Oldal: 1742 / 1746 ElsőElső ... 742124216421692173217401741174217431744 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 17.411 - 17.420 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #17411
    Idegen
    Csatlakozott
    2023. 07. 23.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet Bandesz87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felfugg eseten a penzed sem adjak oda?
    Nem tudom, de ez a rigolya most lett, úgyhogy nem is vállalom a szerepét hogy az elsők között lehessek akiken majd kiderül milyen retorziókat alkalmaznak meg hány felszólítás után, meg hogy ezekből mi a komoly. Én innen vitorlát bontottam, aztán figyelem a fejleményeket. Ha semmi komoly, talán majd visszatérek.

  2. #17412
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 09. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet polarbeam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, itt az szúrt szemet, hogy rengeteg asztalt váltottam, nyitottam-zártam játék nélkül is. Hát de most nyilván. A sok példa közül az egyik amikor ráülök a fishre, aztán elül, vagy pont lemerül. Én kikeresem kik vannak ott mielőtt akár egy handet is játszanék. Úgyhogy attól függ milyen értelemben targetelem őket. Olyan például már rég nincs, hogy nicknév alapján megkeresem hol ül még valaki és akkor join waiting list. Ami azt illeti már waiting listekre sem lehet tetszőlegesen joinolni. De most nem tudom mit várnak, hogy ne legyen olyan, hogy fishre ül valaki direkt? Ami a mixed games magyarázatot illeti így már egy fokkal jobban hangzik, de amennyire ebből a szövegből levettem a szabályban, lényegében minden olyanra allergiásak, amiből azt látják hogy te nagyon szűröd hol vagy hajlandó handeket tolni.
    Nagyon sok reget ismerek akik netto bumhuntolnak, sose nyitnak asztalt, azonnal kilepnek amint a fish kilep vagy bustol, szoval szerintem nem ezen a teren kell keresgelni.

    Azt tudom inkabb elkpezleni, hogy annak szol ez, hogy mivel mixed game es ugye kiulsz amikor a fish is kilep, lehet nincs balanszban pl 8gameben, hogy mennyit jatszol egyes jatekokbol es ez szurja a szemuket.

    Szoval peldaul 2-7 kb sose jatszol (lehet csak azert, mert akkor pont epp nincs neked tetszo game es amire eljutnanak abba a gamebe mar bust a fish, de ez ****** valamiert a Stars csoret).

    Ez nem lehet?

  3. #17413
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 09. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet Bandesz87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felfugg eseten a penzed sem adjak oda?
    Olyan jellegu felfuggesztes eseten, mint amirol fentebb szo van, ha mas szabalysertesrol nincs szo, majdnem 100% hogy kifizetnek.

  4. #17414
    Team Hero
    Csatlakozott
    2008. 09. 17.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás reinstall gondok

    Hali,

    segítségre lenne szükségem. Le kellett törölnöm a Starst, szeretném újrarakni, de nem sikerül.
    Stars oldalát csak VPN-en keresztül érem el, onnan leszedem az installert. El is indítja, megjelenik az update ablak, kiírja, h downloading files, a progress bar eljut kb 30 %-ig , aztán ott megáll. Se hibaüzenet, se lefagyás , csak megáll ott és nem történik semmi.
    Van ötletetek, hogy mit nézek be?
    Köszi

  5. #17415
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Szia!

    Ha csak vnp-el éred csak el az oldalt gondolom, a sima klienst szedi le nem a "magyaroknak szántat".
    Ha nem innen szedted le https://www.pokerstars-01.com/ akkor próbáld meg innen és akkor menni fog szerintem.(mivel az installer akad el lehet nem ez a hiba, de nekem simán megy erről az oldalról letöltött kliens)

  6. #17416
    Team Hero
    Csatlakozott
    2008. 09. 17.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Ha csak vnp-el éred csak el az oldalt gondolom, a sima klienst szedi le nem a "magyaroknak szántat".
    Ha nem innen szedted le https://www.pokerstars-01.com/ akkor próbáld meg innen és akkor menni fog szerintem.(mivel az installer akad el lehet nem ez a hiba, de nekem simán megy erről az oldalról letöltött kliens)
    Szia,

    köszi a tippet, de sajnos az innen töltött installerrel is ugyanaz a helyzet...
    Elindul, aztán megáll és ennyi...
    Fogalmam sincs, h mi baja lehet, vírusirtómat már kikapcsoltam, van 10+ giga szabad helyem, nem értem...
    Mindezt úgy, h egy bő hónapja már volt egy reinstall és akkor gond nélkül ment...

  7. #17417
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Pokerstars kliense nálam rendszerenes kifagy, amikor bezárok egy tournamentet, amelyről kiestem,
    vagy ha visszanézek egy handet a hand replayerben. Ilyenkor kénytelen vagyok újraindítani, és nagyon bosszantó amikor épp fél stackem benn van egy másik asztalon, és mire újraindul a kliens bukom.

    Tudja valaki, hogy mi lehet a baj ill. hogyan tudom kezelni? Frissítések azok mennek, ugyebár önmagát
    frissíti a software.

  8. #17418
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 02.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Nekem a legutóbbi frissítés után 1 asztal 100%-on pörgeti a CPU-t.
    Előtte 4 asztal se vitte 50% felé.

  9. #17419
    Újonc KrumpliGuy avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 10.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Nekem is volt ilyen problémám régebben, ügyfélszolgálat ajánlott megoldást.
    Ki kell kapcsolni a plusz grafikai elemeket, és kiválasztani a "Carbon" asztali megjelenést.
    Majd a pokerstars mappájában megnyitni a user.ini fájlt, és beállítani ezt a rész egyesre:
    [OpenGl]
    openGlSetting=1
    Elmenteni, írásvédettre állítani a fájlt, és újraindítani a pokerstars klienst.
    Nekem működött, remélem Neked is működni fog!

  10. #17420
    Tag
    Csatlakozott
    2019. 10. 29.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Szia, ezt melyik problémára írtad mint megoldást? Köszi

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •