Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Csibészség is kell a sikeres pókerhez - beszélgetés a Kármán fivérekkel

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Csibészség is kell a sikeres pókerhez - beszélgetés a Kármán fivérekkel


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Hú ez de száraz és uncsi volt

    Viszont konkrét dolog nem hangzott el benne. Kicsit félúton volt a beszélgetés a "nem ért annyira hozzá" és a "direkt nem akar konkrétat elárulni, mert akkor még valaki tanulna belőle" között.

    Pedig azt hittem hallok bármi újat is de nem.

    Sad.

    Ezen felül különösen zavar amikor pro pokeres beszél a pro pokerségről, hogy nincsenek lefektetve a kredenciák (azaz, hogy mennyit keres vele per év pl), mert addig kb bárki bármit mondhat XD
    És tudom hogy az egyikőjük ezzel foglalkozik, de akkor se mind1, hogy milyen szinten van az a valaki.

    Nyilván ez csak azt fogja érdekelni aki szakmabeli.

    Az egész egy ilyen nesze semmi fogd meg jól volt. Nem tudom amúgy, hogy ez azért van, mert szarok voltak a kérdések és nem mentek bele semmibe jobban, vagy mert az alanyoknak más a vérmérséklete mint amit én kívánok a témába vagy a kettő között valahol.

    Lehet csak simán nem én vagyok a célközönség.

    A mi kell a jó pokereshez rész a végén érdekes volt és jó irányba indult el. Kicsit még áskálni kellett volna mert érdekes dolgok bukkanhatnak a felszínre. Én se tudtam hirtelen magamban megfogalmazni amugy
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2023. 12. 13. 01:15
    allinkamikaze likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag burinho avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Hely
    Redditch
    Hozzászólások
    428

    Alapbeállítás

    Sebaj!
    Ez is egy vélemény!
    Anno a veled készül interjú, az legalább színvonalas volt!
    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Ha te mondod... XD
    De legalább ügyesen azonosítani tudtad, hogy mi a vélemény és ezt szépen büszkén nyilvánosságra is hoztad, így most már mind tudjuk, hogy felismerted, hogy ez egy vélemény!
    cumizares, mattack and csiga19794 like this.

  5. #5
    Fanatikus tag burinho avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Hely
    Redditch
    Hozzászólások
    428

    Alapbeállítás

    És képzeld, tudom fokozni :
    Véleménye mindenkinek van, akárcsak segglyuka! Én pl a sajátomat sosem láttam, máséra pedig nem vagyok kíváncsi.
    Te folyton megosztod itt a véleményed , de a kérdés az, hogy bárki kíváncsi e rá? Erre válaszolni nehezen tudok, viszont véleményem van róla.
    Biztos sokan szívesen olvassák, mert legalább van kin cringelni!
    Például Kiszel Tünde naptárat is sokan vesznek, pedig a nagy többség számára túl nagy értéket nem képvisel!
    Egy szó, mint száz semmiképp se hagyd abba, szívesen olvasom, cringelnék a jövőben is.
    Béke!
    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet burinho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És képzeld, tudom fokozni :
    Véleménye mindenkinek van, akárcsak segglyuka! Én pl a sajátomat sosem láttam, máséra pedig nem vagyok kíváncsi.
    Te folyton megosztod itt a véleményed , de a kérdés az, hogy bárki kíváncsi e rá? Erre válaszolni nehezen tudok, viszont véleményem van róla.
    Biztos sokan szívesen olvassák, mert legalább van kin cringelni!
    Például Kiszel Tünde naptárat is sokan vesznek, pedig a nagy többség számára túl nagy értéket nem képvisel!
    Egy szó, mint száz semmiképp se hagyd abba, szívesen olvasom, cringelnék a jövőben is.
    Béke!
    azt akarod mondani, gizda a magyar pókerélet kiszel tündéje?
    szroli, ivanesz and csiga19794 like this.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    "Én pl a sajátomat sosem láttam, máséra pedig nem vagyok kíváncsi. "
    Akkor azt javaslom, hogy takarodj azokról a helyekről ahol az emberek a véleményeiket osztják meg. Mint pl egy fórum...vagy egy videó/podcast komment szekciója.
    Odajössz ahol véleménymegosztás van és kikéred magadnak, hogy téged senki véleménye nem érdekel! Király vagy. Akkor húzz a picsába.

    "Te folyton megosztod itt a véleményed , de a kérdés az, hogy bárki kíváncsi e rá" - ez, akármennyire is fáj nem a te vagy az én feladatom eldönteni. (bár nekem vannak metrikáim ami alapján pontosan tudom, hogy hány embert érdekel....veled ellentétben) de ez olyan, hogy az ember megírja aztán akit érdekel az elolvassa. Vannak kivételek. Az olyan paprikajancsik akik jönnek pattogni, hogy miért írom meg a véleményem, amikor az őt kifejezetten nem érdekli Szépen muzsikálsz. Lehet én rajtam bohócsapka van, de te meg full bolond vagy!
    kukiszabi, mattack and csiga19794 like this.

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Nekem tetszett az interjú.
    Nem ismerem a fiúkat, csupán egy-egy jó szereplés alkalmával olvastam a nevüket.
    Így emberközelibbé váltak mindketten, és bár lehet, hogy nem stratégiai témákat
    boncolgattak, a dolgok amelyekről beszéltek igenis érdekesek valamint hasznosak
    és máskor is örülök ilyen podcastoknak, ahogyan eddig is.

    Sok sikert nekik a továbbiakban is, és még sok jó hírt felőlük!

  9. #9
    Fanatikus tag burinho avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Hely
    Redditch
    Hozzászólások
    428

    Alapbeállítás

    Kedves Tündelord!
    Sokat elárul rólad, hogy személyeskedés nélküll ismét nem sikerült megírni a válaszod. Sebaj!
    Kiragadtad a lényeget amire habzó szájjal sikerült ismét fröcsögnöd én sort!
    De mint említettem, szeretem olvasni amit írsz, mert ritkán találkozik az ember fia hozzád hasonló fura teremtéssel! Kicsit tudat zavarodott, aki azt hiszi attól mert sokan figyelemmel követik az agymenéseit, attól ő már lett valaki. Nem véletlen kerültél te egy polcra a Kiszel asszonysággal!
    Tudod sokan azért járnak állatkertbe, hogy valami olyan állatot lássanak ami ritkaság.
    Béke
    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet burinho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Tündelord!
    Sokat elárul rólad, hogy személyeskedés nélküll ismét nem sikerült megírni a válaszod. Sebaj!
    Kiragadtad a lényeget amire habzó szájjal sikerült ismét fröcsögnöd én sort!
    De mint említettem, szeretem olvasni amit írsz, mert ritkán találkozik az ember fia hozzád hasonló fura teremtéssel! Kicsit tudat zavarodott, aki azt hiszi attól mert sokan figyelemmel követik az agymenéseit, attól ő már lett valaki. Nem véletlen kerültél te egy polcra a Kiszel asszonysággal!
    Tudod sokan azért járnak állatkertbe, hogy valami olyan állatot lássanak ami ritkaság.
    Béke
    Látom nem ismered az írásjeleket sem. Gyorsan megnéztem, hogy tényleg fogyatékos voltam-e de nem. Konkrétan nem tettél fel kérdést amire a választ várod! Szeretnék ezúton is gratulálni!

    Remélem felismered, hogy veled kommunikálni, tényleg képtelenség ilyen írásos formában!

    Az állatkertes példád meg azért jó mert szó szerint leírtam ezt én is, de amint láthatjuk azt sem sikerült dekódolnod....de én vagyok mindenkép a majom XD

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •