Oldal: 23 / 36 ElsőElső ... 13212223242533 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 221 - 230 (360) összesen
Like Tree228Likes

Téma: Szabályozás - július 1-től banki tiltás lép életbe a külföldre irányuló online szerencsejáték tranzakciókra

  1. #221
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is nagyon konkrétan egy kommentedre reagáltam, még idéztem is, hogy mire reagálok.
    Ember, te a vitapartnereid szemére hánytad, hogy nem támasztják alá neked tényekkel, hogy egyre több az elégedetlen ember, én erre belinkeltem neked egy közvéleménykutatást, ami azt támasztja alá, hogy az emberek 58%-a elégedetlen, erre te belinkelsz egy másik közvéleménykutatást, miszerint nő a Fidesz népszerűsége.

    És aztán nem érted, hogy azt egyik közvetlen reakció a te egyik konkrét állításodra, a másik meg nem reakció egyáltalán az én állításomra.

    Segítek, mert érteni vélem, mit akarsz állítani (nem utolsó sorban erre kérdeztem rá, hogy hogy jön ez ide). Azt próbálod állítani: az emberek többen szavaznának a fideszre, mint a konkurenseikre, és ez azért van, mert az emberek elégedettek.

    Én erre meg azt mondanám (ha legalább ennyire logikusan követnéd a társalgás menetét): hogy először tessék nekem azt bizonyítani, hogy a szavazó elégedettsége kizárólagos (de legalább legfőbb) befolyásoló tényező arra nézve, hogy melyik pártra fog szavazni (ennek egyébként ellentmondani látszik a tény, hogy minél szegényebb egy szavazó, annál valószínűbb, hogy a Fideszre szavaz).

  2. #222
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet BrutalBarby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként meg a turistákat se engedjék ki külföldre mert ki viszik a valutát ennyi erővel
    XDDD És tiltsák be samsung, lg, stb TV-ket, vegyen mindenki videotont, tiltsuk be az elektrolux hűtőt, vegyen mindenki lehelt! Ne hozzanak be banánt meg narancsot, amikor rohad el a földeken a szabolcsi alma! De utáljuk a komcsikat! Ohhh wait...

  3. #223
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Az Akadémiánál mindig szívesen adunk teret a színvonalas társalgásnak, adott esetben vitának.

    Viszont az egymás durva sértegetését, személyeskedést és trágárkodást nem toleráljuk.

    A továbbiakban azon fórumozókat, akik képtelenek véleményüket egy minimálisan elvárható kulturális szinten megfogalmazni, ki fogjuk tiltani az oldalunkról.
    lecso10 likes this.

  4. #224
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Akadémiánál mindig szívesen adunk teret a színvonalas társalgásnak, adott esetben vitának.

    Viszont az egymás durva sértegetését, személyeskedést és trágárkodást nem toleráljuk.

    A továbbiakban azon fórumozókat, akik képtelenek véleményüket egy minimálisan elvárható kulturális szinten megfogalmazni, ki fogjuk tiltani az oldalunkról.
    Csakhogy tutira menjünk. A fideszes vagy fideszszavazó kifejezések durva sértésnek számítanak? Mert személy szerint senkire sem tudok sértőbbet mondani.

  5. #225
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet Fideszféreg-irtó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudatosan tartják alacsonyan a béreket,imike.
    Európának is kell egy olcsó összeszerelő üzem,ezt a nyugati és a keleti multik is kihasználják.
    Még hozzájuk is vágnak csilliárdokat "munkahelyteremtési támogatás" címén + az adókedvezmények.
    A profitot pedig a sokat szidott külföldi multi kitalicskázza az országból,de természetesen csak miután leadta a sarcot a megfelelő helyre.De egy ilyen fogalmatlan lecsó-szintű gyereknek ezt magyarázhatod,az is csoda hogy a cipőfűzőjét képes önállóan bekötni a büdös gyökér...
    Ezt Parragh László iparkamarai elnök is elmondta hogy az ország versenyelőnye az alacsony bérek és ezt egyetlen egy fideszest sem érdekel. #jólvanezígy
    Fideszféreg-irtó likes this.

  6. #226
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet Fideszféreg-irtó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azon csodálkozom hogy eddig nem basztatok ki.De ezek szerint fejlődött az akadémia is az elmúlt években..
    Gondolom már párszor megtörtént. De ne aggódj ami késik nem múlik .
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  7. #227
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ember, te a vitapartnereid szemére hánytad, hogy nem támasztják alá neked tényekkel, hogy egyre több az elégedetlen ember, én erre belinkeltem neked egy közvéleménykutatást, ami azt támasztja alá, hogy az emberek 58%-a elégedetlen
    A szándékos csúsztatásodnak köszönhetően hibás az érvelésed. Sem a kimásolt idézetben, sem az újságcikkben amit belinkeltél egyszer sem szerepel az elégedett vagy elégedetlen kifejezés. Szó szerint választói hangulatról írnak.

    Röviden és érthetőbben: ELÉGEDETSÉG nem egyenlő HANGULAT.

    "Nézőpont Intézet és a Medián decemberi kutatása alapján még a magyarok kétharmada (egyaránt 66 százalék) gondolta úgy, hogy inkább rossz irányba mentek a dolgok az év végén, azonban február végén, március elején már közel tíz százalékponttal kevesebben voltak borúlátók (57-58 százalék)."

    https://24.hu/belfold/2023/03/11/med...gulat-javulas/

  8. #228
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt Parragh László iparkamarai elnök is elmondta hogy az ország versenyelőnye az alacsony bérek és ezt egyetlen egy fideszest sem érdekel. #jólvanezígy
    Talán mert nem érzik alacsonynak a bérüket. De ez csak egy tipp.

  9. #229
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A szándékos csúsztatásodnak köszönhetően hibás az érvelésed. Sem a kimásolt idézetben, sem az újságcikkben amit belinkeltél egyszer sem szerepel az elégedett vagy elégedetlen kifejezés. Szó szerint választói hangulatról írnak.

    Röviden és érthetőbben: ELÉGEDETSÉG nem egyenlő HANGULAT.

    "Nézőpont Intézet és a Medián decemberi kutatása alapján még a magyarok kétharmada (egyaránt 66 százalék) gondolta úgy, hogy inkább rossz irányba mentek a dolgok az év végén, azonban február végén, március elején már közel tíz százalékponttal kevesebben voltak borúlátók (57-58 százalék)."

    https://24.hu/belfold/2023/03/11/med...gulat-javulas/
    Na, ez már arra reakció, amit írtam. Ugyanakkor nem értek veled egyet, szerintem a "rossz irányba mennek dolgok" és a "nem elégedett" közé egyenlőség jelet tehetünk.

  10. #230
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, ez már arra reakció, amit írtam. Ugyanakkor nem értek veled egyet, szerintem a "rossz irányba mennek dolgok" és a "nem elégedett" közé egyenlőség jelet tehetünk.
    Szerintem pedig az alma nem körte. Nem kell, hogy egyetértsünk.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •