Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (98) összesen
Like Tree70Likes

Téma: 3nduranc3 - $50 to $250k challenge

  1. #51
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

  2. #52
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Egeszen biztos vagyok benne, hogy a micro limit is erosebb mar, mint 10-15 eve, de nem kell azert tulmagasztalni. Azt gondoltam, hogy magasabb a rake ennel a 8-9bb/100-nal. NL200-on peldaul 6bb korul van ha jol emlekszem, ez nem olyan jelentos kulonbseg. Ettol meg ugyanugy meg kellene verni a limitet, ahogy ezt “sokan” meg is teszik. Abban is igazat adok, hogy gyors pokeren a szelekcio hianya miatt alacsonyabb lesz a winrate, de ezt neked kell eldonteni, hogy melyik tipust favorizalod.

    Ha sosem jatszottal meg olyan teremben, ahol van normalis HUD, akkor ez lenne az elso javaslatom. Megismerned az altalanos rangeket/frekvenciakat, konnyebben kiderulne, hogy milyen iranyba erdemes valtoztatni a jatekodon. Nezd at a limit legnagyobb nyeroi hogyan alkalmazkodnak, mert bizony vannak, akik kepesek 5 vagy akar 10bb winratet is elerni.

    Egyebkent pedig ismeretlenek ellen sem kell csak a GTO-ra torekedni, hiaba mondja neked a program, hogy mar pedig itt muszaj bloffcatchelni a river overbet ellen is, mert ez nem egy tokeletesen optimalis vilag. A tapasztalat azt mutatja, hogy ezeken a teteken a jatekosok kevesebbet bloffolnek es tobbet dobnak, mint optimalis lenne. Nem akarok igazan egzakt tanacsokat adni, inkabb csak gondolatokat, ketelyeket ebreszteni benned.
    3nduranc3 likes this.

  3. #53
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet 3nduranc3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2. téma Az NL25 felugrás.

    Igazad van, a challengemnek két kitétele van. 100 net buyin adott limiteken, és hogy nyerjek 250k-t. Az NL25 9-max a GG-n brutálisan rakeback és bónuszorientált, és gondoltam adok neki egy lövést. Nem NL10, mert NL25ön extra bónusz van. 200 deepen játszani is simán megvan a rollom. De ezek normál asztalok, nem is számítok arra, hogy nettó nyereményt probukálok, meg nem is akarok. Itt volumennel és Nat8 affli rakebackel, GGCare miatt szerintem még -4 BB/100-al is +os.

    Eddig 1 session ment le és hát az igazán para az volt, hogy bár nem sikerült annyira jól, kaptam egy BBJ-t... ami 1.6k$. És most éppen nem tudom mi legyen.

    A challenge Rush-ra szól abszolút, de normál asztalokat nem tudok streamelni sem, mert élvezhetetlen. Viszont YT contentnek, meg offline grindnek nagyon jó. Itt megnyerhető a leaderboard szerintem 12-14 óra alatt is. Nagyon sokan random emelgetnek, durvábban coldoznak mint 6maxon.. És a játék nem nagyon változik, csak feszesebb. Nincs rá közvetlen solve, mert ez egy ante 9max, tehát megpráblom a saját kútfőmből felépíteni a játékot. Megpróbálom, van most pufferem, ennyi.

    Update: De végül most kiutaltam azt az összeget amit nyertem, és majd eldöntöm mi lesz vele. Szóval azt mondhatom, hogy igenis figyelembe vettem amit mondtál. Nem fogok a challenge keretein belül ugrálni.
    Ne befolyasoljon senki, en sem akarom megmondani neked, hogy milyen limiten jatssz! Igazabol az egesz a penzrol es rolad szol csak, te magad dontsd el, hol erzed a legjobban magad. Magambol kiindulva viszont, minel tobb sikerelmenyed van, annal szivesebben teszed majd bele a melot.

    Gratulalok a jackpothoz!

  4. #54
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne befolyasoljon senki, en sem akarom megmondani neked, hogy milyen limiten jatssz! Igazabol az egesz a penzrol es rolad szol csak, te magad dontsd el, hol erzed a legjobban magad. Magambol kiindulva viszont, minel tobb sikerelmenyed van, annal szivesebben teszed majd bele a melot.

    Gratulalok a jackpothoz!
    Igen, fontos a sikerélmény. Persze egy BBJ nem jelenti azt, hogy jól játszom. De ha van 35% fix rakebacked, és emelett a standard promók, és 12 óra aktivitás körül top 3ba érsz az LB-n az oriási különbség.

    És köszönök szépen mindent!

  5. #55
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A mai napig nem sikerül nettó érezhető eredményeket NL10 Rushon. Sajnos -21 buyinnél vagyok (Volt már -31 is), és a tudásomat nem érzem elégnek, továbbra sem. Egy kicsit groteszk szerintem, hogy 95% pontosság körül nettó nem verhető ez a pool, de mit tegyek. Lehet, hogy nem gyakorlok eleget, de ez mellékállásként nem megy jelenleg több időbefektetéssel. Simán elképzelhető, hogy akár 1 millió handre is szükségem lesz, hogy teljesítsem, ami majdnem, hogy elképzelhetetlen idén. Természtesen Mindent meg fogok tenni júliustól, hogy ez sikerüljön, de szabadság, elég sok teendő az új helyen stb. meg fogja nehezíteni.

    2 napja kipróbáltam a 9 maxot, és bár ugyan eléggé homályos még mit is játszak, igyekszem átnézni, de csakis azért, mert a pool jobbnak tűnik és a bónuszok meg 100x jobbnak, illetve Nat8-en tudom tolni ami nekem 35% extra rakebacket jelent. Egy sessiönt vettem fel, és végül is szerencsém lett:

    2023-06-20_11_50_AM_[ATTACH=CONFIG]15178[/ATTACH].10_[ATTACH=CONFIG]15178[/ATTACH].25([ATTACH=CONFIG]15178[/ATTACH].10)_#HD1287299862.jpg

    Mivel streamelve nem élvezhető a normál asztal, ezért ezt offline felveszem, kommentelem és feltöltöm majd, Twitch-re Youtubera. 1500$-ból fogok itt gazdálkodni (csinálok egy külön Excelt), a BRM pedig 50 beülős lesz, nettó nélkül. Tehát 500nál lejjebb megyek, 2.5-knál feljebb. 200 deepen ülök az asztalokon, van ante és 3 extra pozi, szóval kicsit más a játék de remélem jól fog menni.

    Ez a challenge része lesz még mindig, de csak a pénz felét befolyásolja. Ha nem sikerül megvernem az NL10-et nettóban, egyszerűen elbukom.

    Továbbra is fontos kihangsúlyoznom, nem vesztettem NL10en pénzt. A bónuszokkal és rakebackekkel együtt +500$ jött össze. Ami ugyan kevés, de mégis profit.

  6. #56
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Az elsődleges cél szerintem minden esetben a pozitív winrate kell, hogy legyen cash game-ben, főleg ha kezdő játékosról beszélünk. Ha ez megvan, akkor utána lehet max rakeback-re meg leaderboardokra törekedni. Ezek a saját meglátásaim, de erőteljesen a segítőszándék vezérel, mert szimpatikus a hozzáállásod, ezért szánom rá az időmet.

    Nem tudom mit jelent a 95%-os pontosság, de lévén, hogy a handek 75%-át eldobjuk, így ha a maradék 25%-ból elrontasz 5%-ot, akkor az elég jelentős. Alapvetően nincs gond, hogy te szeretnéd ezt a challenge-t (akár transzparensen közvetítve is), de ne korlátozd be magad csak gyorspókerre vagy GG hálózatra. Az egésznek a végén csak két dolog számít majd, hogy mennyi pénz van a számládon és hogy érezted magad útközben.

    Bár manapság már szerintem nem divat leosztásokat önállóan elemezni, de nyugodtan posztolj a fórumra kérdéses handeket, mert hasonló vagy egy-két limittel fentebb játszó játékosok gondolatai segíthetnek. Ne fogadj el semmit kész tényként, de minden gondolatot hallgass meg és gondold végig, ebből fogsz a legtöbbet tanulni. Ha látsz vmi szokatlan megjátszást egy áltlad regulárnak gondolt ellenféltől, akkor szintén így állj hozzá, próbálj rájönni az okokra.

    Visszatérve a kérdéses KJs handre:

    Azt írod, hogy a nut advantage nálunk van, nálam biztosan nem, mert én nem emelek UTG/MP pozíciókból J8s vagy 86s lapokat sem. Ha a solver javasolja bizonyos frekvenciával board coverage miatt, szerintem akkor se tedd, mert sok nehéz helyzetbe kerülhetsz posztflop a gyenge/dominált lapokkal, főleg OOP. Az SB flat rangek, főleg UTG/MP ellen jellemzően közepes PP és suited broadway nehezek, tehát nagyjából így állhatsz itt egy átlag micro limites játékos ellen (pontos boardra nem emlékszem, de azt hiszem ilyesmi volt):

    Asztal: Ts9s7h
    Részesedés Nyert Osztozás
    MP2 41.27% 38.29% 2.98% { KhJh }
    SB 58.73% 55.75% 2.98% { TT-66, AQs, KJs+, QJs, JTs, T9s, 98s, AQo }

    Igazából ha itt AA van nálad, akkor is éppen csak vezetsz SB range ellen, tehát azzal is érdemes passzolnod, mert csak nehéz helyzetbe hozod magadat a cbettel. A saját UTG rangem így teljesit ebben a spotban:

    Asztal: Ts9s7h
    Részesedés Nyert Osztozás
    MP2 44.30% 42.35% 1.95% { 22+, A2s+, KTs+, QTs+, J9s+, T9s, 98s, 87s, 76s, ATo+, KQo }
    SB 55.70% 53.76% 1.95% { TT-66, AQs, KJs+, QJs, JTs, T9s, 98s, AQo }

    Azt hiszem vmi olyasmit írtál, hogy a részesedésedet jobban tudod realizálni, ha kicsit cbetelsz, ez teljesen rossz gondolat, mert a EQ realizálás legjobb módja ebben az esetben a check. Nyilván ha nem dobsz emelésre/nagy betekre, akkor is megkapod az EQ-t, de jelentősen többe kerül majd neked. Ha az ellenfeled brutál agresszív capped skálák ellen, akkor a seteket is visszapasszolhatod, ezzel védelmet biztosítva a skáládnak. Kérdezz meg másokat is nyugodtan, de a jó játékosok többsége itt azt fogja mondani, hogy valóban jobb döntés a checkback. Ha itt a solver azt mondja, hogy már pedig cbetelni kell, akkor egész egyszerűen szar a program vagy rosszak a beállított skálák. Remélem érthető voltam, GL!
    Utoljára módosítva: novy által: 2023. 06. 22. 17:17
    banoster, kohagyma and 3nduranc3 like this.

  7. #57
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 04. 22.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    GG-n ***** magas a rake, gyors poker nagyon nehezen verheto emiatt, mert nem sok 70 VPIP-s balna van a poolban, hanem egy csomo LB grinder, tehat az esetek kb 85%ban normal “regek” ellen fogsz jatszani, ahol csak dobaljatok a raket. Sok ertelme mikron jatszani szerintem nincsen zoomot, mert nem fogsz annyi RB-t kapni hogy megerje.

    Mivel kevesebb a winrate is emiatt, ezert a variancia is nagyobb lesz, mint mondjuk normal asztalszelekcional.

    Az meg hogy full 100% GTO-t akarsz az asztaloknal jatszani nem a legplussz EV-sebb dolog lesz. Az tok ****a hogy tanulod a GTO-t meg probalod alkalmazni, de nagyon sok esetben nem fog ez mukodni es szerintem hiba is lesz mindig a szolvert alkalmazni. Vannak olyan spotok ahol egy atlag regnek kb 0 bloffje lesz vagy 2 barrel utan kb riveren kb mar soha nem fog dobni meg egy csomo ilyen helyzet van. Tanuldd a GTO-t de azert probalj jozan paraszti esszel is gondolkodni a szitukrol.

    Es igen HUD nelkul is lehet siman explozni a mezonyt. Atlagos tendencia leak pl delay cbetre giga overfoldolnak (itt se lesz a legjobb ha mindig a gto rangek alapjan delay cbetelsz, mert otthagysz egy csomo bb-t)

    Ajanlom figyelmedbe Aptok blogjat, ugyemlekszem o egyszer irt errol egy jo bejegyzest. Plusz akit meg ajanlani tudok az Paulo Costa youtube csatornaja.
    (Timing telles videoja szerintem *****jo es azt egy GTO szolver soha nem fogja tudni neked megtanitani)

    Meg egy dolog amit nem ertettem: hogy lesz magasabb a rake, ha agresszivebben jatszol/ tobbet 3betelsz?
    Mivel szerintem nem tudnak jol vedekezni 3betek ellen es a rake is magas, jobban megeri mondjuk egy 50-50 lapot inkabb 3betelni, mint callolni, mert nem lesz rake ha dobnak es amugy se bloff 4betelnek annyit. Vagy meg mindig van itt preflop rake? Azt hittem az csak ilyen legenda
    Ja es miert az 500as rangeket hasznalod az 50es helyett?

    GL!
    Utoljára módosítva: papa bern által: 2023. 06. 22. 21:41
    kohagyma likes this.

  8. #58
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egeszen biztos vagyok benne, hogy a micro limit is erosebb mar, mint 10-15 eve, de nem kell azert tulmagasztalni. Azt gondoltam, hogy magasabb a rake ennel a 8-9bb/100-nal. NL200-on peldaul 6bb korul van ha jol emlekszem, ez nem olyan jelentos kulonbseg. Ettol meg ugyanugy meg kellene verni a limitet, ahogy ezt “sokan” meg is teszik. Abban is igazat adok, hogy gyors pokeren a szelekcio hianya miatt alacsonyabb lesz a winrate, de ezt neked kell eldonteni, hogy melyik tipust favorizalod.

    Ha sosem jatszottal meg olyan teremben, ahol van normalis HUD, akkor ez lenne az elso javaslatom. Megismerned az altalanos rangeket/frekvenciakat, konnyebben kiderulne, hogy milyen iranyba erdemes valtoztatni a jatekodon. Nezd at a limit legnagyobb nyeroi hogyan alkalmazkodnak, mert bizony vannak, akik kepesek 5 vagy akar 10bb winratet is elerni.

    Egyebkent pedig ismeretlenek ellen sem kell csak a GTO-ra torekedni, hiaba mondja neked a program, hogy mar pedig itt muszaj bloffcatchelni a river overbet ellen is, mert ez nem egy tokeletesen optimalis vilag. A tapasztalat azt mutatja, hogy ezeken a teteken a jatekosok kevesebbet bloffolnek es tobbet dobnak, mint optimalis lenne. Nem akarok igazan egzakt tanacsokat adni, inkabb csak gondolatokat, ketelyeket ebreszteni benned.
    Ezen a hozzászóláson átugrottam véletlenül de most észrevettem, szóval erre is reflektálok, meg próbálok mindenre amit később írtál.

    Nem akarom túlmagasztalni az NL10et, és ahogy mondtam, lehet szarul futottam, de nagyon nehéz itt nyerni jelenleg. És ezt csakis kizárólag a GG NL10 Rush poolra mondom. Letoltam 80k handet ACR NL10 Blitzen is, ahol van HUD, és ott is könnyebben ment mint a GG-n, 30 nettó beülőt szedtem össze, bónuszokkal az is szép volt. Az NL50 már jóval nehezebb ott, de még az is verhető. Az NL200 amit játszottam szerintem messze a legbrutálisabb limit amivel találkoztam életemben, GG NL200nál is nehezebb, ebben biztos vagyok. Egyébként nem szeretem a HUD-ot, azt gondolom az statisztikai analízis lesz, póker helyett. De persze van benne ráció amit mondasz, és TUDOM, hogy többet kéne handeket elemeznem.. áááá! Ráveszem majd magam... egy handre elmehet simán 15-20 perc, ham indent megnézel az tuti. a GTOW egyébként ezt mind odateszi az orrod elé, így:

    Csatolás 15179

    Félreértés ne essék, nem mondom, hogy nem lehet ezt a poolt verni, de a limithez képest ezt nehéznek tartom, szinte soha nem látsz 60+ VPIP embereket itt, viszont iszonyat sok 20/18/7-es niteket, akik nagyon közel játszanak passzív GTO lineokhoz. Szóval itt tényleg nagyon jó keszségek kellenek, és az amit én beletettem 1,5 év alatt még mindig kevés. Durva, mert én abszolút átlagos embernek gondolom magam (legtöbben így pókereznek), aki munka és család mellett csinálja ezt a hobbyt, amit viszonylag komolyan vesz.

    Nyilván ha ez lenne a munkám, ezek az eredmények tökre elfogadhatatlanok lennének, de NL10 környékén a póker mint főállás szóba sem jöhet. Még NL100on sem hiszem, hogy megkockázatatnám, ha havi 10k-t nyernék, akkor is dolgoznék mellette biztosan. Ez már speciálisabb, mert külföldön dolgozom IT iparban, ez nyilván keresett és jól fizetett.

    Értelek, hogy alkalmazkodnom kell. Lefuttattam pár simet, más rangekket adott helyzetekben, SRP, 3bet potokat is PIOn, próbáltam szimulálni, hogy az ellenfeleim feszesebbek, de nagyon kicsit eltéréseket véltem felfedezni GTOW által javasol adatbázishoz.

    Próbálok feszesebben adni riveren, több pot controllt alkalmazni, de így sem tudok a szartenger felszínére jönni, és igen, mentálisan már megvisel, ha 4x esel vissza ugyanabba a gödörbe. Igyekszem nem entitlement tiltelni, de sűrűn előfordult az utóbbi időben, hogy nem bírom a coolereket és ez rosszul esik. És bizony emiatt folyton kételyek ébrenek bennem, amikkel újra, meg újra harcolni kell. És mindenki tudja, milyen ***** vékony vonal az, amikor épp vesztesz 2-3 beülőt 3 óra alatt de nem voltál a családoddal eközben. Aki nem tudja, annak vagy családja nincs, vagy nem találkozott még igazán a póker mivoltjával. Pedig nem kéne így fellfogni, hiszen ez egy hobby, és előfordul, hogy vesztesz, de összességében nyertem eddig vele, és nagyon kevés hobby fizet egyáltalán pénzt. Amikor már kihívást csinálok belőle és nem sikerül, az már szarabb ügy.

    A későbbi posztodra pedig:

    Köszönöm és megtisztelő, hogy tényleg türelmes is maradtál. Tökre egyetértek veled és ezért is indítottam el a challenget, mert ez vezérel. Nettó nyerő vagy, akkor minden más csak extra bevétel. De úgy érzem, most kell egy kis változás. Ha ezt nem teszem meg, akkor lehet abbahagyom az egészet, streamlést, pókert, amit még nehezebb lenne megemésztenem.

    Így remélem, hogy a winrate focus továbbra is megmarad a streameken, működhet.

    Igen a 95%-os pontosságban fején találtad a szöget, van is YT vidim amiben ezt elmondom, hogy az a maradék 5% ami az igazán fontos persze. Illetve, méginkább a - EV loss érték amit még elemez, minimalizálása még fontosabb! Azt is tudom, hogy sokszor lusta vagyok tanulni és elfolyik az időm néha. Tök általános dolgok, mint bárkinél... TikTok, meg a többi baromság. Lassan haladok, játék már egyáltalán nincs semmilyen platformon, pedig nagy gamer voltam. Na de visszatérve erre a témára, köszönöm a motivációt, próbálok minden pontot megfogadni és majd updatelek, hova jutottam.

  9. #59
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet papa bern eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    GG-n ***** magas a rake, gyors poker nagyon nehezen verheto emiatt, mert nem sok 70 VPIP-s balna van a poolban, hanem egy csomo LB grinder, tehat az esetek kb 85%ban normal “regek” ellen fogsz jatszani, ahol csak dobaljatok a raket. Sok ertelme mikron jatszani szerintem nincsen zoomot, mert nem fogsz annyi RB-t kapni hogy megerje.

    Mivel kevesebb a winrate is emiatt, ezert a variancia is nagyobb lesz, mint mondjuk normal asztalszelekcional.

    Az meg hogy full 100% GTO-t akarsz az asztaloknal jatszani nem a legplussz EV-sebb dolog lesz. Az tok ****a hogy tanulod a GTO-t meg probalod alkalmazni, de nagyon sok esetben nem fog ez mukodni es szerintem hiba is lesz mindig a szolvert alkalmazni. Vannak olyan spotok ahol egy atlag regnek kb 0 bloffje lesz vagy 2 barrel utan kb riveren kb mar soha nem fog dobni meg egy csomo ilyen helyzet van. Tanuldd a GTO-t de azert probalj jozan paraszti esszel is gondolkodni a szitukrol.

    Es igen HUD nelkul is lehet siman explozni a mezonyt. Atlagos tendencia leak pl delay cbetre giga overfoldolnak (itt se lesz a legjobb ha mindig a gto rangek alapjan delay cbetelsz, mert otthagysz egy csomo bb-t)

    Ajanlom figyelmedbe Aptok blogjat, ugyemlekszem o egyszer irt errol egy jo bejegyzest. Plusz akit meg ajanlani tudok az Paulo Costa youtube csatornaja.
    (Timing telles videoja szerintem *****jo es azt egy GTO szolver soha nem fogja tudni neked megtanitani)

    Meg egy dolog amit nem ertettem: hogy lesz magasabb a rake, ha agresszivebben jatszol/ tobbet 3betelsz?
    Mivel szerintem nem tudnak jol vedekezni 3betek ellen es a rake is magas, jobban megeri mondjuk egy 50-50 lapot inkabb 3betelni, mint callolni, mert nem lesz rake ha dobnak es amugy se bloff 4betelnek annyit. Vagy meg mindig van itt preflop rake? Azt hittem az csak ilyen legenda
    Ja es miert az 500as rangeket hasznalod az 50es helyett?

    GL!
    Helló. Köszi a hozzászólást, Épp az imént posztoltam és igen, sok mindenben egyetértünk. És persze, megérteni mások játékát úgy fest számomra nehezebb, sokszor tényleg odateszek blöfföket a kezükbe, pedig ők nem igazán képesek rá. Tehát nem voltam képes eddig megfelelően alkalmazkodni a nitek ellen. A két barreles példád elég reprezentatív ja.

    Ja a preflop rake nem legenda, és ***** shady a GG-n az egész rendszer. 3+ főnél már nincs 5% cap, és igen levámolnak preflop is.

    Minél több kasszát viszel, annál többet fogsz "adózni" és volt LB grindem (20k hand egy nap alatt), ahol lazábban toltam és 10+ is lett a rake.

    A Costa féle videót pont láttam én is, jó kontent szerintem és próbálom is alkalmazni az elmúlt két hétben. Ceegee fogásait is szoktam alkalmazni.

    Az 500as rangeket meg azért használom, mert az 50essel kezdtem és váltottam 500ra, hogy ne kelljen később újra tanulni, de egyébként kicsi az eltérés.

  10. #60
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Helló!

    Mielőtt elmegyek szabira, gondoltam még egyszer jelentkezem. Fontos dolgok:

    • 2 hétig javarészt pihenni fog a stream, de vasárnap (06.25) még lesz egy ajándékozás, szóval mindenképpen vegyetek részt, mert nagyon kevés volt a stream ebben a hónapban és így nagy esélyetek lesz nyerni egy havi GTO Wizard Starter előfizut, ha channel ponttal beszálltok.
    • Ahogy jeleztem, változtattam a challenge irányelvein, pontosabban kétfele bontottam őket. A 100 nettó beülő Rush & Cash megmarad mindig, de emelett egy 50 BI bankrollmanagement Natural 8 grindet is beindítok. Ez azt jelenti, hogy itt offline tartalmat fogok csinálni, minden sessiönt továbbra is felveszek, de a volumenre fogok hangsúlyt fektetni, ha aktív napot tartok.
    • Sikerült a Bankroll fájlt kettőosztanom, amit a honlapon updatelek. Sajnos technikai okok miatt a Nat8-re csak 900$-t tudtam befizetni, de ez nem gond, abból is elrobogok NL25 9-maxon. Nem akarok itt egyáltalán spoilerezni, aki kiváncsi megnézi a feltöltött videókat.
    • Bankroll jelenleg: $4750
    • Szeretnék a családommal lenni, szóval nézzétek el, ha nem lesznek streamek.
    • Szeretnék a szünet alatt feltöltődni, rendberakni a fájlokat, fórumokat, videóimat is.
    • Szeretnék egy kis időt fordítani a Stream layout átgondolására is, illetve meghatározni a rendszeres stream időket.
    • Az idénre kitűzött céljaim közül csak az NL10 R&C tűnik teljesíthetetlennek, de igyekszem nem feladni, továbbra is csak ez lesz a stream témája, 2 asztalon. Ha minden pontom sikerül idén, csak ez nem, akkor is nagyon boldog leszek és ugyanúgy lenyírom a hajam kopaszra.


    Mindenkinek kellemes 2 hetet kívánok, találkozzunk VASÁRNAP az ajándékozás streamen!
    banoster, Iniesta and mattack like this.

Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •