Oldal: 10 / 36 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (360) összesen
Like Tree228Likes

Téma: Szabályozás - július 1-től banki tiltás lép életbe a külföldre irányuló online szerencsejáték tranzakciókra

  1. #91
    Fáradhatatlan grinder imike12 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 13.
    Hozzászólások
    616

    Felkiáltójel

    Idézet gergeborov eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó napot!
    Persze diktatúra meg O1G.
    A másik oldalon még mindig nem látom azt az embert akire a biciklimet rábíznám nemhogy az országot.Ötletek?
    Imike CSOK kal kapcsolatos nettó ****ságát a Nyugati Fényen is megiregyelnék.
    A belvárosi 100 éves ingatlanok árait is attól szálltak el?
    Ha valamiről nem tudsz az hazugság??Szerintem a többség a Felcsúti stadionról sem hiszi el,hogy létezik és az lopás.Az volt a teszt és a kis vasút!Ha ennyire hülyék ezt is hagyják,mindent megtehetünk$$ Igazuk is van!! Meg is érdemlitek az biztos egy 3 év olyan csődbe leszünk és mi fogunk tartozni az államadóssággal nem ők!!18-20%-os kamatra adnak a magyar államnak hitelt,tudod állampapír..azt neked kell kiperkálni,majd azért jön a benzinre is literenként a 45 FT,meg várd ki mik jönnek még.Az oroszoknál ugyanez a rendszer van ,mint itt,nincs ellenzék,mert elüldözték,de ez nem azt jelenti nem tehetnénk semmit. VAGY TE ENNYIRE HÜLYE VAGY TULAJDONKÉPPEN MINDANNYIUK NEVÉRE FOLYAMATOSAN VESZNEK FEL KÖLCSÖNT NEKED EZ JÓ??-LAZA 20-%-OS KAMATRA,AMIT MÉG EL IS LOPNAK?
    Utoljára módosítva: imike12 által: 2023. 07. 02. 14:17

  2. #92
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól, hogy működnek, nem jelenti, hogy jól működnek, pedig te ezt állítod.
    Na, már szerinted is működnek?
    Hogyhogy?

    Valamivel, bármivel alá tudod támasztani, hogy nem jól működik pl az egészségügy? Nyugodtan összehasonlíthatod mondjuk Dániával, vagy akár az usával is. Dániában pl ha nincs rendezve a tb jogviszonyod, nem látnak el. Izgatottan várom bármelyik bezzegország bezzegegészségügyi bezzegműködéséről a beszámolót, vagy bármi értékes infót.

    Nekem tesóm Dániában megtapasztalta egy baleset során, hogyan működik abban a bezzegországban a bezzegegészségügy. Egészen addig bezzegvallású volt. Szülni is hazajött inkább.

  3. #93
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet barackomaha eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ilyenek mindent egy narancssárga szemellenzőn keresztül lának. Csak azokat az információkat képesek befogadni, ami a köztévén és a többi felvásárolt médiafelületen, meg a szűkös ismeretségi körükből jut el hozzájuk. Kissé olyan ez, mint egy szekta, ami a nézeteikkel ellenkezik, azt élből elutasítják.
    Legalábbis az elképzelésed szerint.

  4. #94
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, már szerinted is működnek?
    Hogyhogy?

    Valamivel, bármivel alá tudod támasztani, hogy nem jól működik pl az egészségügy? Nyugodtan összehasonlíthatod mondjuk Dániával, vagy akár az usával is. Dániában pl ha nincs rendezve a tb jogviszonyod, nem látnak el. Izgatottan várom bármelyik bezzegország bezzegegészségügyi bezzegműködéséről a beszámolót, vagy bármi értékes infót.

    Nekem tesóm Dániában megtapasztalta egy baleset során, hogyan működik abban a bezzegországban a bezzegegészségügy. Egészen addig bezzegvallású volt. Szülni is hazajött inkább.
    Az a WC is működik, amit nem lehet lehúzni, csak egy idő után megtelik szarral, de ne ez legyen már a cél!
    imike12 and Smasszer like this.

  5. #95
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a WC is működik, amit nem lehet lehúzni, csak egy idő után megtelik szarral, de ne ez legyen már a cél!
    Néhány példa az elmúlt évből, hogy lásd:

    1) Édesapámnak cystectomia műtétet terveztek, amely egy rendkívül bonyolult szerveltávolító beavatkozás. Három hónapos várakozási idővel kellett volna számolni, ha nem fizetünk, hogy előzzünk. A kiírt műtét napján amikor lelkiekben felkészült és felutazott, közölték vele, hogy el kell tolni a műtétet, mert nem finanszírozza az OEP, mivel előző héten bent feküdt az ügyeleten két napot fájdalom miatt. Elfelejtették közölni velünk, az orvos nem tudott mást tenni csak egy héttel későbbre áttenni az operációt. Működik!

    2) Az onkológusok naponta 30-60 beteget látnak el az állami kezeléseken 2-3 órás rendelési időben, ez betegenként 3-4 percet jelent. Még jobban működik!

    3) Daganatos betegség esetén nem végeznek képalkotó vizsgálatot abban a kórházban, ahol műtöttek, csak ha területileg oda tartozol. Nem számít, hogy vidéken nincs olyan osztály vagy MRI, oldd meg! Ez is működik!

    4) Palliatív ellátásban részesülő betegnek nem tarthatnak fenn állami kórházban ágyat, mert az olyan betegnek van, akin még lehet tudnak segíteni (vagy inkább álljon üresen az ágy, az a biztos). Menjen hospice osztályra, ahol 3-6 hónap a várakozási idő és 80 kilóméterre van a családtól. Magánintézményben egyből fogadják, napi 30 ezer forintért, ezt mki megengedheti magának. Működik?

    5)Gyermek születése után a kötelező szűrővizsgálatokat nem tudják elvégezni, mert vidéken nem létezik olyan szakrendelés, de este 10 órára tudnak időpontot adni Budapestre, egy hat hetes csecsemővel, császárheggel csak meg tudja oldani a család valahogy. Naná, hogy működik!

    Tiszta szívből kívánom, hogy kerülj bele a magyar egészségügybe, hogy megtapasztald milyen jól működik! Csak aztán emlékezz, hogy én megmondtam!

  6. #96
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem járt volna jobban az Aldival sem, mert ott dolgozni kell. A kasszázás pedig bizalmi pozíció, addig fel kell jutnia áruházon belül, amihez előtte le kell tenni valamit az asztalra, túl azon, hogy alkalmasnak is kell lennie a feladatra.

    Ismeretlenül is állítom, hogy anyád nem alkalmas Aldi-s kasszázásra, mivel még életében nem dolgozott olyan kötött rendszerben, tervszámokkal, ahol folyamatosan meg kell felelni a különböző kpi-oknak, folyamatos riportálás, teljesítményelvárás és pörgés alatt, miközben egy 20-on éves hajcsár b@sztatja folyamatosan, akinek ez a dolga, és naponta többször érezteti anyáddal a helyét a munkaerőpiacon, mindezt a valós nyelvtudására, szakirányú diplomájára és a vezetői utasításaira hivatkozva. Már hajnalban, nyitás előtt, vagy egy túlórázott műszak után, esetleg hétvégén.

    Tudod, ez nem olyan, mint ahogyan ezt egy átunatkozott sulis nap után látja muterod bevásárlás közben.
    Kezdesz átmenni a paraszt stílusba, ezért megkérlek, hogy többször ne említsd az édesanyámat, én sem tettem hasonlót. Példát vagy ellenpéldát hozhatsz a családodból, ismerősi körödből, lehetőleg ne statisztika legyen, bár tudom, hogy ez nehezebb.
    Randall7242 likes this.

  7. #97
    Fanatikus tag Iniesta avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Kenézlő
    Hozzászólások
    298

    Alapbeállítás

    Az a baj libsi és posztkommunista emberkékkel akik mindig vergődnek hogy minden szar és kiabálnak hátha meghallja valaki és melléjük áll, nos attól hogy hangosak vagytok nem biztos hogy nektek van igazatok + jön majd megint az hogy hát hogy nyerhettek a narancsosok hisz itt mindenki azt mondta hogy ja ja igazatok van, csak van aki egyáltalán nem áll bele ilyen értelmetlen vitákba mert bölcsebb annál ... de szeretem ezt a topikot jól szórakozom. Nem nem tartozom egyik oldalhoz sem még mielőtt valami bérenc lennék de azt hozzátenném mert én éltem a kommunista rendszerben hogy Isten mentsen meg mindenkit attól hogy mégegyszer odakerüljenek.

  8. #98
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 09. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet Iniesta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj libsi és posztkommunista emberkékkel akik mindig vergődnek hogy minden szar és kiabálnak hátha meghallja valaki és melléjük áll, nos attól hogy hangosak vagytok nem biztos hogy nektek van igazatok + jön majd megint az hogy hát hogy nyerhettek a narancsosok hisz itt mindenki azt mondta hogy ja ja igazatok van, csak van aki egyáltalán nem áll bele ilyen értelmetlen vitákba mert bölcsebb annál ... de szeretem ezt a topikot jól szórakozom. Nem nem tartozom egyik oldalhoz sem még mielőtt valami bérenc lennék de azt hozzátenném mert én éltem a kommunista rendszerben hogy Isten mentsen meg mindenkit attól hogy mégegyszer odakerüljenek.
    Az a baj az olyan emberekkel, mint te, hogy azt hiszik, hogy barki aki nem tamogatja a jelenlegi kormanyt, az csak liberalis vagy posztkommunista lehet.

    Szemely szerint en hanyok mindket emlitett csoporttol, megis tisztaban vagyok vele, hogy nagy szar ami itthon van es szetesoben van az orszag.

    Azt nem allitom, hogy tudnam mi a megoldas vagy hogy jobb alternativanak gondolok barkit az ellenzekben, de en legalabb tenyleg bolcs vagyok es nem beszelek ilyen ****sagokat.

    Ami pedig azt illeti, hogy hogyan nyertek mar megint a narancsosok, gondolkozz el azon hany ember szopta be a propagandat, hogy itt majd nagyon haboru lesz, jonnek a 100ezres migro tomegek es jon a csunya Brusszel is meg Soros, meg a ****om tudja mennyi mindentol rettegtunk meg egyebkent, a ciganyok vett szavazatairol (tudod a puskas akademia csapat busza, ami cigokat vitt szavazni, stb stb) nem is beszelve es akkor meg a penzosztast stb nem is beszeltuk at, szoval na, azert nem kell am ugy megelni, hogy az egesz orszag jaj de a kormany mogott all es mindenhol unneplik a vezerunket.

    Szoval ha mar nagyon bolcsnek gondolod magad, talan ne feketen-feheren nezz mindent.

    Ui.: Az, hogy valaki nem elegedett a kormannyal, nem jelenti azt, hogy a kommunizmust szeretne vagy hogy ez az egyetlen alternativa letezik, de mindegy, szerintem tok felesleges barmit magyarazzak.
    Utoljára módosítva: ioil2 által: 2023. 07. 02. 15:06

  9. #99
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néhány példa az elmúlt évből, hogy lásd:

    1) Édesapámnak cystectomia műtétet terveztek, amely egy rendkívül bonyolult szerveltávolító beavatkozás. Három hónapos várakozási idővel kellett volna számolni, ha nem fizetünk, hogy előzzünk. A kiírt műtét napján amikor lelkiekben felkészült és felutazott, közölték vele, hogy el kell tolni a műtétet, mert nem finanszírozza az OEP, mivel előző héten bent feküdt az ügyeleten két napot fájdalom miatt. Elfelejtették közölni velünk, az orvos nem tudott mást tenni csak egy héttel későbbre áttenni az operációt. Működik!
    Tehát megműtötték egy héttel később, csak ezt már elfelejtetted leírni. Vagyis működik. Jó példát hoztál.

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2) Az onkológusok naponta 30-60 beteget látnak el az állami kezeléseken 2-3 órás rendelési időben, ez betegenként 3-4 percet jelent. Még jobban működik!
    Hát persze. Esetleg azt még lefelejtetted, hogy a 3-4 perc alatt betegenként több órás műtéteket hajtanak végre, nem?

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3) Daganatos betegség esetén nem végeznek képalkotó vizsgálatot abban a kórházban, ahol műtöttek, csak ha területileg oda tartozol. Nem számít, hogy vidéken nincs olyan osztály vagy MRI, oldd meg! Ez is működik!
    Teljesen hihető, hogy megműtenek daganatos beteget úgy, hogy nincs MRI abban a kórházban. Kifelejtetted, hogy TÉRÍTÉSMENTESEN nem végzik el az mri vizsgálatot, ha nem oda tartozik a beteg. Az meg a másik, hogy azért, mert rákos lett valaki, nem az egészségügy, vagy az mri megléte/hiánya a felelős.

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4) Palliatív ellátásban részesülő betegnek nem tarthatnak fenn állami kórházban ágyat, mert az olyan betegnek van, akin még lehet tudnak segíteni (vagy inkább álljon üresen az ágy, az a biztos). Menjen hospice osztályra, ahol 3-6 hónap a várakozási idő és 80 kilóméterre van a családtól. Magánintézményben egyből fogadják, napi 30 ezer forintért, ezt mki megengedheti magának. Működik?
    Gondolom te is inkább átadnád a lehetőséget egy élőhalott, menthetetlen betegnek, ha te vagy esetleg a gyereked még menthető lenne, igaz? Gondolom O1G országon kívül mindenhol a világban 100%-ban megmentik a biztosan menthetetlen állapotú betegeket.

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5)Gyermek születése után a kötelező szűrővizsgálatokat nem tudják elvégezni, mert vidéken nem létezik olyan szakrendelés, de este 10 órára tudnak időpontot adni Budapestre, egy hat hetes csecsemővel, császárheggel csak meg tudja oldani a család valahogy. Naná, hogy működik!
    Áruld már el mi ez a szűrővizsgálat pontosan, amit CSAK Budapesten végeznek el?

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tiszta szívből kívánom, hogy kerülj bele a magyar egészségügybe, hogy megtapasztald milyen jól működik! Csak aztán emlékezz, hogy én megmondtam!
    Már megtapasztaltam, szerencsénkre működik.

  10. #100
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Nem tapasztaltál te semmit, az nem itt kezdődik!

Oldal: 10 / 36 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •