Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (72) összesen
Like Tree32Likes

Téma: Vége az online pókernek Magyarországon?

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 07.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Ebből megint gigabírság lesz Monak a magyar adófizetők majd kifizetik gond nélkül. Személyes vélemény, ha egy adott devizát lekorlátoznak, hogy mire használható, az további inflációt szül, ami jelenleg sem kicsi. Erre jön még majd jövedéki emelés jan 01-el, Co2 adó és most emeltek környezetvédelmi t.díjat. A "2024" es útdíj emelést előbbre hozták, már él szeptembertől 2023-ban. Ezek az inflációt csökkentő intézkedések itthon.
    Utoljára módosítva: gorcsev által: 2023. 09. 15. 09:02

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Akkor a turistákat is korlátozzák, mi az hogy külföldi hotelbe b****a el a pénzét, akkor inkább magyar hotelbe b***a el a pénzét

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor a turistákat is korlátozzák, mi az hogy külföldi hotelbe b****a el a pénzét, akkor inkább magyar hotelbe b***a el a pénzét
    Ezért kap a fél ország szép kártyán fizetést

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 12. 14.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    A segítségeteket szeretném kérni, már amennyiben egyáltalán megválaszolható egyértelműen a kérdésem.

    Ami tudniillik arra vonatkozik, hogy lehet-e VPN-t használni a Betfair eléréséhez, vagy sem? Illetve azt persze tudom, hogy technikailag lehetséges ez, a kérdésem inkább arra irányul, hogy mit szól ehhez maga az iroda? Lehet-e egy ilyen akciónak pl. a következménye a számla bezárása? Netán szükséges-e arra ügyelni, hogy dedikált (csak az illető számára fenntartott), vagy bizonyos földrajzi régióhoz társított nyilvános IP-címet használjunk a kapcsolódáshoz?

    Meglehetősen ellentmondásosak azok az információk, amiket eddig ezzel kapcsolatban a neten olvastam - arra gondoltam, talán egy jónevű póker-oldal képes lehet többé-kevésbé hivatalos állásfoglalást is kicsikarni e tárgyban az irodától. Erre szükség is lenne, hiszen, amennyire látom, más módszer momentán nem kínálkozik Magyarországról az oldal elérésére.

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 07.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    A support azt a választ adta, hogy semmiképpen nem javasolják a vpn használatát betfrédin. Közben bet365 cashier:
    https://gyazo.com/5ebaa637f2a4e5af61402bcceed5a791
    VrTq01 likes this.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Idézet gorcsev eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A support azt a választ adta, hogy semmiképpen nem javasolják a vpn használatát betfrédin. Közben bet365 cashier:
    https://gyazo.com/5ebaa637f2a4e5af61402bcceed5a791
    Bet365-nek van alternatív címe és simán be lehet fizetni honlapról.(Az itteni PA link is arra a címre mutat)
    Csak akkor nem megy, ha kliensből nyitod a cashiert.

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 12. 14.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet gorcsev eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A support azt a választ adta, hogy semmiképpen nem javasolják a vpn használatát betfrédin. Közben bet365 cashier:
    https://gyazo.com/5ebaa637f2a4e5af61402bcceed5a791
    Egyébként hogyan tudtál kapcsolatba lépni a Betfair supporttal?

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 09. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet VrTq01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A segítségeteket szeretném kérni, már amennyiben egyáltalán megválaszolható egyértelműen a kérdésem.

    Ami tudniillik arra vonatkozik, hogy lehet-e VPN-t használni a Betfair eléréséhez, vagy sem? Illetve azt persze tudom, hogy technikailag lehetséges ez, a kérdésem inkább arra irányul, hogy mit szól ehhez maga az iroda? Lehet-e egy ilyen akciónak pl. a következménye a számla bezárása? Netán szükséges-e arra ügyelni, hogy dedikált (csak az illető számára fenntartott), vagy bizonyos földrajzi régióhoz társított nyilvános IP-címet használjunk a kapcsolódáshoz?

    Meglehetősen ellentmondásosak azok az információk, amiket eddig ezzel kapcsolatban a neten olvastam - arra gondoltam, talán egy jónevű póker-oldal képes lehet többé-kevésbé hivatalos állásfoglalást is kicsikarni e tárgyban az irodától. Erre szükség is lenne, hiszen, amennyire látom, más módszer momentán nem kínálkozik Magyarországról az oldal elérésére.
    A hivatalos allasfoglalas mindig az lesz, hogy nem. Nem fogjak neked azt mondani, hogy igen, hasznald, mert akkor nem lenne benne a T&C-ben, hogy nem szabad. Ugyanakkor en ugy hallottam 1-2 embertol, hogy viszonylag elnezoek ezzel kapcsolatosan.

    Ha 1000% biztosra akarsz menni; ha a poker a problema, valts skint, ha a fogadas miatt kene elerni a betfairt akkor pedig hasznalj trading programot, azok ugyanugy el tudjak tovabbra is erni az exchange-t.
    VrTq01 likes this.

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2023. 09. 18.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Akinek van tapasztalata vpn-nel az tudna tanácsot adni? Én jelenleg NordVPN-t használok (nem pókerhez) de nincs dedikált IP-m. Ha szeretnék dedikált IP-t melyik ország a legjobb választás? Illetve van-e másik szolgáltató amelyik esetleg jobb pókerhez? Előre is köszi a segítséget!

  10. #20
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Cikkünket frissítettük néhány újabb információval.

    Vége az online pókernek Magyarországon? >>

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •