Oldal: 1723 / 1746 ElsőElső ... 7231223162316731713172117221723172417251733 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 17.221 - 17.230 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #17221
    Lelkes újonc bencerhen avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás Inactivity fee

    Sziasztok! Valószínűleg hülye kérdés lesz, de azért felteszem. Kaptam e-mailt a ps-tól, hogy X ideje inaktív vagyok, és ha nem jelentkezek be akkor "inactivity fee"-t kezdenek vonni X napon belül. Ha nincs fönt semmi pénzem és nem akarok semmit kezdeni az accounttal, akkor figyelmen kívül hagyhatom, ugye? Köszi!

  2. #17222
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Nincs teendőd. Eléggé el van rejtve, de van lehetőség a Stars account lezárására is. Még nem próbáltam, de a wecare@starsaccount.com címre írnék első körben. További részletek:

    Closing your account
    If you're thinking about closing your account, get in touch with us and we'll be happy to help.

    What will happen to my account once closed?
    When we close an account, it will remain in our system. If you want to play again, you'll need to ask us to reopen your old account. It's not possible to close one account to open a new one.

    How can I contact you?
    Depending on the platform you use, press the link below and follow the instructions.

    Website
    Desktop software
    Mobile app
    Please let us know why you'd like to close your account as it helps us improve our products and services.

    What happens if I have funds in my account?
    If you have a real money balance, we'll return it to you as part of the account closure process.

    What if I'm playing poker or registered in a tournament?
    We can't close your account while you're active at one of our real money tables. Leave the table and then contact us so we can go ahead with closing your account.

    If you're registered in any tournaments that have yet to start, you'll be unregistered automatically.

    What will happen to my Home Games Club?
    If you're a member of a Home Games Club, we'll need to remove you from the member list.

    If you're the manager of a Home Games Club, we'll have to suspend the club until you transfer ownership to another member. If you would like us to do this, please send us the names of 2-3 other members, in order of preference, that you'd like to nominate to be the new club manager.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  3. #17223
    Lelkes újonc bencerhen avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    Köszi szépen!

  4. #17224
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Sziasztok !
    Tapasztalt valaki olyat hogy nagyából két óránként elkezd belassulni a kliens és lasabban reagál a clickeléseimre majd kifagy. Újraindítom és utánna oké. Nem megy sok asztal max 3. Közbe mebbek a GG-n a versenyeim és ott semmi gond.
    Valakinek van valami ötlete mi lehet a baj ?
    Köszi

  5. #17225
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Nálam is van ilyen probléma. Van olyan is, hiába nyomom a bet/ch/fold gombot egyszerűen nem veszi be. Reinstall se oldotta meg.

  6. #17226
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2019. 09. 09.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !
    Tapasztalt valaki olyat hogy nagyából két óránként elkezd belassulni a kliens és lasabban reagál a clickeléseimre majd kifagy. Újraindítom és utánna oké. Nem megy sok asztal max 3. Közbe mebbek a GG-n a versenyeim és ott semmi gond.
    Valakinek van valami ötlete mi lehet a baj ?
    Köszi
    Itt is, mondjuk en eloszor az ujrainditas helyett az eger basztam foldhoz...
    kamon likes this.

  7. #17227
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    szar a program, talán valami frissítés segít majd rajta

  8. #17228
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 02. 24.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !
    Tapasztalt valaki olyat hogy nagyából két óránként elkezd belassulni a kliens és lasabban reagál a clickeléseimre majd kifagy. Újraindítom és utánna oké. Nem megy sok asztal max 3. Közbe mebbek a GG-n a versenyeim és ott semmi gond.
    Valakinek van valami ötlete mi lehet a baj ?
    Köszi
    Nálam ilyen nincs csak kb. napi egyszer összeomlik a kliens.

  9. #17229
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !
    Tapasztalt valaki olyat hogy nagyából két óránként elkezd belassulni a kliens és lasabban reagál a clickeléseimre majd kifagy. Újraindítom és utánna oké. Nem megy sok asztal max 3. Közbe mebbek a GG-n a versenyeim és ott semmi gond.
    Valakinek van valami ötlete mi lehet a baj ?
    Köszi
    Szia!

    Én is ezt tapasztalom, emellett neked is kb. egy hónapja, többnyire 50% a hálózati állapot?
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

  10. #17230
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Hálózati állapotot nem néztem eddig

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •