Oldal: 194 / 212 ElsőElső ... 94144184192193194195196204 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.931 - 1.940 (2119) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #1931
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet EuroSuperPoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Es race penzt?
    Nekem a héten megjött

  2. #1932
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eléggé visszaesett a játékosszám a közepes téteken az utóbbi 1-2 hétben. Bár ennek több oka is lehet, de simán benne van, hogy az új rakeback rendszer miatt néhány reg máshol grindel inkább.
    Igen, 1. lement a Bootcamp, kicsit pihenhetnek a regek és akik tolják se fogják egymást ütni halak nélkül, 2. itt a tavasz, jobb már az idő mint eddig, a halak létszáma ilyenkor mindig csökken, 3. regek egy része valóban szedhette a sátorfáját más teremben, de szerintem nem lesz számottevő.

  3. #1933
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Senki más nem kapott még bónuszt azóta?
    Ma dobtak egy 2000€-s 15%-os bónuszt, hát amire sorra kerül (május vége) lehet nem is lesz akkora akció nl50-en hogy ki tudjam játszani.

  4. #1934
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Köszi az infót, de akkor legalább valóban van 10% feletti playthrough bónusz is, bár ez még mindig közelebb van az 5%-hoz, mint a 35%-hoz. Ha jól emlékszem akkor azt írtad, hogy rosszul futottál az elmúlt időszakban, gondolom akkor negatív winrate mellé kaptad a 15%-ot. Nekem is a héten lesz aktuális a következő ilyen bónusz.

  5. #1935
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi az infót, de akkor legalább valóban van 10% feletti playthrough bónusz is, bár ez még mindig közelebb van az 5%-hoz, mint a 35%-hoz. Ha jól emlékszem akkor azt írtad, hogy rosszul futottál az elmúlt időszakban, gondolom akkor negatív winrate mellé kaptad a 15%-ot. Nekem is a héten lesz aktuális a következő ilyen bónusz.
    Április első feléig szarul futottam idén, aztán jött egy kis hotrun, de tény és való hogy a 15% nem világrengető. Szerintem csak a hobbisták és fishregek fognak 20% vagy felette kapni és nyilván nem nagy értékű bónuszokat, a regulárok beérhetik kevesebbel, de ha a mezőny kompenzálja az nem baj.

  6. #1936
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    20%-os playthrough bonuszt kaptam, pedig az utolso ket hetem pozitiv lett, igy arra gyanakszom nagyobb intervallumot neznek. Az utolso 2 honapom -1bb/100. Ezzel hivatalosan is fishreg lettem

    Kedd ota nem frissult a race allasa, pedig jo lett volna latni mennyire szoros a verseny igy a ho vegen…

  7. #1937
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Szerinted miért nem ? Direkt ! Nyilván hogy minnel tobb rake menjen be, ha valaki esetleg elhúzott , más nemfog erölködni ..

  8. #1938
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, hogy ez jó stratégia. Engem személy szerint nem motivál több játékra, ha nem látom az eredményt. Kedd óta hoztam egy kényelmes std mennyiséget, hétvégére programot terveztünk a családdal, mert bizonytalan miatt nem fogok grindelni a hétvégén is. Kedden még első voltam a racen, így azért viszonylag nagy különbség van 1600€ és 1000€ között.

  9. #1939
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Kedden azért kiderül ki nyeri az utolsó jó rake racet.
    Sajnos eléggé gyenge a forgalom utóbbi 2-3 napban, pedig még csak most jön a jó idő és a konkurens termek versenysorozatai.: gyengülőforguni.png

  10. #1940
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Megpróbáltam többet megtudni a bónuszok kiosztásáról, de lényegi információt nem kaptam sajnos. Ennek kapcsán előálltam egy ötlettel az Unibet felé, amely szerintem kedvező lehet mind a játékosok, mind pedig a mennyiség szempontjából, így az Unibet számára is. Belinkelem a topikot, amely angol nyelvű ugyan, de könnyen megérthető szerintem. Ha bárkinek van kiegészítő javaslata vagy csak simán támogatna egy ilyen megoldást, akkor kérlek jelentkezzetek ti is, lássák ha egyetértés van a témában. Köszi!

    https://www.unibetcommunity.com/foru...comment-338423

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •