Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2022. 10. 21

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Bluffolni ugy kell, hogy minimalizaljuk a veszteséget . Egy ilyen bluffbe belemenni nehéz , mert kilátástalan riveren. Bár lassan ugy érzem , hogy nektek van igazatok és KTdd - vel jatszanek igy. A riveren feladás ha nem javulunk. Talan ő h bluffolni akar az 78dd lesz. Esetlen KTdd , amit ver kacsa bluff range
    Utoljára módosítva: regie által: 2022. 10. 26. 12:35

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Ha bluffolunk , mert kell a rangebe, akkor nem a ranget kell szerintem felállítani , hanem azt kalkulálni , hogy kb az esetek 25%-ban fogunk bluffolni. Szóval 4 partybol egyszer hasonló szintuban

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha bluffolunk , mert kell a rangebe, akkor nem a ranget kell szerintem felállítani , hanem azt kalkulálni , hogy kb az esetek 25%-ban fogunk bluffolni. Szóval 4 partybol egyszer hasonló szintuban
    mégis csak jó tudni mennyi value kombónk van mert te itt csak az arányt írtad le én meg a kombókról beszéltem:

    pl:

    77 3db value és akkor elég pl KdTd
    77, KQo 9db value akkor a KdTd mellé +2db blöff kell

    megléphejük ezt a line-t Q7s vagy QJ lapokkal és akkor még több blöffünk kell h legyen (nem arányában hanem darabra) amennyiben balanszálni akarunk.

    ezért kérdem van-e elég lap amit verünk/fizettetünk pl QJ-val.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    gondolkodtam még a handen és arra jutottam hogy valószínűleg egy A7 a legjobb jelölt erre a linera. mivel a value skálájának hatalmas részét blokkoljuk és nem blokkoljuk a húzóit amivel örülünk ha fizet.

    egyébként a mi value skálánk szerintem nagyon ritkán fog monster handet tartalmazni mivel 77-et (ha nincs extra infom) 100% xr-elem flopon, 3bb-re Q7s-t nem védenék ha mégis akkor a flop size miatt alsó kétpárt és top 2 párt is xr-re játszom. A7 az a lap amit balanszból csak flatelek flopon hogy ne legyen túl weak a call skálám.

    szóval itt Qx a value nálam, kérdés mennyi kombináció fér bele? mert itt az összes A7-el brutálisan overblöffölnék akkor is ha KQo, QJ a value range.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Csak azt nem tudom, hogy miert bluff A7. Az 2 utca call vagy flop reraise, mert oda lehet rakni bluffot is mivel over cbet jon be , de nem kötelező persze

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Talán a legjobb bluff lap a TJo , mert nala fd úgyis keves lesz, és tobb flush fog kiegészülni, ami egyikünknel sincs ill dobatunk turnon jobbat is , és a rangebe is benne van. Esetleg lehet tenni a rangbe egy showdown vagy showdown nélküli diamond handet is, ha ugy akarjuk megjatszani a handet , hogy riveren hívunk. Abban az esetben neha el kell checkolni a Qx-et riveren es betelni is kell vele valamilyen százalékban.

    esetleg egy TJd combo, egy diamond a handben , hogy nala meg kevesebb diamond combo legyen

    leirhatna valaki, hogy milyen hand lesz nala , ami dob a turnon es emel is a donkra , hogy legyen értelme bluffolni
    Utoljára módosítva: regie által: 2022. 10. 28. 07:24

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •