Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By ioil2

Téma: Rakeback-ről általánosságban

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 11. 21.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás Rakeback-ről általánosságban

    Sziasztok!

    Azért nyitottam a topicot, hogy itt rajtam kívül esetleg más is hasznos, alapvető információkra lelhessen a "rakeback"-el kapcsolatban.

    Az én kérdésem az, hogy el tudná-e magyarázni valaki 2 mondatban, hogy mi fán is terem a rakeback, pl. a PokerStars-nál?
    Ha jól értelmezem akkor akik részt vesznek versenyeken kapnak x $-ként Y pontot, és ő utánuk kapnak egyfajta részesedést(rakebacket) a regularok?
    Mitől lesz valaki regular, hogyan nézi ezt a rendszer?
    Csak a regularok jogosultak a rakebackre, vagy mindenkinek visszaosztanak?

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 09. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Szia!

    Igazabol egyszerubb ennel a dolog: A "rake", amit cash gameben handenkent levonnak (altalaban 5% up to $3 az industry standard manapsag), illetve a tournament fee-k (lasd pl $109 MTT $100 kerul a prize poolba, $9t megtart a site.

    A rakeback pedig az utanad szedett rake %os visszaosztasa feled. Ami azt illeti a Stars pont ellentetesen csinalja, a nyero regeket szopatja (mi csak 10% kapunk 40% helyett a challengekbol).

    Legjobb rakeback tudomasom szerint perpill a WPN-en van, de nem ajanlom hogy ott told, kiveve ha nagyon jo jatekos vagy vagy esetleg rakeback pro szeretnel lenni (egy nagy regfest jelenleg a WPN, legalabbis Omaha jatekokban, amit en jatszom).
    Utoljára módosítva: ioil2 által: 2023. 06. 05. 18:51
    Chris90 likes this.

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 11. 21.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Így már értem, köszi.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •