Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (98) összesen
Like Tree70Likes

Téma: 3nduranc3 - $50 to $250k challenge

  1. #61
    Fanatikus tag Iniesta avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Kenézlő
    Hozzászólások
    298

    Alapbeállítás

    Én csak annyit tudok hozzátenni hogy szurkolok neked , jók a streamek.. Hajrááá!
    banoster and 3nduranc3 like this.

  2. #62
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet Iniesta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak annyit tudok hozzátenni hogy szurkolok neked , jók a streamek.. Hajrááá!
    Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat! Igyekszem majd többet streamelni júliusban.
    Iniesta likes this.

  3. #63
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Szevasztok!

    Holnaptól fesztivál, de még lesz egy akadémiás stream! Mindenképpen gyertek! Zender után egyből 20:00!

    Kis update:

    Az NL25 egyelőre nagyon jól indul. Tényleg brutális bónuszok vannak itt, messze nagyobb mint rush-on, és hát a pool pedig sokkal gyangébb. Nem a regekről beszélek, de itt sok 60/80 vpipes passzív játékos is van, olyan all-ineket és blöfföket látok, amit Rush-on soha.

    Mentálisan nagyon sokat segít egy ilyen jó run, és emelett a stratégiám is talán jobban fog működni NL10-en. De ezt majd meglátjuk.

    Tegnap sikerült megnyernem a Leaderboardot, kb 12-13 óra játék elég ehhez, ami ismét könnyen teljesíthető. Főleg pozitív, hogy 9 asztal a max. Nyilván a reward kicsit kevés, 115$, az csak 4,5 beülő, de ha nettó nyersz akkor ezek brutális ajándékok.

    GGCare-re 200 BBs stackel neveztem, Igaz unlucky de 20$-t az is adott. Ekkora stackel ez kb fix.

    A fish buffet pontok elképesztően mennek, a 360$-os roll 1/6oda kipörgött egy nap alatt.

    A leaderboard mellett a red envelope dropok is durvák, mindig elkapsz egy kis rakebacket az asztalnál ülve, Volt egy konkrétan mínusz!! rakes sessiön is, mert több dropot kaptam mint rake-t fizettem. DD

    Az össze NL25 sessiön elérhető a Twitchemen: https://www.twitch.tv/3nduranc3

    Bocs, de néha mute-on vagyok, megy egyébként angolul kommentelek. A lényeg, hogy nyilvános ez is, akit érdekel nézze meg. Ha szeretnék magyar sessiönt is, mondjátok nyugodtan.

    BR: $5200

    Stream után a héten már szabin vagyok. Indulhat a fesztivÁLLAPOOT!

    Mindenkinek jó Belgát kivánok.
    banoster, Iniesta and Chris90 like this.

  4. #64
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Halihó! Belenéztem nl25 9max videókba, tényleg jó a mezőny, rake azért biztos magasabb is R&C-nél.
    Mivel 200bb a játék és magas ante van, mindenképp hijack pozíciótól lazábban kell játszani mint 6maxon, 5bb is lehet a potba lévő pénz pre a 1,5bb helyett, így ha kevesebbszer is sikerül a lopás, sokkal többet lehet vele nyerni és emiatt CO-BU-SB pozíciókba a 3bet is magasabb lesz. A nyitás mérete szerintem koraiból 3bb, hátsóból 2,5bb körül javallott.Tudom tanulod a játékot, így hasra ütésre 3-4bb/100 hozható lehet rake után, a rake gondolom 10-13bb/100 biztos van.
    3nduranc3 likes this.

  5. #65
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Halihó! Belenéztem nl25 9max videókba, tényleg jó a mezőny, rake azért biztos magasabb is R&C-nél.
    Mivel 200bb a játék és magas ante van, mindenképp hijack pozíciótól lazábban kell játszani mint 6maxon, 5bb is lehet a potba lévő pénz pre a 1,5bb helyett, így ha kevesebbszer is sikerül a lopás, sokkal többet lehet vele nyerni és emiatt CO-BU-SB pozíciókba a 3bet is magasabb lesz. A nyitás mérete szerintem koraiból 3bb, hátsóból 2,5bb körül javallott.Tudom tanulod a játékot, így hasra ütésre 3-4bb/100 hozható lehet rake után, a rake gondolom 10-13bb/100 biztos van.
    Helló!

    Kösz a meglátsokat, figyelembe veszem őket a rangeépítésnél. Az openre úgy érzékelem elég a 2,5BB mindenhonnan, SBben használok 3-at egyedül. Ezek standard 200BB deep sizingok. Nyilván az ante kellene, hogy változtatsson ezeken, tuti az optimális 4-4,5 BB kéne legyen. A legközelebbi sim amit ezzel kapcs láttam az 8max straddle. De ott meg a pozik változnak, szóval nem lehet ugyanaz.

    Eddigi grindek alapján vannak regek akik 4 BB-vel operálnak és nem hiszem hogy ez rossz lenne, mert ugye fullon 3,4 BB dead van középen.

    Dolgozom még a rangeken, de az eddigiek jól működnek úgy fest. Pillanatnyilag 4 BB/100 nettóm van, de lehet ez csak friss szerencse, 18k hand nem minta még. Mindenesetre a Leaderboardot megnyerni nevetségesen könnyű. A mezőny is 100x gyengébb mint a Rush. Ez nem is kérdés.

    Ki tudom fixen jelenteni, hogy aki ezt itt 5 BB/100-al veri, semmiképpen nem tud 5BB/100at hozni rush-on hosszávon. Nettó eredményről beszélek, holott a rake itt magasabb elvileg normál asztalokon (Tehát elvileg könnyebb verni a rusht. )

    Végre sikerült Nat8-ra átköltözni és tudok is majd grindelni ott elég sokat. De ezeket magányosan fogom nyomni, talán majd stremelek is néha. Pl tegnap pont streameltem NL25öt, de még layoutom sincs semmim hozzá. Meg kell a stream deckem is, hogy ez streamelhető legyen, hogy váltogassak az asztalok között.

  6. #66
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Iniesta likes this.

  7. #67
    Újonc
    Csatlakozott
    2023. 01. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet 3nduranc3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg kell a stream deckem is, hogy ez streamelhető legyen, hogy váltogassak az asztalok között.
    Végignéztem előző streamet, mélyebben nem vágom twitchet, de végén említetted, hogy 2 hónap után törlik cuccod. Úgyszintén láttam btc említést, gondolom akkor crypto-zol is valamennyire.

    English-ül próbálunk valamilyen min pokeres életet kreálni egy web3 soc media platformon, van rajta streamer meg videomegosztó dapp is, ahol nem lesz lenyomva cucc később sem. ingyenes, nem jár semmilyen költséggel, lehet vele egy kis mellékest keresni. de inkább közép, hosszútávra szól, következő bull run-ra pályázunk.

    nem találtam semmilyen direkt elérhetőséged, amennyiben érdekel stream és/vagy videomegosztás hol tudnálak elérni?
    (nem tudom akademia mennyire (nem) szereti az efféle megkereséseket, szóval tovább itt nem részletezném)

    köszi!

  8. #68
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet HungarianAstronaut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végignéztem előző streamet, mélyebben nem vágom twitchet, de végén említetted, hogy 2 hónap után törlik cuccod. Úgyszintén láttam btc említést, gondolom akkor crypto-zol is valamennyire.

    English-ül próbálunk valamilyen min pokeres életet kreálni egy web3 soc media platformon, van rajta streamer meg videomegosztó dapp is, ahol nem lesz lenyomva cucc később sem. ingyenes, nem jár semmilyen költséggel, lehet vele egy kis mellékest keresni. de inkább közép, hosszútávra szól, következő bull run-ra pályázunk.

    nem találtam semmilyen direkt elérhetőséged, amennyiben érdekel stream és/vagy videomegosztás hol tudnálak elérni?
    (nem tudom akademia mennyire (nem) szereti az efféle megkereséseket, szóval tovább itt nem részletezném)

    köszi!
    Szia!

    Köszi szépen, szerintem ezt kihagynám most. A jelenlegi infrastruktúrám is megteszi.

  9. #69
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ezen a héten még mindig csak egy napot tudok igazán streamelésre fordítani, mert most anyósom látogatott meg minket és az új cégemnél is sok a teendő + céges nap is lesz, ami teljesen kiesik. Így a holnap biztos menni fog, 20:00-22:00 magyarul fogok streamelni. Igyekszem még talán szombat/vasárnap is egyet berakni.

    Jól haladok a 9-max farmolásban, talán eddigi legsikeresebb sessiönjeimen vagyok túl. Offline tolom és feltöltöm újonnan a Youtubra. Sajnos előfordul, hogy némítanom kell magam, de bele tudtok nézni egy két jó kis leosztásba. Némítás nincs rajta, mivel zenét sem játszom.

    Szeretnék még több időt beletenni az NL50be, mondjuk napi 10 órát, de ez egyelőre elképzelhetetlen. Majd jövök egy frissítés vidivel is, de most röviden:

    S309 után - BR: 5900$
    - Úton van még a Strategyn nyert 150$ is
    - Még 25$ jön LB-ből ma tutira. talán valami GGCare is.
    - Discordon posztolok tegnap óta minden sessiönről egy graphot, ha ez érdekel joinoljatok: https://discord.gg/epbGZQpv

    Találkozzunk a YouTube csatin, illetve a streamen!
    banoster and Iniesta like this.

  10. #70
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Mindenkit sok szeretettel várok ma a magyar streamre! 20:00-kor indulunk, 2x 25$-os GGMasters ticket is kisorsolásra kerül!

    Gyertek Gyertek!
    Admin likes this.

Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •