Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By ProAdel89

Téma: Nl20/25?

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder QQ-Gigolo-7 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Bodrogolaszi
    Hozzászólások
    894

    Alapbeállítás Nl20/25?

    Sziasztok!
    A közeljövőben szeretnék limitet lépni, 888-on az Nl10-et 50K hand után 7BB/100 al sikerül játszani.
    Sajnos 888-on az Nl20 kevés asztalt kínál, nagyon sok reggel (tegnap este konkrétan 8 asztalon volt összesen 3 fish).
    Érdeklődnék, hogy melyik terembe érdemes áttenni a bankrollt?
    PS el vannak tapasztalataim, amire ránéztem, és elég jónak tűnik, de mennyire jó most a PS? Gondolok itt Support, kliens, deposit, withdraw stb-re.
    Vagy van olyan terem amit még nem ismerek és megbízható, valamint jó a mezőnye?
    Előre is köszi!

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Partypoker es a Bwin

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet QQ-Gigolo-7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A közeljövőben szeretnék limitet lépni, 888-on az Nl10-et 50K hand után 7BB/100 al sikerül játszani.
    Sajnos 888-on az Nl20 kevés asztalt kínál, nagyon sok reggel (tegnap este konkrétan 8 asztalon volt összesen 3 fish).
    Érdeklődnék, hogy melyik terembe érdemes áttenni a bankrollt?
    PS el vannak tapasztalataim, amire ránéztem, és elég jónak tűnik, de mennyire jó most a PS? Gondolok itt Support, kliens, deposit, withdraw stb-re.
    Vagy van olyan terem amit még nem ismerek és megbízható, valamint jó a mezőnye?
    Előre is köszi!
    komolyan kerdezed a pp utan meg a 888 utan h a ps-en mennyire jo a kliens a withdraw meg a support?
    istenem
    Tir-X and RegGeri like this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder QQ-Gigolo-7 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Bodrogolaszi
    Hozzászólások
    894

    Alapbeállítás

    PP után? Sose játszottam PartyPokeren.
    2020-ban meggyűlt a bajom a PS supporttal és részben azért se szavaztam nekik bizalmat, de nyilván fejlődhettek!
    Nem igazán segítettél

  5. #5
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    A deposit mindehol gyorsan megy A PP szeret lassan kifizetni, ott el tudják húzni. PS-re rosszat igazán nem tudok mondani, de nekem sosem ment ott jól a szekerem.
    Az Unibet-et érdemes megpróbálnod. Onnan általában gyorsan kiér a pénz. Akadnak halak is, a kliens elfogadható. (Elég jó funkció, hogy naponta 3 identitásodat át tudod nevezni.) Annyi a terem hátránya, hogy magyar idő szerint reggel, délelőtt viszonylag kicsi a CG mezőny. Esténként úgy 160-180 ember szokott NL25-ön játszani.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2022. 02. 23.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Ahogy írta a Geri szerintem is a PartyPoker és az Unibet a legjobb két oldal én is ezeken NL25öztem és szerintem itt van a legtöbb fish. A többi site imo sokkal REG heavybb.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •