Oldal: 21 / 24 ElsőElső ... 111920212223 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (235) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Bet365 Poker

  1. #201
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Igen, sajnos a hűség klub megszűnt. Én is érdeklődve várom, hogy lesz-e helyette valami, mert egyelőre semmi nyoma.

  2. #202
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Májusban játszottam utoljára így buktam a diamondot akkor még ilyen 5-10 volt hogy 50 eurós insta cash pörgetéseket dobáltak a loyalty mellett. Valami más csak lesz.

  3. #203
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    https://poker.bet365.com/promotions/cash-climber 500 satus pont után kapunk pörgetést, persze aki elindítja a "missiont" azaz 50 eur rake után. Ha mondjuk átlagosan egy pörgetés 5 euró akkor 10% rb

  4. #204
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 02. 07.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Cashout-ot próbálta már valaki? Starson ennek 1% a költsége, itt nem találtam erről infót. Ezek szerint "ingyen" van a cashout, nem vonnak költséget?

  5. #205
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 02. 07.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    https://poker.bet365.com/promotions/cash-climber 500 satus pont után kapunk pörgetést, persze aki elindítja a "missiont" azaz 50 eur rake után. Ha mondjuk átlagosan egy pörgetés 5 euró akkor 10% rb
    Nem akarlak elkeseríteni, de az 5€ még optimista is, én úgy számoltam, hogy a pörgetések várható értéke ~3.5€.

  6. #206
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Néha azért beeshet valami jobb is, a tavaszi cash climberen volt 50 eurós találatom is. Igaz akkor kevesebb step is volt.

  7. #207
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás Bet365 vip

    Eddig ha diamond voltál és megcsináltad az adott negyedévben a 110 diamond szinten akkor overall 25% rakebeckre jöttél ki mivel folyamatosan több pontot kaptál, a 110 edik diamond level után viszont már nem így onnantól fix 25.

    https://poker.bet365.com/loyalty-clu...teps-structure

    A probléma az hogy most nem írják hogy mi lett helyette, szerintem ugyanez maradt csak pontok helyett insta casht kapsz, de elég idegesítő hogy erről semmi infó nincs.

    Ha valakinek vagy az akadémiának van bármi infója hogy hogyan változott meg az egyes diamond levelek díjazása akkor tegye be ide.

    A cash climber ettől független, bár még csak most opt ineltem ha jól értem 500 status pont ami 50 eur rake fix 1,5 eurt ér ami +3% rakeback.

    Bet365 Poker - megszűnt a Loyalty Club, Cash Climber érkezett a helyére


    szerintem ez a cikk hibás. A vip rendszerbe insta casht kapunk és nem pontokat, és ezen felül jött a cash climber. Sztem nem csökkkent a rakeback csak leegyszerűsítették és ezen felül adtak egy cash climbert amiről még nincs tapasztalatom de ha jól értem fix 3% amivel utána flipelgethetünk.

  8. #208
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Civilfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eddig ha diamond voltál és megcsináltad az adott negyedévben a 110 diamond szinten akkor overall 25% rakebeckre jöttél ki mivel folyamatosan több pontot kaptál, a 110 edik diamond level után viszont már nem így onnantól fix 25.

    https://poker.bet365.com/loyalty-clu...teps-structure

    A probléma az hogy most nem írják hogy mi lett helyette, szerintem ugyanez maradt csak pontok helyett insta casht kapsz, de elég idegesítő hogy erről semmi infó nincs.

    Ha valakinek vagy az akadémiának van bármi infója hogy hogyan változott meg az egyes diamond levelek díjazása akkor tegye be ide.

    A cash climber ettől független, bár még csak most opt ineltem ha jól értem 500 status pont ami 50 eur rake fix 1,5 eurt ér ami +3% rakeback.

    Bet365 Poker - megszűnt a Loyalty Club, Cash Climber érkezett a helyére


    szerintem ez a cikk hibás. A vip rendszerbe insta casht kapunk és nem pontokat, és ezen felül jött a cash climber. Sztem nem csökkkent a rakeback csak leegyszerűsítették és ezen felül adtak egy cash climbert amiről még nincs tapasztalatom de ha jól értem fix 3% amivel utána flipelgethetünk.
    A Diamond szint alatt nem insta cash-t kaptál, hanem pontokat, amiket a Store-ban tudtál beváltani például kijátszható bónuszra. Ez teljesen megszűnt. A Diamond elvileg változatlan, ugyanúgy ad mint korábban december 31-ig, aztán ez sem lesz.
    Civilfish likes this.

  9. #209
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 05. 15.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Ki, hogy áll a cash climberrel, eddig 7-szer pörgettem és átlagosan 3,2 euróra jött ki

  10. #210
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Rákerestem az AI cashoutra és több oldalon is azt írják nincs additional cost. Ezt megtudná vki erősíteni? Esetleg használja vki ezt a funkciót?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •