Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (27) összesen
Like Tree14Likes

Téma: A partypoker és a bwin kivonul Magyarországról - hivatalos

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A partypoker és a bwin kivonul Magyarországról - hivatalos


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Van party accountom, gondolkoztam is hogy játszok rajta. Tudok-e vagy kell új accountot csinálni UK lakcímmel? Bónusz ilyenkor jár?

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 09. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van party accountom, gondolkoztam is hogy játszok rajta. Tudok-e vagy kell új accountot csinálni UK lakcímmel? Bónusz ilyenkor jár?
    Az industry standard szerint nem kell (vagy szabad) uj accountot csinalni, hanem az elozo account cimet kell updatelni, de en ma mar irtam supportnak is, hogy naluk mi a procedura, azt irtak kernek par napot, mert meg ossze-vissza fejetlenseg van naluk.

    Ami azt illeti, egy oraja meg azt irta a supportos, hogy meg nem is hivatalos, mire mondtam hogy hat en pedig mar emailt is kaptam rola, hogy hivatalos, azt mondta par nap mulva menjek vissza es akkor tudnak majd valaszolni ezzel kapcsolatos kerdesekre.
    sakkos000 likes this.

  4. #4
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Szia! Felvesszük a kapcsolatot a teremmel és visszajelzünk a kérdés kapcsán. Addig kis türelmet szeretnénk kérni!

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2023. 01. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Felvesszük a kapcsolatot a teremmel és visszajelzünk a kérdés kapcsán. Addig kis türelmet szeretnénk kérni!

    Sziasztok! Terveztek írni egy cikket arról, hogy az összes terem hogyan reagálja ezt le? Hol, milyen ki-/befizetés opció marad? Gondolom nem a party lesz az egyetlen amelyik lehúzza rolót.

    Nézelődöm pár napja, mert bár volt valami halvány sansz ez nem fog megtörténni, azért ez volt a valószínű.

    Fogalmam sincs, hogy ACR, coinpoker kivételével hol érdemes elkezdeni játszani, miután party-t kicsinálták, ahol ennek az egésznek nincs, vagy nem lesz közeljövőben negatív következménye.

    köszi!

    ui.: esetleg szomszédos országokról is jó lenne olvasni, hova érdemes innen menni póker szempontból. ausztriával képben van mindenki, de mi a helyzet slo, svk, ro, cro, srb-vel?
    koviii, ProAdel89 and Tony9 like this.

  6. #6
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet HungarianAstronaut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Terveztek írni egy cikket arról, hogy az összes terem hogyan reagálja ezt le? Hol, milyen ki-/befizetés opció marad? Gondolom nem a party lesz az egyetlen amelyik lehúzza rolót.

    Nézelődöm pár napja, mert bár volt valami halvány sansz ez nem fog megtörténni, azért ez volt a valószínű.

    Fogalmam sincs, hogy ACR, coinpoker kivételével hol érdemes elkezdeni játszani, miután party-t kicsinálták, ahol ennek az egésznek nincs, vagy nem lesz közeljövőben negatív következménye.

    köszi!

    ui.: esetleg szomszédos országokról is jó lenne olvasni, hova érdemes innen menni póker szempontból. ausztriával képben van mindenki, de mi a helyzet slo, svk, ro, cro, srb-vel?
    Na igen, Party elég erős volt idehaza és mégis kivonul, sok olyan terem van amelyek kevésbé erősek idehaza(kisebb iPoker termek, WPN termei és kis termek) akik simán követhetik Party útját, pláne ha realizálják hogy nettó kifizető ország leszünk 1-2 hónap múlva. Eléggé elnehezül az online prók élete, lehet idehaza pár száz profi akik kivesznek havi 2500$+-t a rendszerből csak nekik érné meg külföldre költözni emiatt. Én olyan sok potenciált már az online pókerbe nem látok (2-3 év), így nehéz tervezni előre.

  7. #7
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én olyan sok potenciált már az online pókerbe nem látok (2-3 év), így nehéz tervezni előre.
    Én is pont így gondolom mostanában.

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2023. 07. 10.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    szerintem a többi is ki fog... sajnos
    Szigi likes this.

  9. #9
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van party accountom, gondolkoztam is hogy játszok rajta. Tudok-e vagy kell új accountot csinálni UK lakcímmel? Bónusz ilyenkor jár?
    Szia! Új accountot kell nyitnod, illetve azt természetesen az Egyesült királyságbéli dokumentumokkal verifikálnod.
    sakkos000 likes this.

  10. #10
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet HungarianAstronaut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Terveztek írni egy cikket arról, hogy az összes terem hogyan reagálja ezt le? Hol, milyen ki-/befizetés opció marad? Gondolom nem a party lesz az egyetlen amelyik lehúzza rolót.

    Nézelődöm pár napja, mert bár volt valami halvány sansz ez nem fog megtörténni, azért ez volt a valószínű.

    Fogalmam sincs, hogy ACR, coinpoker kivételével hol érdemes elkezdeni játszani, miután party-t kicsinálták, ahol ennek az egésznek nincs, vagy nem lesz közeljövőben negatív következménye.

    köszi!

    ui.: esetleg szomszédos országokról is jó lenne olvasni, hova érdemes innen menni póker szempontból. ausztriával képben van mindenki, de mi a helyzet slo, svk, ro, cro, srb-vel?
    Mindenképpen tervezünk ilyen anyagot közölni a közeljövőben, köszönjük a felvetést!
    musli25 likes this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •