szervezett ahhoz képest amiket felsoroltál, és amekkora változást és fenyegetést jelent az RTA megjelenése és szofisztikálódása.

    Én szeméy szerint sose éreztem annyira sérülékenynek magam mint amikor a GGnél játszottam. Minden rendszer úgy van bedrótozva, hogy csak addig nyersz amíg adnak (PVI és a teljes rake back dependancy), annyi szinten ki van alakítva a függőség tőlük. És lehet mondani, hogy lehet menni máshová (mentem is) de mégis ott vannak a legtöbben és ez elég beteg.
    1. Ez attol fugg. Nem hiszem, hogy minden nosebleed pokeresnek van marketing arca, es tudatos brandet epitett volna a nevebol, pl. nekem Jason Koonban szerintem eleg konnyu bizni: az joeys podcastok alapjan, es ahogy masok beszelnek rola, akikkel bizniszel. En ugy gondolom, hogy neki soha nem volt szuksege, hogy a kisemberek fele kulon marketing arcot viseljen, es sokat er neki anyagilag, ha megbizhato, korrekt embernek tartjak. Nagyon sok penzt/akciot kezelt es kezel, es mindenki csupa jot mond rola. De megbiznek Ben Sulskyban vagy Ike Haxtonban is hasonlo okok miatt, pedig utobbi stakelte a fel amerikai high roller brigadot par evvel ezelott.

    2. Nem egy erdekcsoportokba tartoznak mindannyian, emiatt ketlem, hogy ez az integrity council valami kartelle valtozna, akik kibannoltatjak a nekik nem szimpatikus regeket...

    3. Ez igaz, de pillanatokat alatt kiderulne, ha RTA-sok visszajonnenek, persze ez csak HS+ra igaz. Mindenesetre semmi ertelme kitiltott RTAsokat visszaengedni, nem a terem erdeke, az mondjuk mas kerdes, hogy szerintem maguktol visszajonnek nehany honap alatt a midstakeses csalok, kicsit modositott technikaval, stb. Ott sokkal nagyobb a mezony, sokkal kevesbe feltuno.

    " Nem gondolod, hogy halálosan komolyan kellene venni nekik ezt az egész balhét ami volt? Ennek ellenére semmit nem szólnak, mert senki nem tud velük semmit kezdeni annyira törvényen kívüliek. "

    Az igazsag az, hogy nem vagyok teljesen kepben a dologgal, a srac teljes interjujat sem hallgattam vegig es azt sem tudom, hogy mi lett Bryn Kenneyvel.
    De amugy ha mindenre ennyi bizonyitekot akarsz, akkor sajnos ugy fair, ha Bryn Kenney kibannolasanal is elvarod, hogy konkret bizonyitekok legyenek, amik szerintem nincsenek meg, egy interju erre nem eleg (de mondom, nem vagyok kepben, siman lehet, hogy ****sagot irok, es tuti biztos bizonyitekok vannak arra, hogy RTAzott meg ghostolt)
    En ebben a vilagban nem varok ennyi bizonyitekot mindenre, mert szerintem irrealis elvaras, valoszinuleg ToC-ben is benne van, hogy barmikor kirakhatnak ok nelkul, talan a kaszinok is ezt csinaljak evtizedek ota, szoval en azt sem banom, ha konkret bizonyitek nelkul kurjak ki a husosfazek mellol

    "Ha lenne bármilyen törvényes felügyelet már rég szarrá lennének világítva és vizsgálva de semmi ilyen nincs. Ez full publikus bűnözés kb amit látsz."

    Ezzel teljesen egyetertek, es szar dolog, hogy igy van, de ez igy is volt es szerintem igy is marad. Ez az elet sok teruletere igaz amugy, nem arrol van szo, hogy a vilagpiac annyira tiszta hely, ahol a mindent remekul felugyelnek es vilagitanak at...

    "Minden rendszer úgy van bedrótozva, hogy csak addig nyersz amíg adnak (PVI és a teljes rake back dependancy), annyi szinten ki van alakítva a függőség tőlük."

    Azert ez nem minden jatekra igaz, de jah, ez szivas es beteg dolog. De ez ellen sem lehetne semmit sem tenni jogilag, akarmilyen atvilagitas is van: a kaszinok is teljesen legalisan kaszalnak a -EVs jatekaikkal.
    Gizdalord likes this.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen ez is így van. Én mondjuk nem pokerezek online XD
    Nyilvan benne mozgok de szerintem nem baj ha az ember néha ezeknek a dolgoknak hangot ad, úgy se lépek senkinek a lábára evvel magyar nyelven

    Én nem stresszelek. Ezek csak eszmefuttatások.
    Biztos azert neked is jobbat tenne, ha 1 fokkal kevesebbet agyalnal ezen, megha nem is stresszelsz ezen. De ha rad nem igaz, akkor igaz lesz masra: volt ido, hogy en is stresszeltem ilyeneken, foleg amikor PS elkezdte kokemenyen megvagni a rakebackeket, es meg fee-t is novelt par evvel ezelott. De nem eri meg, tul kell lepni ezen, es folyamatosan keresni a legjobb lehetosegeket, illetve foallaskent csak akkor tekinteni ra, ha tenyleg komoly love jon belole, nem csoveskedni eveken at, mert a helyzet jobb nem lesz, es akinek tobb ev sem volt eleg egy normalis oraber eleresehez, annak sok eselye nincs szerintem...
    RegGeri likes this.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    @Ibiza

    Értékelem az értelmes írásaid.

    A 3. ponthoz annyit, hogy szerintem nem derülne ki pillanatok alatt, vagy nem lenne publikusan kiderült ha RTAsok visszajönnek.
    Az meg, hogy mi a "póker terem érdeke" ebből a szempontból irreleváns, ha mondjuk van egy ember aki a pókerteremnél dolgozik és neki érdekévé van téve, azaz szimpla korrupció. Van egy belsős ember aki jó poziba van hozzá, elintézi, és ha dobnak neki 20-30%-ot ezért halálra keresi magát és mire kirugnák ezért halkan, mert ez nem derülhetne ugye ki, addigra kurvára leszarná a 3. villájából röhögve.

    Az interjúban a fickó elmondja hogy vannak screengrab-jei arról ami bizonyítja azt hogy a GG látja a screened, az meg first hand testimonial, hogy hozzá is küldtek ghosting embert és 50%-ba került neki, és nem volt opciója választani. arról a convóról is van bizonyítéka.

    Én adom a full transzparenciát minden szinten. Viszont szerintem megvalósíthatatlan, amikor ennyire bűnrészes a terem is a dologban, mint amilyennek itt tűnik.

    Amúgy ha a bizonyítékokat el is engedjük, azért valamilyen törvény szintű szupervízió elég fontos lenne, vagy legalább retkes fogyasztóvédelem!, de ugye ez sincs, mert világ végi kaszinó paradicsom a telephely ahol a kaszinók írják a törvényeket. Csak az a baj, hogy onnan akarnak bejönni a többi szabályozott piacra, és amikor lelockolnak valakinél 20k dolcsit és soha nem indokolják meg, sőt téged kényszerítenek arra, hogy az alátámasztás mentes vádak ellen bizonyítékokat mutass fel (úgy hogy meg se vádolnak, mert semmit nem mondanak, csak kérdezgetnek és közbe ülnek a pénzeden), akkor azért eléggé az a kép festődik le bennem, hogy full mobsterek ezek és nem többek, csak fel van rájuk aggatva a customer support meg security agent álruhája.

    És ha elismerjük és belátjuk amúgy, hogy shady **** az egész, akkor meg legalább legyen már ez a hozzáállása mondjuk az affiliateknek meg a ***** playereknek, és ne kelljen háboruba menni azért, hogy belássuk, hogy shady shit minden (nem rád célzok ezzel, sőt senkire, hanem általánosságba beszélek a tapasztalataimról). Legyen köztudott akkor, hogy shady shit és stop pretending, legalább a szakhelyeken, ha már a nyilvános média arculatba nem is elvárható. Gyakoroljunk kritikát és ne csak üres szócsövei legyünk a propaganda/marketingnek

    En őszintén nem stresszelek ezen. Nem is vagyok benne már az online póker játékos részébe. Átálltam a győztes oldalra., a házhoz, ahol a ház embereként én mindig nyerek (értsd, fordítok a GG-nek jelenleg is) Ezek dolgok amiken agyalok zuhanyzáskor, amikor elolvasok egy postot, vagy szarás közben XD vagy vezetéskor, vagy mikor laphalott vagyok 8 órán át és figyelem az embereket és valamin jártatom az agyam, aztán amikor felmerül egy topik elég hamar megfogalmazódnak a már előre megrágott gondolataim.

    A PS-es cuccbol fullra kimaradtam, főleg mert PS en sose toltam ilyen megközelítésből (meg mert szinte amúgy is mindig élőztem). Szerintem akkor is az volt a **** aki ott maradt, ha lehetett volna kis erőbefektetéssel jobbat találni.

    En is úgy vagyok vele ahogy írod, túllépek rajta és keresem a jobbat, de azért az aktualitásokról bele-bele merülök ilyen fajta eszmefuttatásokba, mert valamennyire talán fontos is beszélni róla, és amúgy meg élvezem levezetni a saját gondolataimt

    És talán most demonstrálom azt is, hogy nem csak akkor ha anyázás van, mert az értelmes párbeszéd sokkal....drum roll.......értelmesebb!
    Ibiza likes this.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Lol most ahogy haladok a fordítással olvasom ezt a kicsit sem bújtatott gyöngyszemet:

    "In instances where accounts are discussed, GGPoker’s word is the law."

    Ez GG től hivatalos doksiba lévő iromány. Hatalmas!
    RegGeri likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •