Oldal: 325 / 332 ElsőElső ... 225275315323324325326327 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.241 - 3.250 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #3241
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Izékebigyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    A bwint is be tudjátok kötni? Mi az előnye a bekötésnek? Köszi
    Szia! Van lehetőség Bwin számlát regisztrálni ezen a linken. Ezt abban az esetben ajánljuk , ha valamilyen oknál fogva a partypoker nem elérhető számodra.

  2. #3242
    Újonc
    Csatlakozott
    2022. 02. 23.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Sziasztok, befizettem Partyra nyertem is egy kis penzt nl10en. 130.14$t rakeltem a heten es volt 70%os boostom ami 664 pont es 36$ Cashback, ezt is merte a cashback barjuk frankon a kliensbe. Erre tegnap belepek es csak 21$ rakebacket kaptam. Remek irtam a supportnak emailt nyilvan megmagyaraztak hogy 21$ jar levezettek miert ertem en csak a 70% boostom lecsaltak belole. Nem ertem miert kell egy kliensbe kiirni valamit amitol lazan elternek ha nyeros jatekos vagy. Szerintem ez egyertelmuen a vasarlo megtevesztese kategoria + a beigert promociot sem kaptam meg. Miert kell ekkora nevu cegenek ilyen pitianer dolgokat csinalni? Valaki tudna segiteni ilyenkor mi a teendo, mit tennetek a helyemben? Nem a penzen rinyalok hanem az elven... Ha egy boltban is kiirnak egy tvre mondjuk 150 ezer helyet 15 ezret akkor annyiert kell eladniuk vagy egy webshopon is ez ugyan az. Szamomra ezek a dolgok erthetetlenek, gondolom majd kapom a valasz emailt hogy nem volt 70% boostom sem.

  3. #3243
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 10. 23.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet PokiArc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, befizettem Partyra nyertem is egy kis penzt nl10en. 130.14$t rakeltem a heten es volt 70%os boostom ami 664 pont es 36$ Cashback, ezt is merte a cashback barjuk frankon a kliensbe. Erre tegnap belepek es csak 21$ rakebacket kaptam. Remek irtam a supportnak emailt nyilvan megmagyaraztak hogy 21$ jar levezettek miert ertem en csak a 70% boostom lecsaltak belole. Nem ertem miert kell egy kliensbe kiirni valamit amitol lazan elternek ha nyeros jatekos vagy. Szerintem ez egyertelmuen a vasarlo megtevesztese kategoria + a beigert promociot sem kaptam meg. Miert kell ekkora nevu cegenek ilyen pitianer dolgokat csinalni? Valaki tudna segiteni ilyenkor mi a teendo, mit tennetek a helyemben? Nem a penzen rinyalok hanem az elven... Ha egy boltban is kiirnak egy tvre mondjuk 150 ezer helyet 15 ezret akkor annyiert kell eladniuk vagy egy webshopon is ez ugyan az. Szamomra ezek a dolgok erthetetlenek, gondolom majd kapom a valasz emailt hogy nem volt 70% boostom sem.
    Szia!

    A konkrét esettel kapcsolatban nem tudok mit mondani, inkább csak a party supporttal való kommunikációról lennének meglátásaim...

    Általánosságban az a stratégiájuk, hogy első körben adják a hülyét, illetve hülyének néznek és bizonygatják, hogy te vagy a hülye, náluk minden renben van, ők mindent jól csináltak. Nyilván sok ember nem elég rámenős, itt elengedi a dolgot és ez nekik insta profit. Kicsit olyan érzés, mintha ezek az ügyfélszolgálatosok valami bónuszt kapnának, ha le tudnak rázni.
    Aztán írsz egy hosszabb levelet konkrét számokkal, amivel bebizonyítod az igazadat és azt, hogy képben vagy a dolgokkal, aztán egyből kiderül, hogy igazad van.

    Szóval csak annyit tudok javasolni, hogy addig kell őket csesztetni, amíg a dolog meg nem oldódik a javadra.

    A konkrét esetben nagyban megkönnyítené az ügyintézést, ha lenne screenshotod a 70% boostról.

    Szép napot!
    RegGeri likes this.

  4. #3244
    Újonc
    Csatlakozott
    2022. 02. 23.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Idézet Foreverwin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    A konkrét esettel kapcsolatban nem tudok mit mondani, inkább csak a party supporttal való kommunikációról lennének meglátásaim...

    Általánosságban az a stratégiájuk, hogy első körben adják a hülyét, illetve hülyének néznek és bizonygatják, hogy te vagy a hülye, náluk minden renben van, ők mindent jól csináltak. Nyilván sok ember nem elég rámenős, itt elengedi a dolgot és ez nekik insta profit. Kicsit olyan érzés, mintha ezek az ügyfélszolgálatosok valami bónuszt kapnának, ha le tudnak rázni.
    Aztán írsz egy hosszabb levelet konkrét számokkal, amivel bebizonyítod az igazadat és azt, hogy képben vagy a dolgokkal, aztán egyből kiderül, hogy igazad van.

    Szóval csak annyit tudok javasolni, hogy addig kell őket csesztetni, amíg a dolog meg nem oldódik a javadra.

    A konkrét esetben nagyban megkönnyítené az ügyintézést, ha lenne screenshotod a 70% boostról.

    Szép napot!
    Szia, sejtettem, hogy nem en vagyok az elso akit atakarnak verni. Tobb helyen olvastam hogy volt, hogy tobb ezer dollaros mtt verseny gyozelmet elfelejtettek kikuldeni pl, csaltak a fastfoward asztalokon a co- pozi kihagyadaval stb. Sajnos ezt elcsesztem, nem csinaltam screenshotot, de most oszinten ki gondolna, hogy 10-15$ miatt screenshotolgatni kell? Utolag meg gondolom nem tudok kepet csinalni valahogy visszanyerni az a heti boostom %ekat. Koszonom a valaszod! Közben pont írtam a live chaten is mert pont hasonlót gondoltam amit írtal hogy simán leráznak, most már azt írják, hogy látják, hogy vannak hiányzó pontok de érdekes ez is.
    Utoljára módosítva: PokiArc által: 2022. 11. 08. 15:26

  5. #3245
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Mit küldjek ezeknek az ökröknek, hogy biztosra mehessek a lakcímem igazolása kapcsán?

    Elküldtem egy három hónapon belüli Voda telefonszámlát, amin szerepelt a nevem, a lakcímem és a telefonszámom (ugyanaz a szám, ami PP-nek is meg van adva). Na most a fenti kevés volt ahhoz, hogy hitelt érdemlően igazoljam a címemet! Természetesen a befizetéskor még nem volt annyira fontos számukra a címem.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  6. #3246
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit küldjek ezeknek az ökröknek, hogy biztosra mehessek a lakcímem igazolása kapcsán?

    Elküldtem egy három hónapon belüli Voda telefonszámlát, amin szerepelt a nevem, a lakcímem és a telefonszámom (ugyanaz a szám, ami PP-nek is meg van adva). Na most a fenti kevés volt ahhoz, hogy hitelt érdemlően igazoljam a címemet! Természetesen a befizetéskor még nem volt annyira fontos számukra a címem.
    közüzemi számlát. pl.: víz, gáz, villany
    RegGeri likes this.
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  7. #3247
    Újonc
    Csatlakozott
    2022. 02. 23.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Nekem tobb helyen sem fogadtak el hivatalos iratokat, se a lakcim kartyat kb semmit. A vegen bankszamla kivonatot kuldtem, mondjuk emiatt elegge merges vagyok mert nem ertem mi kozuk pl a tranzakcioimhoz, de azt nagy nehezen elfogadtak. PartyPoker update sztori. Ujra irtam a supportnak, amire kegyetlenul kibuktak hogy ok mar tajekoztattak. Oke en ertem de hetfon volt a sztori es lassan mar csutortok van. Ugye multkor meg le voltam pattintva hogy o ranezett es minden rendben van a cashbackemmel. Most mar allitolag hiba van az o rendszerukben elismertek es hianyoznak pontjaim amit allitolag vissza fognak allitani es a penzt is kuldik hat nagyon kivancsi leszek erre. Kerdeztem, hogy masok is erintettek ebben allitolag igen. Hat nem tudom nekem ez nagyon terelesnek tunik nekem. Ha valaki nem foglalkozik vele akkor behuzzuk szintu story + ev a cegnek. Eleinte allitottak hogy hiba sincs, hat en egyre jobban nem ertem.

  8. #3248
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 05. 30.
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit küldjek ezeknek az ökröknek, hogy biztosra mehessek a lakcímem igazolása kapcsán?

    Elküldtem egy három hónapon belüli Voda telefonszámlát, amin szerepelt a nevem, a lakcímem és a telefonszámom (ugyanaz a szám, ami PP-nek is meg van adva). Na most a fenti kevés volt ahhoz, hogy hitelt érdemlően igazoljam a címemet! Természetesen a befizetéskor még nem volt annyira fontos számukra a címem.
    Nekem se fogadtak el semmit, így az utolsó e-mailben elküldtem nekik mindent ömlesztve, amit eddig nem fogadtak el. Jeleztem, ha nem kell a pénzem, van rajtuk kívül jónéhány terem, amely boldogan begyűjtené az általam termelt jutalékot, kicsit furának érzem, hogy könyörögnöm kell. Az üzenet után 30 perccel validálták a számlám.
    Utoljára módosítva: Izékebigyó által: 2022. 11. 09. 22:20 Oka: Csak
    RegGeri likes this.

  9. #3249
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás cashback

    Sziasztok, jó régóta nem játszottam a partyn, most beültem kicsit cashezni, látom számolja a rake
    pontokat a felső sarokban. Hogy működik ez a visszatérítés, mikor írják jóvá?

  10. #3250
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Minden hétfőn.
    hétpár likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •