Oldal: 307 / 315 ElsőElső ... 207257297305306307308309 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.061 - 3.070 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #3061
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Ahogy korábban említettük, a szabályozás kérdésével kapcsolatban rendszeresen egyeztetünk az iparág szereplőivel. Az elmúlt időszakban is folyamatosan egyeztettünk több partnerünkkel, mind online, mind személyesen a máltai SIGMA konferencián. Most újra rákérdeztünk náluk, egyelőre a következő termek erősítették meg újra, hogy nem terveznek változást januártól - amint kapunk máshonnan is választ, frissítjük a hozzászólást.

    GGPoker (GGPoker hálózat)
    PokerKing (WPN hálózat)
    RedStar Poker (iPoker hálózat)
    Unibet Poker (független)
    Bet365 (iPoker)


    A partypoker most arról tájékoztatott minket, hogy sportfogadást a továbbiakban nem kínálnak majd a magyar piacon, azonban a póker- és a kaszinójátékok továbbra is elérhetők lesznek. Erről külön cikkben számoltunk be.

    Természetesen, ahogy korábban a Guts Poker és a Chico hálózat esetében is, így bármely terem esetében változhat a döntés, adott esetben akár rövid időn belül is, viszont mi csak olyan információkat teszünk közzé az oldalunkon, amit a partnereink előtte megerősítettek.

    Ahogy számotokra, számunkra is kiemelt fontosságú a kérdés, biztosak lehettek benne, hogy bármilyen fejlemény esetén azonnal tájékoztatunk benneteket az oldalon!

  2. #3062
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 02. 24.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Azt esetleg tudja valaki, hogy mi a menete annak, ha valaki más országból kívánja folytatni? Gondolom nem elég, ha az IP cím más országból való lesz...

  3. #3063
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Ez nagyon terem függő, egy ipokert még simán lehet tolni vpn-ről. PS-nél meg kizárt hosszú távon, bukás esetén meg az accountot is bukod.
    Utoljára módosítva: sakkos000 által: 2022. 12. 14. 23:08

  4. #3064
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 02. 24.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Köszi a választ. Engem leginkább a legális verzió érdekel. Kell állandó lakcím, vagy elég egy albérlet? Vagy külföldi állampolgárság is kell?

  5. #3065
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    A regisztráció az ugyanaz. Az ID copy mellett egy a lakcímedet igazoló dokumentumot kell elküldeni a teremnek, bankszámla vagy közüzemi számla amin egy cím szerepel. Ha a teremnél tojnak a vpn-re akkor szabad a pálya.
    szroli likes this.

  6. #3066
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A hétfői közlönyben szúrtuk ki a távszerencsejáték szervezéssel kapcsolatos újabb, kiegészítő rendeleteket, melyet a 9133-es oldaltól tudtok elolvasni és megerősíti a korábbi iparági pletykákat a fizetendő díjakat illetően. (Link a közlönyhöz >>)

    A legfontosabb pontok az alábbiak:

    • a távszerencsejáték szervezői díj 600 millió Ft lesz (a szövegkörnyezet alapján nem világos, hogy ez mennyi időtartamra értendő, de a pletykák 7 évről szóltak)
    • legfeljebb 7 éves időtartamra kaphatja meg egy olyan gazdasági társaság, aki már legalább 5 éves szerencsejáték-szervezői gyakorlattal rendelkezik.
    • A díjért cserébe egy honlap üzemeltethető.
    • A szervezőnek 250 millió forintot biztosítéknyújtási kötelezettséget írnak elő, mely felett csak a szerencsejáték-felügyeleti hatóság engedélyével lehet rendelkezni.



    A júliusi törvénnyel együtt úgy tűnik a kép teljessé vált a hétfői napon. Pontos jogértelmezés után igyekszünk bővebb anyaggal jelentkezni a témáról.

  7. #3067
    Újonc
    Csatlakozott
    2023. 01. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

    na a jobbos-balos oszd meg és uralkodj rendszercsordás, agymosós vacak helyett, valami hírhez kapcsolódót is tud szólni valaki.

    party-n a Skrill nem működik, support az hülye mint általában, negyedóra kinyögniük, hogy nem tudnak semmit, azt is hullámvasút módon, igen, nem, igen, bocs mégsem... igazi idióták... szóval valaki aki használt valamit ki/be fizetésre party-n elmúlt egy hétben, saját tapasztalatból tud valamit? inkább a kifizetés oldala érdekel, tulajdonképpen szinte csak neteller maradt, ott mennyit húznak le a semmire??? egyáltalán működik?

    előre is köszi
    Utoljára módosítva: HungarianAstronaut által: 2023. 07. 06. 14:24

  8. #3068
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet HungarianAstronaut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na a jobbos-balos oszd meg és uralkodj rendszercsordás, agymosós vacak helyett, valami hírhez kapcsolódót is tud szólni valaki.

    party-n a Skrill nem működik, support az hülye mint általában, negyedóra kinyögniük, hogy nem tudnak semmit, azt is hullámvasút módon, igen, nem, igen, bocs mégsem... igazi idióták... szóval valaki aki használt valamit ki/be fizetésre party-n elmúlt egy hétben, saját tapasztalatból tud valamit? inkább a kifizetés oldala érdekel, tulajdonképpen szinte csak neteller maradt, ott mennyit húznak le a semmire??? egyáltalán működik?

    előre is köszi
    Kifizetés ingyenes Skrillre is, Netellerre is. Tegnap kértem ki a bent levő rollom skrillre, ma kaptam meg.

  9. #3069
    Újonc
    Csatlakozott
    2023. 01. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Üdv,

    ti tudtok valamit a skrill, neteller kapcsán, kipróbáltam mindkettőt. nem működik. party-ra akkor mi marad? paysafe akármivel hogyan lehet pénzt kivenni?

    költözzük balkánra, mexikóba????

    mennék is de abból a kevésből ami összejön nem futja...

  10. #3070
    Újonc
    Csatlakozott
    2023. 01. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kifizetés ingyenes Skrillre is, Netellerre is. Tegnap kértem ki a bent levő rollom skrillre, ma kaptam meg.
    mivel én idáig nem használtam, csak bankkártyás, bankszámlás megoldást, ma regeltem, próbáltam volna befizetni skriller, netellerrel, mert ugye anélkül nem lehet kiutalni pénzt. na ezt nem engedte, a skrill kérdezte, hogy 'gambling'-re is akarom-e használni, aztán miután beírtam kártyaszámot, kiírta, hogy ezzel a kártyával nem tudok ilyen befizetést kezdeményezni.

    a neteller hagyta, de valamiért - gondolom ugyanaz az indok - a 'tranzakció sikertelen' lett. feltételezem, hogy ez a bank volt.

    ezek után valami ötlet hogyan tovább?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •