Oldal: 199 / 215 ElsőElső ... 99149189197198199200201209 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.981 - 1.990 (2147) összesen
Like Tree327Likes

Téma: 888poker

  1. #1981
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Már régóta téma gyakorlatilag minden pókeres oldalon létszámhiánnyal küzdenek, tehát ebből a szempontból sem meglepő. Másrészt meg 30-a óta pont volt egy szilveszter meg egy újév... ettől függetlenül persze egyetértek hogy lassan megy az ügyintézés, de mindezt kontextusban is érdemes látni

  2. #1982
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    nem túl gyors járásúak
    dec 14 óra levelezgetek velük átlagosa 3-5 nap mire egy emailt megválaszolnak de sokszor vissza kapom ugyan azt a sablon levelet...

  3. #1983
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Az ilyen problémák esetén, mint amiket írtok, ki- és befizetéssel kapcsolatos gondok, számla hitelesítés, kérjük, vegyétek fel velünk direkt a kapcsolatot itt. Néhány adatra szükségünk van, hogy segíthessünk.

  4. #1984
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 06. 03.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok, megoldodott a problema, sikerult a szamla hitelesites. Eleg gyorsak voltak

  5. #1985
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 12. 28.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Az ilyen problémák esetén, mint amiket írtok, ki- és befizetéssel kapcsolatos gondok, számla hitelesítés, kérjük, vegyétek fel velünk direkt a kapcsolatot itt. Néhány adatra szükségünk van, hogy segíthessünk.
    aztán mi lesz, írtok nekik?! úgysem reagálnak hamarabb. én most azzal szenvedek, hogy kiderítsem miért nem kapok további bónuszt, ha a 88$osra még alkalmas voltam. mit csinálhattam azalatt az 5 nap alatt, amíg nem fértem a számlámhoz hitelesítés miatt. így pl az ingyen kezdőtőkétekre sem hiszem, hogy jó lennék.
    (csak felbaszom magam megint, mint az üvegtigris rendőrét a fűnyírás)

    aki 888pokeres számlát akar, annak azt tanácsolom addig ne kérje a kezdő bónuszt, amíg nincs hitelesítve a fiók, mert elveszik a freeticket 1 napon belül.

  6. #1986
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Haverom 1 hónapja regisztrált ide, ugyanezek a problémái voltak és minden megoldódott. Regisztráció, bónusz stb... De nagyon lassan.

  7. #1987
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 12. 28.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    de ha tudjátok, hogy szar, akkor miért nem mondjátok. és miért ajánlgatja a pokerakademia?! én pl tudom, hogy a bwin egy szar, nem is ajánlom senkinek. (mondjuk a 888-hoz képest még istenes)
    https://www.youtube.com/watch?v=E6-J...l=MrCukorborso

  8. #1988
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Senki nem írta hogy sz@r hanem hogy lassú az ügyintézés. Én nem is játszok ott, csak ezzel a haverommal rendszeresen beszélek és kérte a tanácsomat ezért tudom. Elintézte azóta megy minden, kapja a bónuszt. A GG poker előtt pl a PS-en volt hogy 1 hónap volt elintézni egy országváltást és addig nem játszhattam. Van ilyen, manapság már nehéz minden igényt kielégítő termet találni. Rakeback, HUD, support, playerpool, megbízhatóság, botok, be/kifizetési opciók stb... soroljam még? Ha választasz egy termet valamelyik ujjadba bele kell harapnod biztosan.
    kacsa1st likes this.

  9. #1989
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 12. 28.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    hát ezt mondom. "senki nem írta hogy sz@r". pedig kellett volna

  10. #1990
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha választasz egy termet valamelyik ujjadba bele kell harapnod biztosan.
    2-3-ba minimum!
    sakkos000 likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •