Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree11Likes

Téma: A WSOP Main Event 2023 minden idők legnagyobb világbajnoki főversenye!

  1. #11
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 15.
    Hely
    Dublin
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Online pro?

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem rajtad kívül mindenki annak tekinti:-)
    Az objektív tényre vetett szubjektív megnyilvánulásod roppant módon előremozdította a párbeszédet. Ezen felül felhívnám állításodra a cáfolatott az alatta lévő pár kommentben XD

    Szal erről ennyit.

    Amúgy ha részletezni kellene. Az mondjuk elfogadható lenne, hogy a "póker világbajnokság" az a world series of poker. Ez tök oké lenne. Bár ugye egy világbajnokságnak kellene egy koronázott bajnokának lenni. Erre mondhatnátok, hogy az a ME győztese.

    Ez mondjuk megállhatná a helyét, ha szó szerint ennek hívnák, nem is tudom, mondjuk az egész sorozatot lebonyolító országban, azonban a tény az, hogy angol nyelven soha nem mondják azt amikor valakit bemutatnak, hogy "2020 World poker champion" hanem azt mondják max ami a legközelebb áll hozzá, hogy "2020 main event champion" Vagy "2020 main event bracelet winner" ilyesmi.

    Nincsen sehol kikiáltva világbajnoknak az, aki a 150 verseny közül pont a ME-t nyeri meg. Főleg hogy vannak annál sokkal nagyobb nevezésü díjú versenyek is a WSOP-n. Na nem mint ha a nevezési díj bármilyen szűrő lenne, mert semmi köze nincsen a skill faktorhoz.

    Szal el lehet mondani, hogy a WSOP egy rohadt nagy póker ünnepléses versenysorozat aminek a legnagyobb presztizse van, de világbajnokságnak nevezni rohadtul nem kóser mert egyfelől nincsen semmilyen kvalifikációs procedúra ahogy az bármilyen világbajnokságon van, illetve a kártyázás továbbra se sport.

    Úgy gondolom ezer sebből vérzik ezért az, hogy "világbajnokság".

    Várom az ellenérveket, amennyiben vannak.

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    "Az objektív tényre vetett szubjektív megnyilvánulásod roppant módon előremozdította a párbeszédet."
    Lehet félreérthető voltam! Elnézést érte! Nem kívántam párbeszédbe elegyedni veled:-)

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •