Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree4Likes
  • 2 Post By novy
  • 2 Post By aggressivepostflopcbet

Téma: Pókeres önképzés a babakocsi tologatása közben - 3nduranc3-szel beszélgettünk

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Pókeres önképzés a babakocsi tologatása közben - 3nduranc3-szel beszélgettünk


  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 07. 31.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Szia!

    Melyik hangoskönyvet hallgattad, hol lehet elérni/megtalálni?

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Nem tudom, hogy ram gondoltal-e a segitoszandek kapcsan, mindenesetre nagyon szivesen tettem es orulok, hogy jol alakulnak a dolgok. A legfontosabb, hogy elvezed az egesz fejlodest es minden nap teszel azert, hogy jobb legyel!

    A rosszindulatu kommentek tobbnyire frusztraciobol es keserusegbol fakadnak, ha pedig vki mas valositja meg, ami nekik nem sikerult, akkor az irigyseg csak felerositi az egeszet.

    Termeszetesen ha idom engedi, akkor kovetem majd a karriert, meg az sem kizart, vmikor egymas ellen jatszhatunk majd. GL!
    banoster and 3nduranc3 like this.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    nagyon szimpatikus ember és hozzáállás, remélem, sikerülnek a cselendzsek!
    banoster and 3nduranc3 like this.

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet kuit1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Melyik hangoskönyvet hallgattad, hol lehet elérni/megtalálni?
    Szia!

    Sok hangoskönyvet kell meghallgatni ahhoz, hogy összeálljon a kép, és emelett minden nap nyomogatni kell a GTO Wizardot is! Nem mindegyik könyv érhető el hangoskönyv formában, de itt egy lista, amit tudok, megosztok:

    Sajnos mindegyik angolul van!

    Nem audio:
    Modern Poker Theory: Building an Unbeatable Strategy
    Play Optimal Poker: Practical Game Theory for Every Poker Player
    Play Optimal Poker 2: Range Construction

    Audio:
    The Mental Game of Poker: Proven Strategies for Improving Tilt Control, Confidence, Motivation, Coping with Variance, and More
    The Mental Game of Poker 2: Proven Strategies for Improving Poker Skill, Increasing Mental Endurance, and Playing in the Zone Consistently
    The Theory of Poker: A Professional Poker Player Teaches You How to Think Like One

    + Sky Matsuhashi-nak van 4-5 könyve amit érdemes meghallgatni egyszer.

    Ezekből alapján össze kell álljon a teljes póker, mint játék a fejedben szerintem.

    Sok sikert!

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy ram gondoltal-e a segitoszandek kapcsan, mindenesetre nagyon szivesen tettem es orulok, hogy jol alakulnak a dolgok. A legfontosabb, hogy elvezed az egesz fejlodest es minden nap teszel azert, hogy jobb legyel!

    A rosszindulatu kommentek tobbnyire frusztraciobol es keserusegbol fakadnak, ha pedig vki mas valositja meg, ami nekik nem sikerult, akkor az irigyseg csak felerositi az egeszet.

    Termeszetesen ha idom engedi, akkor kovetem majd a karriert, meg az sem kizart, vmikor egymas ellen jatszhatunk majd. GL!
    Köszönöm, és igen, rád gondoltam. Nagyon fontos kiemelnem, hogy én egyáltalán nem ismertelek ez előtt és a legfőbb dolog ami miatt minden tanácsod átgondoltam, az, hogy láttam energiát fektettél a dialógusunkba, ami nem volt egyszerű, mert akkor kevésbé voltam befogadó.

    Nagyon szimpatikus tuljdonság, hogy ebben a világban vannak még türelmes emberek és ezért hálás is leszek neked mindig!

    Remélem egyszer valóban találkozunk az asztaloknál!

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet aggressivepostflopcbet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyon szimpatikus ember és hozzáállás, remélem, sikerülnek a cselendzsek!
    Köszönöm szépen a kedves szavakat! Igyekszem mindent megtenni, bár sohasem érzem elégnek, fejlődésre mindig van lehetőség. Igyekszem a jövőben több elméletet is megosztani majd mindenkivel!

    Szép napot!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •