Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By peraspera

Téma: Év végi akciók a JackPokeren - BombPots és karácsonyi low buy-in versenysorozat!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Év végi akciók a JackPokeren - BombPots és karácsonyi low buy-in versenysorozat!


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Van valakinek tapasztalata már a teremmel? Milyen gyakran indulnak versenyek, milyen téten? A ki-befizetésnél, ahogy láttam csak crypto meg bankkártya van, milyen gyorsan utalják ki bankkartyára a lovét? Előre is köszi

  3. #3
    Fanatikus tag SzolnokArca avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 20.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a teremmel kapcsolatban? Gondolok itt omaha cashgame (5 lapos) illetve mtt kérdésben? Köszi a válaszokat!

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    4-c omaha midstakes 95% bot. Raadasul szerintem ugyanazok. Nincs meg egy olyan terem, ahol minden reg fel potot cbetel 1/3 helyett egy boardtipuson, illetve 3/4-et fel pot helyett bet ip vs missed cbet egy masik boardtipuson.
    Kifizetes rendben ment, és gyorsan is. Kártyával. Csak beszelnem kellett veluk telegramon egy problema miatt, de viszonylag gyorsan valaszoltak.
    SzolnokArca likes this.

  5. #5
    Fanatikus tag SzolnokArca avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 20.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Mondjuk az elég kemény amit írsz... néztem én is este az 5 card omaha asztalokat 50c- 1$ téten, és elég furcsa volt nekem is... Mtt is teli van botokkal? Köszi az infót!!!

  6. #6
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Amennyiben a JackPokeren vagy bármely más partnertermünkben ilyesmit tapasztaltok, minden esetben küldjétek el nekünk a kérdéses játékosok screen nevét (illetve bármilyen egyéb infót, amivel rendelkeztek, akár statokat is) és mi továbbítjuk a termeknek.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •