Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree9Likes

Téma: 3nduranc3 vasárnapi sessionje a PókerAkadémia Twitchen

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Road to $250k - 3nduranc3 szerdai sessionje


  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Lehetne esetleg egy rövid beszámoló, hogy mikor kezdte a challenge-t, hány sessiont tolt le, ezelet hány asztalon, órában ez mennyi és hogy jelenleg hol tart? Nem nézem a közvetítéseit, de néha-néha rálesnék, hogy éppen hol tart a folyamat. Köszi és gl!
    kohagyma likes this.

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 09. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet DonCsicsko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehetne esetleg egy rövid beszámoló, hogy mikor kezdte a challenge-t, hány sessiont tolt le, ezelet hány asztalon, órában ez mennyi és hogy jelenleg hol tart? Nem nézem a közvetítéseit, de néha-néha rálesnék, hogy éppen hol tart a folyamat. Köszi és gl!
    Szia!

    Tegnap játszottam le a 418-ik sessiönt. A challenge-t 2022 márciusban kezdtem, jelenleg 16500$-nál járok (19000$ volt a teteje de hétvégén az eddigi legrosszabb sessiön 2000$ mínusszal zárult kb.), nem tudok pontos órat, de szerintem 1500 körül lehet (amiben nincs benne a tanulás). Nagyon sokáig NL2-5-10-en játszottam, 4 asztalon legfőképp, rush & casht kizárólag. 2023 júniusában váltottam 9-max-ra és ezután egy kis MTT-t is tanultam már. Nagyon jót tett ez a váltás, sok új elméletet tanultam ezek miatt, amik segítettek is kilépni a megszokott rush mókuskerékből. Ekkor kb. 3000$-nál jártam, és azóta kb. havonta tettem a bankrollhoz ennyit. Ennek köszönhetően NL200-ig már minden limiten játszottam, de továbbra is az NL25, NL50 9-maxot tartom a legtermelékenyebb játéknak a mai nap (ezt 18 asztalon is űzöm). A tudásomon még bőven van mit csiszolnom, igyekszem majd minél többet megosztani veletek a jövőben, magyarul is!

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Nagyon szépen köszönöm! Gl!

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Köszönöm a filmjeidet, nagyon szeretem őket és úgy gondolom, hogy rengeteget lehet belőlük tanulni!

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 31.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Szia, sok sikert a pókerasztaloknál. Köszi a közvetítést, különösen a magyar kommentárt. Player2009
    banoster likes this.

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 08. 22.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Hello
    Elérhetővé válik még a videó, mert már nem találtam?

  8. #8
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet herthabsc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello
    Elérhetővé válik még a videó, mert már nem találtam?
    Szia! 3nduranc3 sajnos ezt most nem tudta megtartani betegség miatt. A Facebook-csoportban írta. Legkésőbb vasárnap már lesz, de az is lehet, hogy ezt a kimaradt streamet is pótolja pluszban.

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 08. 03.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    most először néztem ezt a patriczzz gyereket, elképesztő nagy fish és ő nyerő játékos? újra el kell kezdenem MTTzni úgy látom, ha ilyen mezőny van h ilyen játékkal nyernek emberek, nem térek magamhoz komolyan, igaz h lofax 25$os tét, de akkoris egy FT és úgy játszanak mintha freeroll lenne kb

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Mi tart vissza? Roll se kell ha tele van ilyen fishekkel
    Pablitofelezer likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •