Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (99) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Triton Poker Cyprus 2022 - élő közvetítés

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    én nem vádolok senkit. IM enjoying the ride.
    Valszeg nem a válasz a kérdésedre XD

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 11. 03.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Mi az hogy mire gondoltam pontosan? leírtam a kérdésemet, pontosan arra gondoltam amit feltettem.

    Nem gondolnám, hogy ne lehetne ilyen kérdést feltenni, hisz tényleg nem rossz szándékból kérdeztem, pusztán kiváncsi voltam hogy egy sikeres játkos mint Ő, vajon mitől tud pár év leforgása alatt (látszólag) önmagához képest ránézésre leépülni. Aki beleköt ebbe, hogy szerinte nem épült le vagy, hogy nem lehet ilyet mondani, meg mire gondoolhattam az nemtudom hogy gyengénlátó vagy milyen egyéb problémákkal küzd, de nehogymár nekem kellejn magyarázkodnom vagy elnézést kérnem azért mert feltettem egy kérdést ami,szerinted vagy bárki más szerint bántó, szerintem meg egy tény.

    Nem volt egy rossz szavam sem az illetőröl és nem becsméreltem, szimplán van/volt egy észrevételem amit bedobtam témaként, de ahogy látom itt jónéhányan a nyilvánvalót se vagytok hajlandóak belátni - mert jajj, ne bántsuk már szegényt biztos van neki elég baja....

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 11. 03.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hanem?
    Kiváncsiságból, érdeklődtem ,hogy másnak is feltünt-e, illetve ki mit gondol erről a témáról, akár nagyobb mintát is nézve nem kifejezetten csak Bujtit.

  4. #24
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 11. 03.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek a gondolatmenetnek se füle, se farka. Szimplán csak beszólni akart, igazából ő maga sem tudja, hogy mire vagy miért. A leépülés szó és legfőképp maga az évek óta tartó folyamat egyértelműen sértő, ezt bizony megfogalmazhatta volna bántó szándék nélkül is, nincs értelme mást bizonygatni. De várjuk meg, hogy mire gondolt pontosan a szerző!
    Direkt leírtam, hogy nem beszólni akarok, szimplán érdekel ez a téma. Te ennek ellenére belémállsz hogy csak beszólni akartam mert szerinted se füle, se farka....

    Mit kellene mondanom valakire, aki az idő előrehaladtával egyre rosszabb és rosszabb állapotban bukkan fel?

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Nekem továbbra sem derült ki, hogy miben nyilvánul meg a leépülés szerinted

  6. #26
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 11. 03.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    megnézted a streamet? nézz rá, arc, tekintet...

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Láttam néhány órát a versenyből, amikor ő is játszott. Nem ismerem személyesen igazán Bujtit, talán 1-2 alkalommal találkoztunk élőben, kb 3 éve utoljára. Előfordul, hogy én sem ismerek magamra a tükörben egy hosszabb éjszaka után... Így továbbra is tartom magam az állásponthoz, hogy ez alapján kijelenteni, még akár kérdés formájában is, hogy vki leépül számomra erős és sértő.

    Ha az volt a vitaindító gondolat, hogy szerinted a póker, az ezzel járó variancia, esetleg stressz vagy állandóan változó cirkadián bioritmus okoz tüneteket, esetleg korai öreges jeleket, akkor ezt mindenképpen másképp kellett volna megfogalmazni, szerintem. De nincs azért ebben olyan nagy meglepetés, mindannyian öregszünk, nem csak a pókeresek.

  8. #28
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha az volt a vitaindító gondolat, hogy szerinted a póker, az ezzel járó variancia, esetleg stressz vagy állandóan változó cirkadián bioritmus okoz tüneteket, esetleg korai öreges jeleket, akkor ezt mindenképpen másképp kellett volna megfogalmazni, szerintem.
    mindenképpen másképp kellett volna megfogalmazni, de hogy hogyan, arról fogalmad sincs. ezzel igazából példa értékű, építő jellegű kritikát fogalmaztál meg, és nem pedig csak úgy beleálltál valakibe a pókerrel járó variancia, esetleg stressz miatt, mint az eredeti hozzászóló.

  9. #29
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Pont te magad másoltad ki, hogyan lehetett volna ezt normális emberi módon megkérdezni

    Ha nem érzed a kettő között a különbséget, akkor ott nagy baj van, szerintem. Vagy velem van a nagy baj

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Brian Rast azt mondta Bujtasrol, hogy azok alapjan amiket hallott, o nyerte a legtobb penzt neten CGn az elmult evekben, Tony G azt mondta, hogy CoinPokeren 20 millat nyert...
    Ha csak a 10%a igaz, az se annyira rossz, igy ertheto, miert headsuppolgat neha NL40k-n LinusLove ellen

    Remelem fel tudja dolgozni majd valahogy azt a hatalmas leepulest, amit meg Kevin is eszrevett rajta...

Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •