Oldal: 2 / 36 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (360) összesen
Like Tree228Likes

Téma: Szabályozás - július 1-től banki tiltás lép életbe a külföldre irányuló online szerencsejáték tranzakciókra

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 09. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet Bandesz87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A gond az hogy Skrillről nem enged szerencsejáték oldalra befizetni, ha mastercardról töltöttem fel az egyenlegem. Lehet sakkozni azzal hogy bitcoinba váltom és vissza, akkor már elfogadja, de ez kb rablás. 2000 dollár esetén alsó hangon egy 50 dolláros bukó, főleg hogy úgy emlékszem legutóbb már csak forintot engedett befizetni, szóval még át is kellett váltani
    En ugy tudom ezt ki lehet kerulni ha fogod es banki utalassal raksz be Skrillre. Vagy ha mondjuk veszel mastol Skrill$.

    Idézet cumizares eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor Pokerstars felejtős?
    ?

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Ha kiutalom skrill-re, onnan meg wise-on keresztül a bankba, akkor is tilthatják vajon?

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Tehát ha még július 1. előtt kiutalok Skrill-re, akkor onnan azt a pénzt már bármikor átutalhatom a bankszámlámra, igaz? Vagy csak ha július 1. előtt meg is érkezik?

    Mi a helyzet, ha terem-skrill-wise "útvonalon" megy?

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Szinte biztos működni fog skrillről magyar bankszámlára vagy wisera. De ez nyílván júli 1 után derül ki pontosan, de nem kell parázni, könnyen kikerülhető ez a tiltás. Már csak azzal is hogy nem használsz magyar bankszámlát. Én például nem is kaptam értesítést erről a gránit banktól mint az otp-sek.

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Sziasztok.Szerintetek unibetre menni fognak a ki ès beutalàsok? Otp-s kàrtyàval szoktam befizetni és kiutalàssal kifizetetni.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Most komolyan elolvasod a cikket, és ez a kérdés felmerül benned? Kitalálod te is.
    ivanesz, kacsa1st and csiga19794 like this.

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2023. 05. 26.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Nekem most írt a bankom, hogy a kártyás tranzakciók lesznek tiltva. Tehát nemzetközi átutalást fogadni tudok. A befizetés nem érdekel, eddig se volt kártyám a magyar banknál, meg csak kifele veszem a pénzt, az meg utalással megy.

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2023. 01. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    bwinmessage.jpg

    Mai belépésnél ugrott fel bwin-en, nem is hallottam róla korábban. Nem úgy értelmezem, hogy csak kártyás tranzakciókra vonatkozik.

    Mi is a lényeg ebben a "szabályozásban"? Mire megy ki a dolog? Az államosítás céges verzióján túl? A demokrácia és a szabadság valami csodás!

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 20.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Nekem is megjött az értesítés a Partypokertől. A kérdésem, hogy jatszani ettől még enged a terem, vagy eleve kitiltják a magyarokat. Egyébként Netellerre szoktam kifizetni, onnan kártyára, ez ugye így rendben lesz? De lehet venni 10 dollárért Neteller kartyát, akkor legfeljebb arra utalnék ki.

  10. #20
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet HungarianAstronaut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bwinmessage.jpg

    Mai belépésnél ugrott fel bwin-en, nem is hallottam róla korábban. Nem úgy értelmezem, hogy csak kártyás tranzakciókra vonatkozik.

    Mi is a lényeg ebben a "szabályozásban"? Mire megy ki a dolog? Az államosítás céges verzióján túl? A demokrácia és a szabadság valami csodás!
    Leírod hogy nem vagy képben de már utána egyből vad dolgokat állítasz . Semmi köze nincs a szabadságnak vagy az államosításnak ehhez a dolognak . A liszensz díjnak viszont van .
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

Oldal: 2 / 36 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •