Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By barackomaha

Téma: Ez történt 2023-ban (4. rész)

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Ez történt 2023-ban (4. rész)


  2. #2
    Újonc barackomaha avatara
    Csatlakozott
    2023. 05. 15.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Csak az online póker egyik legnagyobb botránya maradt ki a cikksozozatból.

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2023. 07. 03.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    még nyáron a GG-n grindeltem amikor PLO10-en egy gyanús kinai "avicii2" néven kb ugyanezt csinálta, csak okosabban. Többször is éreztem mintha látna a lapjaimat.

  4. #4
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet barackomaha eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak az online póker egyik legnagyobb botránya maradt ki a cikksozozatból.
    Melyikre gondolsz? Már rég volt április, ilyen visszatekintőben előfordul sztem ha kimarad vmi

  5. #5
    Újonc barackomaha avatara
    Csatlakozott
    2023. 05. 15.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyikre gondolsz? Már rég volt április, ilyen visszatekintőben előfordul sztem ha kimarad vmi
    https://forumserver.twoplustwo.com/2...hread-1829967/

    Elég hatalmas botrány robbant ki a napokban a GG pókernél, de az akadémia láthatóan kerüli a hírt, ezért blogot nyitottam róla lentebb. Superuser csalók fosztogatnak a GG hálózatban.

  6. #6
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet barackomaha eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    https://forumserver.twoplustwo.com/2...hread-1829967/

    Elég hatalmas botrány robbant ki a napokban a GG pókernél, de az akadémia láthatóan kerüli a hírt, ezért blogot nyitottam róla lentebb. Superuser csalók fosztogatnak a GG hálózatban.
    Ha elolvasod figyelmesen a cikket, akkor kiderül hogy ez egy sorozat, bemutatva a 2023-as évet, havi bontásban. A 4. rész áprilisról szól, nincs semmilyen téma kerülve csak a cikk nem erről szól

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet HighRollerRoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    még nyáron a GG-n grindeltem amikor PLO10-en egy gyanús kinai "avicii2" néven kb ugyanezt csinálta, csak okosabban. Többször is éreztem mintha látna a lapjaimat.
    Ne is mondd, nagymamim is jatszott NL2-n, es vegig ez ment, ereztek a lapjat. Asz parjait is sikerult leszedniuk, na hat errol ennyit !!!!

  8. #8
    Újonc barackomaha avatara
    Csatlakozott
    2023. 05. 15.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha elolvasod figyelmesen a cikket, akkor kiderül hogy ez egy sorozat, bemutatva a 2023-as évet, havi bontásban. A 4. rész áprilisról szól, nincs semmilyen téma kerülve csak a cikk nem erről szól
    Nincs semmilyen téma kerülve, csak ami affilateként visszás az oldalnak, ahogy ez a múltban is történt. Ha ez a PS-en történt volna még szenteste is erről cikkeznének.
    Monopoly Live likes this.

  9. #9
    Tag Monopoly Live avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 17.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, hogy ez fogja megmenteni PA-t, hogy nincs erről az esetről cikk, szóval nyugodtad lehozhatták volna. Lehet nincs igazam de sajnos szerintem ők is látják már h nincs ebben túl sok...Szóval az ilyen híreket ami egyértelműen ártanának a biznisznek inkább nem is hozzák le...

  10. #10
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Szerintem sokkal inkább arról van szó, h a két ünnep között csak előre megírt dolgok kerülnek ki. De persze, lehet ez is egy szempont... én csak arra akartam rávilágítani, hogy ami számon lett kérve az nem a témához tartozó topicban történt meg

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •