Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By daniboy

Téma: Tíz érdekes hand 2022-ből - a PokerGo válogatása

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Tíz érdekes hand 2022-ből - a PokerGo válogatása


  2. #2
    Újonc intu22 avatara
    Csatlakozott
    2016. 07. 24.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Nem vagyok nagyon otthon az elemzésekben, de a videóban (16:18 percnél) 99 fullal miért hátrált vissza Negró? Bocsi, kezdő vagyok még!

  3. #3
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet intu22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Nem vagyok nagyon otthon az elemzésekben, de a videóban (16:18 percnél) 99 fullal miért hátrált vissza Negró? Bocsi, kezdő vagyok még!
    Erre szerintem senki nem fog tudni válaszolni Negreanun kívül.

    Azért annyi elmondható, ahogy a közvetítésben is elhangzik, hogy mivel multiway játszottak, szűkebbek a bet és call range-ek, pározódott volt a board, szóval elég valószínű volt, hogy az értéklapok közül ami gyengébb, mint full, az nem fog all-in emelni riveren Negreanu hívására, csak megad. A Q sem volt jó river Negreanunak, QQ, QT játszhatott így. Szóval úgy gondolhatta, hogy ami itt visszaemel, az full vagy póker, és a fullok közül csak az 55-öt verte. Ennek ellenére is kicsit overfold a parti szvsz. Kérdés, hogy Antoniusnak lesz-e itt blöffje is. Ha kijelenthető, hogy egyátalán nem, akkor jó a dobás igazából.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2023. 01. 07. 13:10

  4. #4
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Valóban nem lehet megmondani, csak találgatni lehet hogy ki miért így játszotta ezt a partit. Kezdve ott hogy nincs meg a preflop, de talán Antonius lehet az eredeti emelő és mindenki csak megadott. Min. 10-15 éve játszanak már egymással, ezért én arra tippelnék hogy Patrick meg a Daniel is okkal reppelte alul a lapját, legyen az hogy várták Phil-től vagy a másiktól az agressziót vagy bármi hasonló. Ennek lett áldozata Negreanu, ahogy mondta banoster, aki azt feltételezte hogy itt csak erősebb lap emel vissza (illetve hogy több az erősebb lap mint amit ver). Számomra fura, hogy a blöff lehetősége fel sem merült. Nyilván nem az a spot, meg nehéz lapot találni de azért legalább egy fél percnyi gondolatot megérne a részéről.
    banoster likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •