Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree10Likes
  • 1 Post By kohagyma
  • 2 Post By Aenima
  • 1 Post By banoster
  • 1 Post By allinkamikaze
  • 1 Post By Monopoly Live
  • 1 Post By novy
  • 3 Post By papa bern

Téma: Limitkalauz - Az év legnagyobb NLHE nyerői NL10-től NL40000-ig (1. rész)

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Limitkalauz - Az év legnagyobb NLHE nyerői NL10-től NL40000-ig (1. rész)


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Köszi!
    Tetszett az összeállítás! És várom a többi szintet.
    banoster likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Fogtok ilyet csinálni PLO is? Sokakat érdekelne az is. Légy szíves csináljatok! Köszi!
    banoster and sakkos000 like this.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  4. #4
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fogtok ilyet csinálni PLO is? Sokakat érdekelne az is. Légy szíves csináljatok! Köszi!
    Okés, lesz ilyen is.
    Aenima likes this.

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 12.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Én régen sokat játszottam fareed1234-el fr 50-en és 100on asszem afrikai volt. Annyiban csalóka a kép, hogy neki valószínű minimum dupla annyi az órabére mint MarsMiland-nak, hiszen akkor lehetett 12+asztalozni. Meg gondolom a legnagyobb nyerő nem 40%os challenget kap, akkoriban pedig a supernova 50%körül volt. De ugye ezt írtátok is, hogy nagyobb volt a rakeback...
    banoster likes this.

  6. #6
    Tag Monopoly Live avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 18.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Köszi!
    banoster likes this.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Szép eredmények, bár én nem tudom elképzelni azt az élethelyzetet, hogy vki letoljon 500-700k handet NL10-20 limiten meggyőző winrate mellett anélkül, hogy fellépne magasabb tétre. Lehetnek profi játékosok már ezen a téten is, de akkor vélhetően a kiadásokat meg kell próbálni leszorítani, hogy minél hamarabb limitet tudjanak lépni felfelé. Ott már sokkal kevesebb óraszám vagy mennyiség mellett is lehet hozni ugyanazokat a számokat vagy ha kitart a lendület, akkor fél évente lehet limitet lépni, számomra ez az út mindig rövidebben tűnt, mint top nyerővé fejleszteni magadat alacsony téten.
    Ascent888 likes this.

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 04. 22.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Logikailag teljesen egyetertek amit irsz, viszont biztos hogy vannak olyan jatekosok akiknek nem az a celja hogy megmassza a limiteket.

    Lehet hogy nem birja elviselni a nagyobb swingeket es teljesen megelegszik ezzel a penzzel es limittel amit tud keresni.

    Angliaban meg hasonlo orszagokban ez nem sok penz, viszont egyes Europai orszagokban ez “sok” penznek szamit es siman lehet megelhetesi pokeres akar NL10en is.

    Aki ennyire veri a limitet, azzal egyetertek, hogy magasabb teteken tobbet tudna nyerni, de lehet hogy kenytelen kivenni minden honapban a nyeremenyet.

    En is jatszottam sokkal magasabb limiteken is, mint ahol most jatszok es nyero voltam, viszont utaltam leulni jatszani, mert siman benne volt hogy egy atlag magyar fizetest elbukok par ora alatt es nem tudtam nagyon elviselni, masnap mindig gyomorgorccsel ultem le jatszani, hiaba voltam nyero player meg volt hozza rollom.

    Nem mindenkinek valo a pokerezes mentalisan, de ha ilyen limiten tud normalis penzt hozni, ami neki eleg es megelégszik vele azzal szerintem semmi gond nincsen.
    Airhawk, viktor80 and Ascent888 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •