Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 8910
Eredmény: 91 - 99 (99) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Triton Poker Cyprus 2022 - élő közvetítés

  1. #91
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Várom már, hogy admin lezárja a topicot mert elvesztette értelmét.
    És a vita elérte a csúcsát . Az ember, aki szerint feltenni a kérdést, hogy ha nem bántásból, akkor miért, az egyenesen "hisztizés", aki szerint "mélyen van a fej fent az ánuszban", aki szerint "nettó ****ság" amit írok, aki beidézi, amit írok, majd ezt írja hozzá: "Akkora a sötétség, hogy mindjárt beszippant mindenkit", aki szerint "majomként kötöm az ebet a karóhoz", és hosszan folytathatnám, de aki szerint mindez küzdelem a free speach-ért, hisz olyan orwelli dolog történt, hogy szóvá tettem, hogy vannak dolgok, amiket nem illik mondani, na az a csávó, várja, hogy törölje az admin a topikot, hisz akkora méltánytalan személyeskedés történt, hogy belinkelték neki Dunning–Kruger-hatást.
    kacsa1st likes this.

  2. #92
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én olyanokat írtam általában, hogy szerintem és véleményem szerint.
    így van, egy-két példa:
    "Persze lehet hisztizni is a dolgokon de a valóság valóság marad még attól."
    "Neked ez az értékrended erősen meg van borulva, ez magától értetődik."
    "Ezt a falat próbáltam kicsit áttörni látszólag teljesen feleslegesen, mert olyan mélyen van a fej fent az ánuszban."
    "Ezzel teszem jobbá a világot.."
    "Ps.: aranyosan bugyutának találom, hogy inkább lenézel mint sem, hogy megpróbáld kifejteni az álláspontod, mert ha ki kellene fejtened, rájönnél, hogy dogma az egész és nincs mögötte rendes indok"
    "...mekkora gyaúrság amit idevetettél"
    "Vagyis, egy objektív megfigyelésről megerősítést kérni egy harmadik féltől g*cire nem bunkóság. Jelenleg sértődésre hivatkozva igyekszel korlátozni a szabad gondolkodást és beszédet. Mi ez ha nem orwelli?!"
    "Ez pont akkora idiótaság mint az előző hasonlatod amit felém tettél."
    "Na most már világos, hogy milyen szinten tárgyalunk, és képtelenség lesz, hogy bármi átmenjen a mondanivalómból."
    "Köszönjünk, hogy demonstrálod, amiről írtam, hogy mi az az ovoda szint"
    "Köszönöm, hogy ezzel is igazoltad, hogy hányadán állsz a valósággal meg az igazsággal"
    "Beismernéd valaha is, hogy mennyire igazam van te meg mekkora gyökérségeket írsz?"
    "Mindegy nyomhatod a vernyogást. 1x talán sikerül érdemben is reagálnod a feltett kérdésekre és nem csak szajkózni mint egy retkes madár."

    Ez a sok "szerintem" és "véleményem szerint"...

  3. #93
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És a vita elérte a csúcsát . Az ember, aki szerint feltenni a kérdést, hogy ha nem bántásból, akkor miért, az egyenesen "hisztizés", aki szerint "mélyen van a fej fent az ánuszban", aki szerint "nettó ****ság" amit írok, aki beidézi, amit írok, majd ezt írja hozzá: "Akkora a sötétség, hogy mindjárt beszippant mindenkit", aki szerint "majomként kötöm az ebet a karóhoz", és hosszan folytathatnám, de aki szerint mindez küzdelem a free speach-ért, hisz olyan orwelli dolog történt, hogy szóvá tettem, hogy vannak dolgok, amiket nem illik mondani, na az a csávó, várja, hogy törölje az admin a topikot, hisz akkora méltánytalan személyeskedés történt, hogy belinkelték neki Dunning–Kruger-hatást.
    Szerintem félreértetted. Az adminok le szokták zárni általába a hosszabb topikokat. Ennyi.

    Valamint nem azt írtam, hogy törölje a topicot hanem lockolja. Nem értem miért nem azt fogod fel az írásomból ami oda van betűzve. Lezárni vagy törölni...tényleg ugyan az?

    De mondom dobálhatjuk a kakkerínót még nekem elég sok időm van rá, és már nem égetem fel hosszú taglalással.

    Az idézeteid jók. Nem próbálom meg neked elmagyarázni az online persona jelentését mert nem fogod úgy se megérteni ezt te vagy a cimbid már kinyilatkoztattátok.

    Hajlandó vagyok erről az egészről szóban live, vagy voice beszélni és akkor még értelme is lehet, vagy juthatunk valahová.

    Amennyibe csak majomkodni akarunk mehet az is, tele a katapult mindig!

  4. #94
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sosem allitottam, hogy hulye vagy. Nyiltan es burkoltan sem. Pont annyit gondolok, ami a cikkben is van, szimplan nagyobb az onbizalmad, mint a tudasod ugy igazabol minden temaban.

    Valoszinuleg ugyanez igaz a poker tudasodra is, ezert hivsz ki embereket HU-ra is, mert ez kell az egodnak. De amikor vki elfogadja, aki esetleg kepzett jatekos is lehet, akkor kihatralsz belole, hogy hat ez csak vicc volt meg trollkodas.
    Egy ideig komolyan írkáltam a HUzást. 1x majdnem lett belőle valami sok szarakodás után de kifordultak. Onnantól csak meme-elem.

    Biztos nem tudok pokerezni se azért éltem meg belőle egész életembe, de hát nem vagyok turni szupersztár tehát mit se sejthetek az egészről.

    Nem tagadom van egy egészséges egóm, legfőbbkép amikor online vitákról van szó. nem véletlen szoktam szorgalmazni, hogy sokkal konstruktívabb lenne ha bárki komolyan akar beszélgetni ezeket szóba rendezni. Néha sikerül is.

  5. #95
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Sajnos nem sikerult megfognod a lenyeget most sem, ahogy jellemzoen egyik korabbi esetben sem. Senki nem irta, hogy nem tudsz pokerezni, csak azt, hogy messze nem olyan szinten, mint ahogy hiszed magadrol. Ez hatalmas kulonbseg!

    Ha az egod kiteljesedesehez valoban az hianyzik, hogy osszejojjon a parbaj en szivesen allok rendelkezesedre. A limitet es a termet is megvalaszthatod.
    Smasszer likes this.

  6. #96
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem sikerult megfognod a lenyeget most sem, ahogy jellemzoen egyik korabbi esetben sem. Senki nem irta, hogy nem tudsz pokerezni, csak azt, hogy messze nem olyan szinten, mint ahogy hiszed magadrol. Ez hatalmas kulonbseg!

    Ha az egod kiteljesedesehez valoban az hianyzik, hogy osszejojjon a parbaj en szivesen allok rendelkezesedre. A limitet es a termet is megvalaszthatod.
    De ahhoz, hogy ezt kijelentsd vagy jelentsd ki mellé azt, hogy milyen szinten tudok, vagy milyen szinten feltételezem magamról, hogy tudok, mert így mit mondasz? Látszólag ti ezzel nagyon tisztába vagytok. Hát halljuk a véleményt, aztán lehet esetleg mellé egy kis alátámasztási adatot is szolgáltatni.
    Ez semmi más mint egy beszólást hogy kevesebb vagyok mint aminek hiszem magam, anélkül hogy tudnánk, hogy mi vagyok és/vagy hogy mit hiszek magamról. Én azt értem, hogy te meg sokan itt nagyon jól elképzeltétek már, hogy mit hiszek magamról meg azt is, hogy mit tudok, anélkül, hogy legalább engem megkérdeztetek volna róla, vagy utána jártatok volna valamilyen formában. Erre erősen hegyezik itt többen is rendszeresen a cerkát.

    Marha unalmas hogy meg kellene fognom az írásaidban a valamiket, amikor valójában nesze semmi fogd meg jól-ok a legtöbb esetben.

    "Ha az egod kiteljesedesehez valoban az hianyzik, hogy osszejojjon a parbaj en szivesen allok rendelkezesedre. A limitet es a termet is megvalaszthatod"

    Ez meg a te nagyon hibás feltételezésed, és ha reprezentatív a feltételezéseid pontosságáról, akkor... Annak ellenére hogy 1 kommentel ezelőtt vázóltam szájbarágósan, hogy mi a helyzet ezzel a dologgal, te megint háttal ülve a valóságnak ami szembe jön és az arcodba mondja, beleordítod az éterbe, hogy az nem úgy van ahogy leírja az ember, hogy ő hogy van vele, hanem úgy ahogyan te feltételezed mert az bizony máshogy nem is lehet. De nem baj, te nyomjad csak tovább ami a fejedbe van, azt kész.

    Tényleg olyan az egész itt mint ha az ember a falnak beszélne. De hát nem véletlen. Fórumon és kommentek között lehetetlen a bármit is érő normális kommunikációt végezni, ami több 2-3 mondatnál.

  7. #97
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem félreértetted. Az adminok le szokták zárni általába a hosszabb topikokat. Ennyi.

    Valamint nem azt írtam, hogy törölje a topicot hanem lockolja. Nem értem miért nem azt fogod fel az írásomból ami oda van betűzve. Lezárni vagy törölni...tényleg ugyan az
    uhh... bocs félreértettem.

    úristen, törölje, lockolja, mecsoda különbség, hát én aztán nem fogom fel a különbséget, vágja a fejemhez a csávó, aki huszadszor sem érti, hogy nem azt mondom neki, hogy "ne csináld, mert nem illik", hanem azt, hogy "nem illik" . aki egy egyszavas kérdésbe belelát hisztit, stbstbstb tényleg nem hiszlek el, ember.

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem próbálom meg neked elmagyarázni az online persona jelentését mert nem fogod úgy se megérteni ezt te vagy a cimbid már kinyilatkoztattátok.
    De, kérlek, magyarázd el, hátha mégis megértem, és azt is külön magyarázd el kérlek, hogy hogy jön ide.

    És ha már ott vagy a billentyűzet előtt, akkor már azt is írd le, hogy ha a kickbox edzésen megütök valakit, akkor azzal csak az illemszabályok létezését cáfolom, vagy a BTK létezését is (csak mert képzeld, nem csak az illemszabályok tiltják más emberek megütését, hanem a BTK is)?

  8. #98
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ahhoz, hogy ezt kijelentsd vagy jelentsd ki mellé azt, hogy milyen szinten tudok, vagy milyen szinten feltételezem magamról, hogy tudok, mert így mit mondasz? Látszólag ti ezzel nagyon tisztába vagytok. Hát halljuk a véleményt, aztán lehet esetleg mellé egy kis alátámasztási adatot is szolgáltatni.
    Ez semmi más mint egy beszólást hogy kevesebb vagyok mint aminek hiszem magam, anélkül hogy tudnánk, hogy mi vagyok és/vagy hogy mit hiszek magamról. Én azt értem, hogy te meg sokan itt nagyon jól elképzeltétek már, hogy mit hiszek magamról meg azt is, hogy mit tudok, anélkül, hogy legalább engem megkérdeztetek volna róla, vagy utána jártatok volna valamilyen formában. Erre erősen hegyezik itt többen is rendszeresen a cerkát.

    Marha unalmas hogy meg kellene fognom az írásaidban a valamiket, amikor valójában nesze semmi fogd meg jól-ok a legtöbb esetben.

    "Ha az egod kiteljesedesehez valoban az hianyzik, hogy osszejojjon a parbaj en szivesen allok rendelkezesedre. A limitet es a termet is megvalaszthatod"

    Ez meg a te nagyon hibás feltételezésed, és ha reprezentatív a feltételezéseid pontosságáról, akkor... Annak ellenére hogy 1 kommentel ezelőtt vázóltam szájbarágósan, hogy mi a helyzet ezzel a dologgal, te megint háttal ülve a valóságnak ami szembe jön és az arcodba mondja, beleordítod az éterbe, hogy az nem úgy van ahogy leírja az ember, hogy ő hogy van vele, hanem úgy ahogyan te feltételezed mert az bizony máshogy nem is lehet. De nem baj, te nyomjad csak tovább ami a fejedbe van, azt kész.

    Tényleg olyan az egész itt mint ha az ember a falnak beszélne. De hát nem véletlen. Fórumon és kommentek között lehetetlen a bármit is érő normális kommunikációt végezni, ami több 2-3 mondatnál.

    Valójában lényegtelen, hogy milyen alapos és mély a tudásod, lehetsz akár egy igazán jó regulár is, de az egód, az önbizalmad és a pökhendiséged ezen is túltesz. Nincs ezzel olyan nagy baj, nekem is volt ilyen időszakom a karrierem elején, amikor többet gondoltam magamról, mint ami valójában igaz. Vélhetően te is kinövöd majd, reméljük.

    Leírtad, hogy a párbaj a másik fél miatt hiúsult meg, pedig te annyira szeretted volna, de azóta is intézel kihívásokat mások felé, de az már csak trollkodás. Ez így teljesen érthető és logikus, nincs több kérdésem Bíró úr!

    Mindezektől függetlenül kívánom, hogy sikeres legyél a pókerben, de a valóban nagy sikerek felé szerintem nem ez az attitűd vezet, amit te képviselsz.

    Peace

  9. #99
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valójában lényegtelen, hogy milyen alapos és mély a tudásod, lehetsz akár egy igazán jó regulár is, de az egód, az önbizalmad és a pökhendiséged ezen is túltesz. Nincs ezzel olyan nagy baj, nekem is volt ilyen időszakom a karrierem elején, amikor többet gondoltam magamról, mint ami valójában igaz. Vélhetően te is kinövöd majd, reméljük.

    Leírtad, hogy a párbaj a másik fél miatt hiúsult meg, pedig te annyira szeretted volna, de azóta is intézel kihívásokat mások felé, de az már csak trollkodás. Ez így teljesen érthető és logikus, nincs több kérdésem Bíró úr!

    Mindezektől függetlenül kívánom, hogy sikeres legyél a pókerben, de a valóban nagy sikerek felé szerintem nem ez az attitűd vezet, amit te képviselsz.

    Peace
    Nem gondolok többet magamról, csupán itt arcoskodom. Én ezt tudom, próbálom leírni is, többször is utaltam rá. Ha gondolod egyszer elmesélem (nem írásban) az online persona lényegét. Azért árulkodó lehet, hogy a Gizda meg a Lord az miért épp az ami.

    Az igazi személyiségemből van benne valamennyi, de hatalmas karikatúra. Versenyzői egó van, de minden valamit is érő pókeres folyamatosan önvizsgál. Ha most ideírom, hogy az alázatosság és a ***** nagy szorgalom jellemzi a munkamorálom, úgy sem hinné el itt túl sok ember. Viszont akiktől tanultam azok ezt igazolnák meg a munkámat igénylő emberek is (tanuló / szülő, fordítói melós megbízó etc). Ezen felül eléggé igénytelen (értsd kis igényű) ember vagyok, az online kommentelős látszattal ellentétben nincsenek nagy vágyam se céljaim, mert elég a boldogságom ami nem anyagi jellegű. Ezen felül sose az volt a célom a pókerbe, hogy híres, ismert vagy akár neves legyek. nekem elég annyi, ha a világ 10. legrosszabb playere is vagyok, hogy a másik 9 mégrosszabbal üljek egy asztalon.
    A látszat ellenére szeretek segíteni emberkéknek, és zavar a kártyában hogy nem termel semmit a közösségnek.
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2022. 09. 24. 23:04

Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 8910

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •